C

Onbaşı
27 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
360086 Gün Cezalı
357273 gün 5 s. 10 dk.
Gönderiler Hakkında
C
8 yıl
Silinsin.
Yeter bu kadar. Özgüvenimi kaybedicem yoksa.
C
8 yıl
İzmir' de Diş Hekimi Önerisi
Merhaba arkadaşlar, İzmir içinde derdinizi anlatabileceğiniz ilgili, çok fiyat istemeyen diş hekimi önerilerinizi bekliyorum.
C
8 yıl
duygu diye bir şey var mıdır?
İnsanların duyguları var mıdır?
Duygu dediğimiz vücuttaki kimyasal değişimler midir?
sorular çoğaltılabir.
C
8 yıl
1 Aylık Tatilde Neler Yapılabilir?
Okulum 1 ay boyunca tatile girdi bu süre içinde neler yapmamı önerirsiniz?

Çok para harcatmayacak öneriler olursa sevinirim?
C
8 yıl
Guitar Pro
Guitar pro full türkçe indirebileceğim bir link verecek var mı? torrent olursa daha iyi olur pm pls
C
8 yıl
Jack Kablo Öneri
Merhaba arkadaşlar, bu hafta internet üzerinden gitar ve amfi aldım. Öncelikle ekipmanları söyleyeyim sizlere. Ibanez GRG170DX BKN elektro gitar, Ibanez Ibz 10G 10 Watt elektro gitar amfisi. Ekipmanlara da yorum yaparsanız memnun olurum. Arkadaşlar kablo internetten alımlarda gelmiyormuş. Ben de kablo alacağım ama almışken sağlam kablo almak istiyorum. 1 ay kullan at olsun istemiyorum, her şeyden önce beni gitardan soğutmasını da istemiyorum.. Araştırdığım kadarıyla ucunun altın kaplama olması sesi etkiliyormuş. Sağlamlık açısında kablonun etrafının kumaş ve ya iple kaplı olması etkili sanırım. Önerebileceğiniz kablo var mı? Şimdiden gelen cevaplara teşekkürler.
C
8 yıl
Ibanez GRG170DX-BKN E. Gitar ve Ibanez IBZ10G-U Amfi Aldım
Başlıkta belirttiğim gitar ve amfiyi almış bulunmaktayım. Sizce doğru bir seçim mi? Gitar çalma seviyem başlangıcın biraz üstü. Sorularınız varsa sora bilirsiniz?
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Bu arada gitarda penanında önemli parçalardan olduğunu öğrendim ve kemik pena en çok önerilenler arasındaydı ama fiyatlar biraz fazla geldi bende Timber Tones Groove Tones GTBB Buffalo Bone Pena aldım.
< Resime gitmek için tıklayın >
Pena hakkında ki görüşleri de yazarsanız sevinirim.

Arkadaşlar bu ekipmanlara nasıl bir jack kablo almamı önerirsiniz?
C
8 yıl
Elektro Gitar Yeni Başlayan Tavsiye
Merhaba arkadaşlar,
Dinlediğim tarzlar aşağıdadır bu tür şarkıları çalabileceğim bir gitar arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum gitarla 1 yıllık bir tecrübem var.

Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız
C
8 yıl
Direksiyon Sınavı Ücreti
Arkadaşlar merhaba, direksiyon sınavına gireceğim bu 3. olacak hıyara bak bir ehliyet alamamış demeyin değişik tiplerle uğraşmak zorunda kaldım. Direksiyon sınavı için sürücü kursum benden 100 lira talep etti. İstenilen ücret doğru mudur? Daha az veren arkadaşlar var mı? İzmir' de yaşıyorum.
C
8 yıl
gece öten kuş
Arkadaşlar uyumaya çalışıyorum bir de ne duyayım kuş sesi birde güzel otuyor. Gece gece hiç böyle bir şeye şahit olmadım. Bu kuşun turu ne olabilir. Ama bir duysanız ne kadar güzel ötüyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.