B

Çavuş
24 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
7 yıl
Hayrına iki adet beta key
İlk gelenler kapar beyler.

1) 9BHWKR-NNEJ-47GRC9-94TJ-FYNNPY
2) HRJDZG-KCKK-ZKJ9KV-MMF9-Z4GFYJ

B
8 yıl
Oyunun saçmalıkları
ARkadaşla oyun atmadan önce başka bir oyuna girmiştim.Oyun bitince statlar gözükmedi dedim nasıl olsa sonra geliyor.Arkadaşımla girdiğim oyunda karakter seçme ekranında oyun gitti ve önceki oyunun skor tablosunu açtı ve beni şampiyon seçiminden çıkardı.Şimdi bu salak bug yüzünden hem lpden hemde zamanımdan oldum.Bu olaylar bir kaç gündür yaşanıyor ve golda geçme şansımı etkiliyor.Bu sorunları nereye şikayet edebiliriz? Ne yapabiliriz?
B
9 yıl
GameCom 780 fiyat
http://www.sanalmarketim.com/urun/da5d6528ec71dce41d1d02ecedec2b45/PLANTRONICS-GameCom-780-Gaming-USB-Mikrofonlu-Kulaklik

Bu kulaklığı almayı düşünüyorum ama bu sitedeki fiyatı nasıl iyi mi?
B
9 yıl
Pre-order problemi
Bugün d&r dan guild wars 2 aldım eve gelip kodu yazdığımda bu pre-order kodudur diyor şu anda sadece pre-purchase kodu alıyoruz diyo şimdi ben bu oyunu nasıl yükleyeceğim?
B
9 yıl
Modem Değiştirmek
Merhaba arkadaşlar 2010 yazından beri superonline kullanıyorum ve hala bana verdikleri pirelli modemi kullanıyorum.Sizce yeni modem istesem performansta artış gösterir mi yoksa uğraşmayıp pirelli ile devam mı edeyim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.