C

Yüzbaşı
03 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
5 yıl
Araç nasıl bu hale gelmiş olabilir? (Ankara-ölümlü kaza)
http://www.milliyet.com.tr/asiri-hiz-kadin-surucunun-sonu-oldu-gundem-2258997/

Arkadaşlar bir arkadaşımın tanıdığı dün gece Ankara'da esad istikametinde yol alırken alt geçide süratli girmesi sonucu linkte yaşanan kazayı geçirmiş ve maalesef hayatını kaybetmiştir. Geride 8 aylık bir çocuk ve eşi kalmış ne yazık ki. Gerçekten çok üzücü bir durum. Allah kimsenin başına vermesin.


Soruma gelecek olursak,

Araç direkt beton duvara çarpıyor. Fotoğraftan anladığım kadarıyla da emniyet kemeri takılı ve hava yastıkları açılıyor. Ancak aracın tavanında görünen diklemesine hasar sanki aracın burnunu çarptıktan sonra arka tarafın havalanarak tekrar aynı duvara çarptığı izlenimini yarattı ben de. İlk çarpmada (Önden çarpmada) can kaybı yaşanma ihtimali biraz düşük geliyor. Sanki tavandan çarptıktan sonra can kaybı gerçekleşmiş gibi görünüyor. Yanlış mı düşünüyorum. Sizlerin fikirleri nedir?
C
5 yıl
2013 Dizel Aveo Lt paket 37 binde
C
9 yıl
Accent era dizel otomatik fiyat nasıl arkadaşlar?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hyundai-yetkili-saticisindan-garantili-94649630/detay


Arkadaşlar ilandaki araç 110 beygir(abs-esp-dij klima-eps) accent era dizel otomatik.Artık üretimi yok,Konya hyundai bayisinin kendi aracı.

1-Bayiden araç alınır mı?
2-Dizel otomatik bu fiyatlara tavsiye edebileceğiniz başka bir araç var mı?
3-Sıfır otomatik tüplü(brc) 32 000 tl fiyat aldım hangisi daha mantıklı sizce

Teşekkürler şimdiden.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.