P

Binbaşı
19 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
73 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
10 ay
Tivibu Uydu Aboneliği Hakkında Sorularım
Evime tivibu uydu aboneliği başlatmak istiyorum. Aklımda iki soru var;
  • Verilecek uydu cihazında wifi özelliği var mı?
2- Kumanda uydu cihazını görmese de çalışıyor mu? Uydu alıcı küçük ebattaysa televizyonun arkasına atıp ortada görüntü kirliliği olmadan kullanmak istiyorum.
P
2 yıl
Digiturk uydu cihazı ile kablosuz internet bağlantısı
P
2 yıl
Apartmana fiber getirmek
< Resime gitmek için tıklayın >
Mahallede Turkcell internet çalışması yapılıyor. Apartmanın önünden de kazdılar ve kabloyu çektiler. Önce apartmana ardından da daireye bu bağlantı tahminen ne kadar sürede ve hangi şartlarda sağlanır? Başvuru yapılması mı gerekir yoksa her apartmana bağlantı yapılır mı?
P
2 yıl
HP Smart Tank 530
https://www.amazon.com.tr/HP-4SB24A-Smart-Tank-530/dp/B07ZJN5RNM?ref_=Oct_DLandingS_D_cc5a6c63_64&smid=A1UNQM1SR2CHM
Linkte ki ürünü almak istiyorum. Yazıcı-tarayıcı konusunda hiçbir bilgim yok. İlkokul ve lise düzeyinde ki öğrenci için ağırlıklı olarak kullanılacak. Önerir misiniz veya bu fiyat civarında farklı bir ürün önerir misiniz?
P
2 yıl
Vodafone Tv Red Paketi
Bugün gelen bir teklifte başlıkta da belirttiğim vodafone tv red paketi ücretsiz veriliyor. Bu paketi kullanan var mı? benim için önemli olan televizyonda, ve medya oynatıcıda izleyebiliyor muyum? Daha önce aldığım vodafone tv paketinde telefondan seyretme özelliği vardı televizyon için full paket almam gerektiği söylenmişti. Red paketinde nasıl oluyor. Teşekkürler.
P
3 yıl
Mi box alternatifi oynatıcı
birkaç senedir mibox kullanıyordum. yeni bir oynatıcı almam gerekiyor. Miboxtan memnundum işimi de gördü fakat model olarak eskidi pekte takip etmediğim için bu oynatıcıya alternatif daha güncel(rem işlemci vb daha üstün olabilir) sorunsuz çalışan bir oynatıcı var mı?
P
3 yıl
Digiturk ramazan kampanyası
https://www.beinconnect.com.tr/sinirsiz-spor/super-lig#cards bu kampanya içerisinde yer alan süper lik paketini almak istiyorum. bu paket içerisinde sadece maçlar mı var yoksa platforma ait başka kanallarda maç dışında veriliyor mu?
P
4 yıl
Yurtdışı kargo süreci
Webden alışveriş yapmadım. Arkadaşım almanyadan oyun kartı gönderdi. Sms olarak kargom olduğu mesajı geldi. ankara pim' de olduğunu öğrendim. Bu aşamadan sonra süreç nasıl işliyor? Ücretli bir paket değil yinede gümrüğe giriyor mu, yoksa buraya kadar geldiğine göre gümrükten geçmiş midir?
P
4 yıl
Bir ilacin Almanya\u0027da ki fiyati
Uzun aramalarimiza ragmen ulkemizde bulamadigimiz sabril 500 ilacini almanyada ki arkadasimdan rica ettik ve oradan temin ettik. Biz ucretini vermek istiyoruz fakat kabul etmiyor ve ne kadar tuttugunu soylemiyor. Sabril 500 mg 100 tabletin almanyada ki fiyati ne kadardir? Orada yasayip bilen veya bunu ogrenebilecegimiz bir site var mi?
P
4 yıl
Vodafone Faturalı Hat ~ Vodafone TV
Hattımı taşımayı düşünüyorum. Sıklıkla kullanacağım bölgede çekim gücü vodafonun çok iyi. Vodafone uyumlu 7 paketine geçiş yapmayı düşünüyorum. Reklamlarda faturalı hatlara 12 ay boyunca Vodafone TV hediye verildiğini görmüştüm. Müşteri hizmetleri yetkilileri ise birbirinden farklı bilgiler veriyor. Biri 3 ay diğeri ise 6 ay hediye dedi. Bilgisi veya deneyimi olan var mı? Düşündüğüm faturalı pakette Vodafone tv verilecek mi? Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.