R

Binbaşı
06 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
7 yıl
Abra A5 V5.2 kart okuyucu sorunu
Bilgisayarıma sitedeki kart okuyucu sürücüsünü yüklememe rağmen bilgisayar görmüyor kart okuyucuyu. Diğer bilgisayarlarda açabiliyorum ama laptopumda bir türlü bilgisayara gösteremedim. Aynı hatayla karşılaşan veya çözümü bilen var mı ?
R
7 yıl
KYK Yurt konusunda lütfen herkes baksın
KYK sonucunda Adana Öğrenci Yurdu'nu kazandım. Bu yurt ikiye ayrılıyormuş, hem yarı özel olanı var hem de normal olanı var. Hangisini kazandığım yazmıyor. Yurdu aradığımda onlar da bilmiyor, öğrenci işlerine yönlendiriyorlar. İşin garibi onlar da bilmiyor. Ben bunu nereden öğrenebilirim, Bilen varsa lütfen yardımcı olun.
R
7 yıl
Akdeniz üniversitesi bilgisayar mühendisliği açılıyor..
Sizce yazılabilir mi ? Orada olan veya bilgisi olan var mı ?
R
7 yıl
Gebze teknik üniversitesi gelir mi (bilgili arkadaşlar lütfen ankete katılsın)
Sıralamam 56.200 . Gebze teknik üniversitesi geçen sene bilgisayar mühendisliğini 53 binle kapatmış. Bazıları gelebilir diyor, bazıları puanı daha da artar diyor. Bana bir akıl verin lütfen açıklama yaparak, gelmeyecekse ümidi keseceğim.
R
7 yıl
Archeage paraya bağlı bir oyun mu ?
Arkadaşlarımla bu oyuna başlamayı düşünüyoruz ve internette çoğu yerde paranın bu oyun için çok önemli olduğu yazıyordu. Eğer oyunda her ay belli bir miktar para vermek gerekiyorsa gidip elder scrolls alacağım ama bu oyun da güzel duruyor. Yardım ederseniz sevinirim.
R
7 yıl
Hero tavsiyesi istiyorum
Arkadaşlar iki adet sorum olacak. Oyuna başlayalı bir süre oluyor ve bazı heroları oynadım. Şu an 10.000e yakın param var ve hem ilerde ranked maçlarda kullanabileceğim hem de eğlenceli Assasin OLMAYAN herolar arıyorum. İlk olarak bu tarz bir hero önerebilir misiniz ? Oynamadıklarım: The lost vikings, Thrall, Anub'arak, Azmodan, Brightwing, Murky, Diablo, Nova, Tyrande, Gazlowe, Abathur

2. olarak da Abathur hakkında sorularım olacak. Baya ilgimi çekti ama ranked maçlarda nasıl gider ve oynanışı zevkli mi diye öğrenmek istedim. Teşekkürler.

Ha son olarak aklıma gelmişken yazayım. Ranked maçlardan ödül alma durumu var mı ? Betada başladığımız için ödül vs. alma ihtimalimiz var mı :P
R
7 yıl
5 adet key arıyorum
Arkadaşlarla oyuna başlayacağız ve bu forumda bana insanların yardımcı olabileceği söylendi. Eğer kodu olan varsa özel mesaj yoluyla gönderebilir mi, teşekkürler
R
7 yıl
Bf3, Bf4 ve Hardline deneyimli arkadaşlar yardım
Merhaba arkadaşlar. Birkaç soru sormak istiyorum sizlere bu oyunların online oynanışlarıyla ilgili.

Bf3 : Bedava olduğu zamandan beri oynuyorum ve kendimi baya bir geliştirdim. Bu oyunla ilgili sorum şu, normal halini severek oynuyorum ama premiuma yükseltmeli miyim emin değilim. Premium haritaları dolu mu yoksa almak hata mı olur ?

Bf4 : Bu oyunu birkaç saat multiplayer oynadım, sesleri çok iyiydi fakat bazıları bf3 kadar iyi olmadığını söylüyor atmosfer olarak, eğer böyleyse almaya gerek yok. Bu konuda yardım istiyorum, alınır mı, alınırsa premium haritaları ve modları gerekir mi ?

Bf hardline : En çok merak ettiğim de bu oyun. Ben videoları beğenmeme rağmen forumun yüzde 90ı çok kötülüyor oyunu. Ben o savaş alanındaki atmosferin şehirde daha farklı bir zevk vereceğini düşündüm ama herkesin kotulemesi içime kurt düşürüyor.


Biraz uzun oldu ama herkese teşekkürler :)
R
7 yıl
Gelin sınavda ne zor ne kolay açıklıyorum
Evet arkadaşlar geçen sene istediğim yer gelmediği için tekrar hazırlandım bu sene ve ders-zorluk bakımından geçen seneye göre farklıydı çok. Öncelikle sakın moralinizi bozmayın, herkes aynı sınava girdi.

Türkçe: Sınavın en zorlayıcı dersi bu sene Türkçe oldu. Açıkçası 4-5 zorlayıcı soru vardı kalanı çok zor değildi ancak çok zaman aldı bu sene özellikle, kısa soru yok denecek kadar azdı. Özellikle bazı sorular ciddi derecede dikkat gerektiriyordu ki sonlara doğru insanın dikkati dağıldığından son sorularda iyice zorlandı genel olarak insanlar.

Sosyal: Coğrafyası zordu geçen seneki gibi, tarihte birkaç bilgi sorusu hariç yapılmayacak pek bir şey yoktu. Felsefe de geçen seneye göre basitti ancak din felsefesi sorusu biraz garipti.

Matematik: Gelelim matematiğe. Geçen seneden daha basitti ufak bir farkla, çok basitti sorular ancak matematiğin yaklaşık yarısı 1 dakikadan biraz daha uzun sürede çözülecek sorulardan oluşuyordu. Genel olarak çözülemeyecek soru yoktu ama dediğim gibi zaman alıyordu. Zora yakın birkaç güzel soru vardı.

Fen: Bu sene sınavın en basit dersi olmuş kesinlikle. Fizik gerçekten ortaokul seviyesindeydi. Kimyada da çok fazla ayrıntı yoktu. Biyolojiyi anlamadım ama o fizik ve kimyaya göre biraz daha karmaşıktı.


Genel olarak sınav çok çok zor değildi ancak epey uğraştırıcıydı bu nedenle çoğumuz süreyi yetiştiremedik. Bundan sonra önümüzde LYS sınavı var, gerçekten düzenli çalışmayla çok iyi yerlere gelebiliriz. İyi akşamlar herkese
R
8 yıl
Elmas 5ten ustalık aşamasına nasıl hızlıca yükselebilirim ?
Herkese merhaba, şu an elmas 5 liginde sadece support oynuyorum. Her 10 maçın 8inde gerçekten koridoru ele geçiriyoruz fakat maçı taşıyamıyorum. Yanımdaki adam karşıdakini geçse bile ya karşı mid çok iyi olup taşıyor ya da solo top taşıyor. Bu şekilde 3 maç kazanıp 3 maç kaybediyorum ve şu an olduğum yerde sayıyorum. Üst ligdeki arkadaşlardan öneri almak için açtım konuyu, qq konusu değildir yanlış anlamayın, sadece yardım gerekli. Bazıları tek şampiyonu iyi oynarsan çıkarsın diyorlar ama destek rolünde bu inanın kolay olmuyor. Şu an maini jungle olan birisini bulup onunla girmeyi düşünüyorum ama emin değilim. Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.