M

Çavuş
18 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
12 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
6 yıl
Vitamin ve Gıda Takviyesi Danışma Ve Uygun Fiyata Alma Başlığı
Merhaba arkadaşlar ben eczacıyım, öncelikli hedefim mesleğimin gerekliliği olan insanların sağlıklı şekilde hayatlarını idame etmelerine yardımcı olmak.
Bu başlığı açarak hem kişinin ihtiyacı olan vitamin takviyelerini belirlemek hemde olabildiğince uygun fiyata vermek istiyorum.

Vitamin Kullanımında Neye Dikkat edilmeli?
Eminim bir çok kişi bu sorunun cevabını merak ediyordur. Vitamin kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli etken ihtiyaca göre kullanımdır.Çünkü çoğumuz biliyoruz ki vitaminler depolanamaz ve fazlasının hiç bir anlamı yoktur. Öncelikle beklentilerinizi sorunlarınızı belirleyerek bana ulaşabilirsiniz. En önemli nokta ihtiyaca göre vitamin veya gıda takviyesi kullanmaktır.
Şimdi Gelelim konumuza ben bir kaç önekle bir kaç vitamin içeren gıda takviyesi yazacağım sizlerde konuya sorunlarınızı yazıp ne kullanabileceğinizi sorarsanız ana başlıkta toplarım.
Eğer günlük olarak yeterince iyi beslenemediğinizi düşünüyorsanız. Takviye olarak multivitamin kullanabilirsiniz.
Grip soğuk algınlığına kolay yakalanan bir yapınız var ise Beta-glukan içeren bağışıklık sistemi destekleyici ürünler kullanmanız sizi bir çok hastalıktan koruyabilir.
Grip soğuk algınlığına yakalandıysanız c vitamini takviyesi sizin gribi çabuk atlatmanıza yardımcı olur.
Genellikle iş hayatının yorucu geçmesinden ve yaşam kalitenizi olumsuz etkilediğini düşünüyorsanız, Pharmaton,Supradyn,Pharmaone,You plus energy tarzında ürünleri düzenli kullanımınız yaşam kalitenizi arttırabilir.

Kargo ücreti 5 tl olduğu için bi kaç ürün alırsanız kârlı olabilir. Lütfen Fiyat için Pm atıp sorun...
M
7 yıl
Lg Lb730v aldım yardım
arkadaşlar 47lb730v aldım kliksadan 2500 e mal oldu. Dün servis gelip kurulumunu yaptı tv de sorun yok ama trt hd de maç izlerken çimlerin netliği sürekli değişiyor kamera hareket edince bir de ekran kirli gibi bu sadece maçlarda oluyor .Sizce iade etmelimiyim ya da ne yapabilirim
M
7 yıl
Samsung H7000 mi yoksa Lg lb730v mi?
Arkadaşlar yakında düğünüm var.Güzel maç izleyebileceğim konsollarda sorun çekmeyeceğim bir tv almak istiyorum uzun süredir araştırma yapıyorum. Bu iki modelden birini alacam hangisini önerirsiniz.Samsung H7000 mi yoksa Lg lb730v mi?
M
8 yıl
Eczane Isıtması için klima
Merhabalar 45 m2 olan eczanemin ısınması için klima almak istiyorum tecrübeli arkadaşlar tavsiyelerini yazabilir mi?
Az yakan iyi ısıtan bi şey arıyorum. Fiyat çok yüksek olmasın lütfen max 4500 teşekkürler.

Ayrıca 24000 BTuU arçelik inverter klima almayı düşünüyorum ne dersiniz
M
8 yıl
Galatasaray Trabzon maçı Güney üst kiralık kombine
Arkadaşlar elimde 2 adet kombine var Güney üst ilgilenen arkadaşlar pm atsın..
M
8 yıl
Galatasaray - Beşiktaş Güney Üst Kiralık Kombine
merhaba 2 adet bilet var 100 tlden satış yapacağım 05438829643 irtibata geçin lütfen 2 adet birlikte satılacaktır
M
9 yıl
Hongkongtan ne Alınır
1 hafta sonra Hongkonga gidiyorum bayramdan sonra döneceğim .Çok ağır olmayan şeyleri sipariş edebilirsiniz.Kaporaya gerek yok sadece alacağınızı garantileyin.Ben çok fazla komisyon istemiyorum fakat iki taraf içinde mantıklı olsun.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.