D

Yüzbaşı
14 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
2 yıl
21 Kasım A101 lenovo laptop 1499TL
D
2 yıl
Hepsiburada lenovo Ideapad sıcak
D
2 yıl
1500-1700 civarı laptop tavsiyesi
Dostlar film izlemek ofiste hafif işlerde kullanmak için laptop arıyorum bütçem 1500-1700 civarı tavsiyelerinizi bekliyorum
D
4 yıl
Rotabet android uygulaması
Arkadaşlar rotabet.com android uygulaması çalışmıyor sizde de aynı sorun var mı unknown exception hatası var. Misafir olarak bile girmiyor
D
4 yıl
Sedat Pekerin Kanunları
D
4 yıl
Dikkat doğu Perinçek
Perinçek şuan ne planlıyor sağda solda bazı yorumlar elinin çok kuvvetli olduğu Vs yazılıyor. Aslı varmı yoksa kuru gürültümü
D
4 yıl
Ankaradan istanbula kimse yürüyemez bu sıcakta
Açık ve net geri vites olacaktır
D
4 yıl
Başbakan: ABD YE SAVAŞ İLAN EDECEK DEĞİLİZ
ABD Başkanı Donald Trump, bu hafta içerisinde Suriye'de Kürt Demokratik Birlik Partisi'nin (PYD) YPG'ye silah yardımı yapılmasını onaylamıştı.
YPG'ye gönderilecek silahlar arasında ağır makinalı tüfekler ve zırhlı araçlar da bulunuyor.
'Tehdit olursa hava operasyonları sürer'
Rakka operasyonunu yürüten ve içinde Arap savaşçıların da bulunduğu Suriye Demokratik Güçleri'nin (SDG) omurgasını YPG oluşturuyor.
ABD, SDG'ye gerek havadan gerekse de elit birlikleri ile karadan destek veriyor.
Ancak Türkiye uzun süredir ABD'nin YPG'ye silah yardımı yapmasına şiddetle karşı çıkıyor. Türkiye, YPG'yi PKK'nın bir uzantısı ve bir terör örgütü olarak kabul ediyor.
Başbakan ayrıca bu kararı değiştirmek için Türkiye'nin yapabileceği fazla bir şey olmadığını ancak Türkiye'nin durumu değiştirebileceğini de sözlerine ekledi.
BBC'nin ABD'nin bu kararına karşı Türkiye'nin ne gibi somut adımlar atacağı yönündeki sorusuna ise Yıldırım, "ABD'ye savaş ilan edecek değiliz. Adı ister PKK olsun, ister PYD, ister YPG olsun fark etmez, terör örgütüne karşı savaşmaya devam edeceğiz" dedi.
D
5 yıl
35-45 arası otomatik vites, yakıt lpg yada dizel
4 aydır araba bakıyorum önümüzdeki 10 gün içerisinde alacağım tam otomatik olması şart km si Maximum 100000 km de 25-30 Kr yaksa olur. Görsel olarak yakışıklı olabilir.

Aklımdakiler. Civic 2009, mazda 3,Peugeot 3008,tavsiyelerinizi ve varsa temiz ilanlarınızı bekliyorum
D
5 yıl
2011 civic 1.6 ivtec otomatik
50-51 civarı beyaz sunroof lu otomatik temizinden bulabilir miyim acaba?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.