B

Teğmen
15 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
361138 Gün Cezalı
357654 gün 18 s. 20 dk.
Gönderiler Hakkında
B
10 yıl
uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek
bu sorunun çözümü nedir?bilen varsa yardımcı olabilir mi?
B
10 yıl
konu dışında niye ban yedim?
açıklayabilir misiniz?
B
10 yıl
acı duygusu
acı çektiğimiz zaman yaratıcılık tetiklenebiliyor.peki diyelim herşey güzel olsa o zaman acı duygusunun bir işlevi kalır mı?mesela çok mutlu olunca hüzünlenebiliyoruz bazen.o zaman acı duygusu olmuş oluyor.peki herşeyin iyi olduğu bir dünyada sadece mutluluk acı duygusunun zor zamanlarda verdiği yaratıcılığı verir mi?
B
10 yıl
karma online can suyu
arkadaşlar karma onlinede ahşap kantin aldım.ama tuşa basınca çıkmıyor içemiyorum ne yapmam lazım içmek için?
B
10 yıl
hangisi kötü
arkadaşlar ben 2 defa akıl hastanesinde kaldım.1.sinde küçüktüm fazla hatırlamıyorum ama ilaçların etkisiyle olması lazım cam kırdığımı hatırlıyorum.2. gittim bağladılar çok kötü davrandılar her gün laf söylüyorlardı.yemek desen zaten sadece onların verdiklerini yesem psikiyatrik ilaçların kilo aldırmasına rağmen zayıflardım.akıl hastanelerindeki durum çok kötüdür.iyi yapacaz diye iyicene kötü yapıyorlar.suçumuz hasta olmak mı katillere bile böyle muamele yok.bir adam yazmıştı 1 hafta akıl hastanesi 1 yıl cezaevi gibidir.bencede akıl hastaneleri daha kötüdür.akıl hastaneleriyle ilgili düşünceleriniz neler sizce hangisi kötüdür?
B
10 yıl
kız konuları
arkadaşlar artık konu dışının yarısı kız mesajı olmaya başladı.bunların çoğuda fake bence en fazla 120 mesajı var bu konuları açanların.bir kız konusu için üye olup giden var.sizide rahatsız etmiyor mu bu?yani bu adamlar forumda hep takılsa anlayacaz da hep kız konusunu açıyor gidiyor konu dışını kirletmeyin.
B
10 yıl
avatar mı bu?
arkadaşlar avatar mıdır nedir 5 tane kutucuk var 3 ü dolu 2 boş.ben avatar koymadım nasıl gelmiş olabilir oraya?
B
10 yıl
sıkılıyorum yardım.
arkadaşlar ben obsesif kompülsif hastasıyım o yüzden hiç arkadaşım yok.kaç ay oldu ailemden başka insan görmedim.ne yapmamı önerirsiniz?
B
10 yıl
dh neden bu kadar komik?
arkadaşlar forum donanımhaberde herkesin bu kadar komik olmasının sebebi elit bir ortamda olmamız ve bu gazın etkisiyle esprileri patlatmamızdır.yani dışarının önyargısıyla birbirine düşman olan birbirinin komik taraflarını görmeyen insanlar burda görüyor samimi bir ortam doğuyor ve esprileri yapıyoruz.peki önyargılarımızı kırmamızın formülü nedir?oda dhdekiler 1.90 sarışın mavi gözlü kaslıdır.
B
10 yıl
bu başkan mı?
Videoyu izlemek için tıklayınız

bu amerikalı kim beyler?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.