Y

Yüzbaşı
29 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
76 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
8 ay
Harman Kardon 330c receiver için hoparlör önerisi
Merhaba, HK-330C receiver ile kullanılmak üzere hoparlör alacağım. Öneriye ihtiyacım var.

Rock/metal tarzı ağırlıklı olmak üzere her tarz müzik dinlerim.

Sıcak tonları severim. Elektro gitar çalıyorum, hacimli, keskin tonlara alışkınım.

Kısaca enstrümanların birbirine karışmayacağı, yanımda canlı çalıyormuş gibi hissedebileceğim, detaylı çalan bir stereo hoparlör takımı arıyorum. Bookshelf olabilir. Malum bütçe kısıtlı. İkinci el, 2000 TL'yi geçmesin istiyorum. Çok iyi bir fırsat olursa biraz daha çıkabilirim belki. Bu bütçe ile isteklerime ne kadar ulaşabilirim o da tartışılır ama önerilerinizi bekliyorum.

Çok sert, soğuk çalan, uzun süre dinlemede yoracak tarzda hoparlör istemiyorum. Soundbar aldım, istediğim karakterde sıcak, canlı ve dolgun çalmadığı için tekrar stereo sistemimi güçlendireyim dedim. Mid'leri ile öne çıkabilen, sarıp sarmalayıcı tonları olan cinsten birşey olsun isterim.

Mesela Tannoy Eaton marka hoparlörün sesi hoşuma gitti ama bütçe yüzünden alamıyorum.

Bookshelfleri videolardan incelediğim kadarı ile Dali Concept 2 biraz daha mid performansı ile hoşuma gitti. Klipsch önerilmiş forumda metal müzik için. Bütçem dahilinde R-15M modelini videolardan dinledim. Berrak güzel bir sesi var gibi ama biraz mid'leri yetersiz gibi mi acaba, bilemedim.

Zaman ayırıp okuyan, öneri yazanlara teşekkür ederim.
Y
8 yıl
1991 Mazda rx7 na (wankel 13b 1.3L 160 hp) vs Toyota Celica fifth generation (1.6L 4A-FE I4) (1991-1993)
Merhaba, bilgisi olan arkadaşlar bu iki spor otomobili karşılaştırıp yorum yaparsanız çok sevinirim, performans, yakıt ve türkiyedeki kullanım rahatlığı açısından. İkisi de kaliteli ve değerli arabalara benziyor yaptığım araştırmalara göre fakat bu konuda bilgisi olanların değerli yorumlarını merak ediyorum. Özellikle başlıkta belirttiğim model ve jenerasyonlar hakkında bilgi istiyorum, yeni modellerle ilgilenmiyorum. Yorumlar için şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.