D

Yüzbaşı
17 Haziran 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
7 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
12 yıl
lenovo g530 wireless sorunu (ubuntu)
windows vistanın yanına ubuntuyu yükledim fakat wireless networkleri göremiyorum. ubuntu forumlarından biraz araştırma yaptım anladığım kadarıyla driverlarla ilgili herhangi bir sorun yok. wireless için disabled diyor ama nasıl enable yapacağımı bilemiyorum. yardımcı olaiblir misiniz?
teşekkürler.
D
14 yıl
microsoft windows search protocol host has stopped working
son zamanlarda vista sağolsun 10 saniyede bir "microsoft windows search protocol host has stopped working" uyarısı çıkıyor. yardım edebilir misiniz? teşekkürler.
D
14 yıl
versiyon ve kart için bildiğiniz bir dükkan?
anadolu yakasında tercihen kadıköy taraflarında ucuza kart alabileceğim, versiyon ve oyun yükletebileceğim bir dükkanı nerde bulabilirim. özellikle güvendiğiniz falan bir yer varsa ismini söylerseniz sevinirim.
D
14 yıl
2gb memory stick 20 ytl iyi mi?
gittigidiyordan alıcam hemen cevap verirseniz çok sevinirim. 2GB 20ytln ne dersiniz alayım mı?
D
14 yıl
gittigidiyordan hafıza kartı
http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=7136352

şu linkte gördüğünüz hafıza kartını alıcamda sizce ne kadar para verilir? alıcıyla konuştum kafandaki fiyatı söyle ona göre hemen yollarım dedi ama ne kadar diyim en ufak bir fikrim yok. siz yardımcı olursanız sevinirim.
D
14 yıl
psp hafıza kartı
1)Arkadaşıma yurtdışından psp slim siparişi verdim ama hafıza kartı dahil değilmiş. Gittigidiyordan hafıza kartı almaya karar verdim ama galiba adaptör gerekyiormuş hafıza kartını yuvasına takmak için. Bu adaptör psp ile beraber gelir mi yoksa bir tane almam mı gerekir?
2) Psp için belli bir hafıza kartı mı var yoksa fotoğrak makineleri için kullandıklarımız falan da oluyor mu? bu konu hakkında bilgilendirisenz sevinirm
3) 169 euro verdim pahalı mı sizce?
D
15 yıl
VİRÜS sorunu
sağ alt köşede "system alert : malware threats" gibi uyarılar veren, kendi kendine explorerda bir spyware sitesi açan, sürekli virüs detected gibi şeyler söyleyen ve hiç bir programla (avg, panda ve bilimum spyware) temizleyemen bir virüsle uğraşmakatım yarımcı olursanız çok sevinirim.
D
15 yıl
IPX PROTOKOLU yok
network üzerinden bir oyun oynamak istiyorum ve oyun ipx istiyor ama networkun properties kısmında add protocol deyince ipx yok. internet üzerinden de aradım download edelibeilr belki diye, o da olmadı. nasıl bulucum bu ipx i? yardım ederseniz sevinirim. teşekkürler.
D
16 yıl
okuların perş-cuma tatili yalan di mi?
http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=143004&tarih=09/02/2006 . birçok tarih hatası var analmadım ama haber 2006 nın yanlız perşembe gününün bi garip geldi. bakar mısnz bi zahmet=)?
D
16 yıl
PETZ diye bir çocuk oyunu arıyorum...(oyunu bulmdu ama sorunum var)
küçük kuzenimde bu cd si varmış bu oyunun ama bozulmuş. benden bulmamı çok rica etti ama nette aramama rağmen bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
oyunun ismi ; petz. o olmazsa dogz veya catz de olur, petz bu ikisinin bir cd ye alınmış hali
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.