İ

Binbaşı
02 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
158 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
İ
4 gün
Telefona bilgisayardan dosya aktarırken arşiv müziklerim silindi
Arkadaşlar dünyanın en saçma sorunlarından birini yaşıyorum. Telefonu windows pcye bağladım itunes ile bikaç video attım sonra aldım telefonu müziklerde olan arşiv müziklerim yani daha önce başka pcden attığım müziklerim yok oldu.
internette bilgi arıyorum yarım yamalak bişeyler var eşzamanlama ile ilgili de adam akıllı hiçbir şey bulamadım. Var mıdır bir çözümü
İ
9 ay
Megane 1 Şiddetli Kayış Sesi Sonrası Marş Almama
Megane 1 aracımız son zamanlarda geç marş alıyordu, geçtiğimiz hafta sanayiye götürdük tamir ettirdik bir haftadır fena gitmiyordu ancak bugün seyir halindeyken şiddetli bir kayış sesi geldi (Videoyuda yükledim) daha sonra durduk, kontağı kapattık ve aracı bir türlü çalıştıramadım, kontak boşa dönüyor gibi, hiçbir hareket yok.

akü ile ilgili bir sorun değildir farlar elektrikli camlar vs çalışıyor sorun yok şimdi malum Pandemi dönemi de var ne yapabiliriz bir fikri olan varsa çok minnettar olurum.

Videoyu izlemek için tıklayınız

İ
geçen yıl
71 km/h hızla 598 TL ceza!
Amasya'da ilçe girişine 50 km/h sınır konmuş, eds toplam 398 metre 20 saniyede gidildi, sonuç 598 TL!

Yapacak bir şey yok galiba, ödenecek.
İ
2 yıl
Xiaomi telefonumu akılsız telefona dönüştürmek istiyorum????
Arkadaşlar başlık çok saçma oldu farkındayım, amacım şu, çok zor bir sınava hazırlanıyorum ve telefon günde 6 7 saatimi alıyor YouTube forum haber vs derken. Tuşlu telefona geçeyim dedim WhatsApp harita vs gibi uygulamalar şart oldu günümüzde.

Amacım basit bir arayüz, YouTube vs nin kaldırılabildiği basit bir şekle getirmek. Bu mümkün mü? İkinci alan düşündüm çok işlevsel gelmedi sistem başlatıcı falan yükledim çok iş yapmadı, sizin var mı öneriniz?
İ
2 yıl
Avantajix referanslı link verme?
Arkadaşlar eş dosta alışverişlerinde kullansınlar diye kendi avantajix linkimi paylaşmak istiyorum. Bunun için avantajix üzerinden tıkla kazan butonuna bastığımda çıkan linki kopyalasam, sonra onunla alışveriş yaparlarsa işlem geçerli olur mu, üye girişi vs. yapmadan
İ
2 yıl
General Tire Lastikleri Nasıl Bilirsiniz?
Continental in alt markasıymış. Daha önce deneyimlemiş olan ya da bir fikri olan arkadaşlarım fikir verirse sevinirim...
İ
2 yıl
Lastik Önerisi? (Sıcak iklim sert mi yumuşak mı olmalı?)
Arkadaşlar merhaba, şanlıurfada yaşayan birine önerebileceğiniz lastik var mıdır? 185/60r15 olacak.

Hem yağışlı havalarda güvenli olsun, (kış lastiği alınmayacak ayrıca) hem de yazın hamur gibi olmasın istiyoruz.
İ
3 yıl
Megane 2000 araç çalışırken uyarı sesi??
Arkadaşlar merhaba arabayı çalıştırırken 4 5 kez çalan bir uyarı sesi veriyor. Uyarı ekranının fotoğrafını da çektim, ama eskiden de hangileri yanıyordu bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.. İyi forumlar.
< Resime gitmek için tıklayın >
İ
4 yıl
Bi video vardı?
Arkadaşlar bi filmdendi yanılmıyorsam sinirli konuşan bi amca vardı, almanca bağırıp duruyodu askeri toplantı gibi bişey.

Altyazı ekleyip bişeyler yazıyordu insanlar youtube da falan komik oluyordu. Var mı hatırlayan?
İ
4 yıl
Yeni kurulacak üniversiteyle cerrahpaşa’yı iü’den ayırmaya çalışıyorlar!
Arkadaşlar merhaba, cerrahpaşa tıp fakültesi’nin istanbul üniversitesinden ayrılarak yeni kurulacak bir üniversiteye bağlanacağı yönünde haberler var. Bu gerçekleşirse cerrahpaşa’ nın sonu demektir. Bu ülkede binlerce hekim yetiştiren, binlerce hastaya umut kaybağı olan yere bu yapılırsa hoca falan kalmaz orada. Hepsi özele geçer. Ülke için çok büyük kayıp olur. Lütfen konuyu gündemde tutarak bize destek olun

https://eksisozluk.com/cerrahpasa-tip-fakultesinin-iuden-ayrilmasi--5630044
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.