K

Teğmen
08 Haziran 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
14 yıl
Problem!! Rapid ile indirdiğim dosya boyutunun iki katını yazıyo hesabıma
Merhaba Arkadaşlar

Rapidsha 1 aylık premium aldım. Özellikle ilk downloadımda hesaplamak amacıyla 98 mb lık bir dosya indirdim. Rapid de indirdiğim dosya miktarı 189 mb yazıyo bu daha önceleride böyle oluyodu fakat internet bağlantım yavaş olduğu için zaten Rapidin limitini aşmıyordum ama şimdi 2048 kullanıyorum ve limitim 3 saatte doluyo. Hani internet hızlı olduğu için daha fazla meşguliyet = daha fazla band gibi düşünücem ama 512 iken de aynı şeyi yapıyordu. Bir ayar varmı yoksa bende mi bi problem var?? Ayrıca bu önce sonra diye bahsettiğim zamanların hepsinde hesaplarım ayrı ayrı idi. Yani hesapta da bi problem olamaz.

Teşekkürler
K
15 yıl
Bu youtube videosunda çalan parçanın ismi nedir?
http://www.youtube.com/watch?v=MlfdyRUOJo0
Şu dans ustası arkadaşın klibinde çalan parçayı bilen varsa memnun olurum.

Teşekkürler.
K
15 yıl
ADSL Aynı Hattı İki Ayrı bilgisayar kullanabilirmi?
Merhaba
2048 ADSL almayı düşünüyorum fiyatlar düşünce arkadaşımla yan yana apartmanlardayız. Acaba ikimizde aynı anda kullanma şansımız varmı yani sabit ip falan gibi bilmiyorum bu konuları ama... böyle bişey olabilirmi? olabilirse nasıl??
Teşekkürler.
K
15 yıl
CD den Memory Card a Save dosyalarını aktarma (Resimli Anlatım)
1.http://mysite.wanadoo-members.co.uk/cd2mem adresinde verilen programlar bir arada bu linkte bunu bi indirin.http://rapidshare.com/files/15805200/CD_to_MEM.rar.html
2. sonra bu sitedenhttp://www.gamefaqs.com/ istediğiniz oyunun save dosyasını indirin.
3. İndirirken dikkat etmeniz gereken nokta oyunun kutusunun üzerinde PAL mi yoksa NTSC mi yazdığıdır. Eğer PAL ise (North America) olan save dosyalarından birini, NTSC ise (Europe) başlıklarının altındaki save dosyalarından işinize yarayan birisini indirin.
4. İndireceğiniz dosyanın uzantısı önemli değil kullanacağımız program hepsini destekliyor. siz sadece 3. maddeye dikkat edin.
5. Save edilmiş hazır oyunumuzu indirdik. şimdi sıra programlarda.
6. zip in içinden çıkan ps2save-builder.exe dosyasını çalıştırın.
7. File menüsünden Open deyip indirdiğiniz save dosyasını açın.
8. Yine File menüsünden Save As.. deyip uzantısı npo olacak şekilde kaydedin.
9. Simdi yine zip içinde çıkan cdgenPS2(English).exe programını çalıştırın.
10.Sırasıyla zip in içinden çıkan SYSTEM, PS2MENU.ELF ve kaydettiğiniz NPO uzantılı save dosyasını sürükle-bırak yöntemiyle cdgenPS2(English).exe programının penceresine bırakın.
11.Daha fazla başka oyunlar için de save dosyaları atmak isterseniz Aynen NPO uzantılı olarak kaydedip yine programın içine sürükle-bırak yaparak ekleyebilirsiniz.
12. İMG butonuyla iso olarak kaydedin.
13. Nero yu açarak kalıbı yazdır seceneğinden boş bir CD ye yazdırın.
14. CD yi PS2 ye takın çalışınca gri ekranlı bir programın içinde sizin Memory card ınız içindeki save dosyaları görünür.
15. R1 tuşuyla yanda açılan ufak pencerede Mc0: iken Cdfs: yi seçip X e basın
16. Böylece ekrana CD nin içine attığınız npo uzantılı save dosyaları gelecek.
17 istediğiniz birinin üzerine gelin ve Üçgen tuşuna basın biraz bekleyin altta Extracted yazdığında kopyalanmış demektir.
18. Eğer kartınızda yer yoksa biraz kayıtlı oyun silmek durumundasınız.

Ben GT4 NFS Carbon ve GTA3 LCS nin save lerini yükledim Süper oldu GT4 te 723 araba açıkmış (sayamam herhalde) ve 2.500.000 Cr küsür param var

Yalnız şunuda söylemeliyim yukarıda söylediğim PAL NTSC ayrımı problemi olabilir. Şöyleki; Oyun kabının üzerindeki yazıya bakıp indirdiğim bazı oyunlar uymayabiliyor. "Oyunun kabında PAL yazıyor ama aslında NTSC" gibi. DİKKAT ediniz. belkide çalışmama sebeplerinden biride bu olabilir. o zaman eğer oyunun kabında PAL yazıyor ama save dosyası çalışmıyorsa sizde NTSC için olanını indirin.

1. Arkadaşlar DUMMY dosyasının bir önemi yok ben onsuz yazdım bütün save leri yükledim oynuyorum.
2. Ben NERO dan KALIP YAZDIR yaptım bir problem olmadı zaten 2 sn. de yazıyo.
3. CD KALİTESİNİN fark edeceğini sanmıyorum bende dandik bi CD ye yazdım sorun olmadı.
4. CD nin çalışmaması gibi problemler acaba PS2 CHİP ten falan olabilirmi o kadar teknik bilgim yok ama CHİP in modeli sürümü falan programın çalışmasına engel olabilir mi?
K
15 yıl
Orkestral Bi Şarkı demosu çok eski bir parça BİLEN VARMI ACABA??
http://MALUMSİTE.com/files/20079025/Orchestral.rar.html
MALUMSİTE yazan yere bildiğiniz o çok kullanılan sitenin adını yazın. Arkadaşlar çok eskiden kulağımda kalan bir melodi bilen arkadaşlar varsa şarkının adını öğrenebilirmiyim?
K
15 yıl
Bu müziği Bilen Varmı?
http://rapidshare.com/files/5029349/Bilinmiyor.mp3.html

Dance müziği arkadaşlar Acun firarda da falan açlıyodu bazen.
site : r a p i d s h a r e
dosya uzantısı : m p 3
K
15 yıl
Değişik Bir Mavi Ekran Hatası Format atamıyorum, Bilg. Açamıyorum.
Merhabalar;
HP Laptop Bilg. Şu CD siz geri yükleme yapanlardan format atmadan önce Recovery DVD lerini oluşturdum veya F11 ile açılıştan girip format atabiliyormuşuz. Ben atamadım. Ve Recovery DVD lerini oluşturdum bu dvdlerin içinde XP ve tüm driver ları mevcut. disk1 i taktım bilg yeniden başlattım başlangıç dosyalarını falan kopyaladı sonra mavi ekranda şöyle bir hata verdi:

STOP: C0000218 {Registry File Failure}
The Registry cannot load the hive (file):
\SystemRoot\System32\Config\SAM
or its log or alternate
Its corrupt, absent, or not writable

ve şu anda bilg. ne bu aşamadan ileri gidiyor ne de windows açılıyor. Bunun bir çözümü varmı Lütfen acil yardım arkadaşlar. Bilg kurulum bilgim var anlatırsanız anlarım.
K
15 yıl
TV ye Bağladığım Laptoptaki Divx Görüntüsünü TV den Alamıyorum YARDIM
Merhaba Arkadaşlar
Arçelik Marka TV Siemens Marka TV out lu Laptop.
Televizyonumda S video girişi var bilgisayarımda da S-video çıkışı. birbirine bağlıyorum bir adet de stereo kabloyu bilgisayardan TV ye bağlıyorum. Ekran kartının Display ayarlarını yapıyorum. Harşey harika Masaüstü renkli ve kaliteli görüntü Bs player görünüyo ses güzel geliyo Fakat Divx açıyorum bilgisayarın ekranında film oynuyor fakat tvde simsiyah movie görünüyor ses geliyor hatta altyazı bile sorunsuz görünüyor fakat Divx in görüntüsünü TV den alamıyorum. Sorun ne olabilir??

Teşekkürler.
K
15 yıl
TV ye Bağladığım Laptoptaki Divx Görüntüsünü TV den Alamıyorum YARDIM
Merhaba Arkadaşlar
Arçelik Marka TV Siemens Marka TV out lu Laptop.
Televizyonumda S video girişi var bilgisayarımda da S-video çıkışı. birbirine bağlıyorum bir adet de stereo kabloyu bilgisayardan TV ye bağlıyorum. Ekran kartının Display ayarlarını yapıyorum. Harşey harika Masaüstü renkli ve kaliteli görüntü Bs player görünüyo ses güzel geliyo Fakat Divx açıyorum bilgisayarın ekranında film oynuyor fakat tvde simsiyah movie görünüyor ses geliyor hatta altyazı bile sorunsuz görünüyor fakat Divx in görüntüsünü TV den alamıyorum. Sorun ne olabilir??

Teşekkürler.
K
15 yıl
****ÇOK ACİL CEVAP LÜTFEN**** ÇOK ACAYİP BİR SORUNUM VAR.
Merhaba Arkadaşlar
Siemens marka Laptop bilgisayarımda dün akşam çok acayip bir sorunla karşılaştım. Akşam işyerinde herşey sormal bilgisayarı kapattım eve götürdüm. Evde açtım fakat hem çok yavaş açılıyo hemde masaüstü resmi geliyo fakat ne simgeler var ne başlat çubuğu mouse ekranda görünüyo hareket edebiliyor fakat sağ tıklama falan yapmıyor. Güvenli kip te falan başlattım fayda etmiyo sadece köşelerde güvenli kip yazısı ve simsiyah bir ekran kalıyo. Harddisk ışığı yanmıyo okuma işlemi yapmıyo yani. (Hani çok mu geç açılacak diye bekledim fakat fayda etmedi) Komut sistemi desteği ile başlattım DOS ta tüm dosya ve klasörler görünüyo bir problem yok Fakat birtürlü bilgisayarı başlatamadım. Problem nerede olabilir? Sanki kullanıcı hesabını açamıyor gibi. ÇOK ACİL CEVAP LÜTFEN ARKADAŞLAR.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.