T

Binbaşı
26 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
8 yıl
Yurtdışı çıkışında sorun
Şu an yurtdışı çıkışlı hiçbir siteye bağlanamıyorum, sizde de böyle bir sorun var mı?
T
8 yıl
Çok çelişkili ve garipsin TTNET
Kısaca özetleyeyim, 8Mbit internetim var ama 8 olarak alamıyorum. 4Mbit'i geçince SNR marjı sürünüyor. Hat zayıflaması 47.5 zaten. Hız 4Mbit'te sabitken sıkıntı yok. Yalnız ne oluyorsa bilmiyorum, benim hız durduğu yerde duramıyor. Hep sorun hep sorun. Her hafta düzenli arıza kaydı bırakıyorum. Artık aramaktan sıkıldım, netten arıza kaydını açıp "ıslah yapılacak" yazıyorum, onlarda karşısına "ıslah yapılacak" yazıyorlar, mutlu mesut her hafta görüşüyoruz bu vesileyle.

Dün gece rutin kaydımı bırakıyordum, biraz da canım sıkkın. Bir iki satır yazı da yazdım. Fiber diye arayıp duracağınıza ADSL hattını düzeltin önce falan dedim. Sabah modeme bir baktım ki o da ne.


< Resime gitmek için tıklayın >

Evet soruyorum şimdi, bu da ne böyle?
T
8 yıl
Sana layık değiliz TTNET
Devlet tüketiciyi korumayınca TTNET gibiler de bizi düdüklüyor, olan bu. Yemin ediyorum sövmekten bıktım, adamlar bıkmıyor arkadaş. 10 günde bir arıza kaydı bırakıyorum. "Islah edilecek" yazmaktan başka ne yapabiliyor teknik ekip, merak ediyorum. Allah sizi ıslah etsin asıl.

İstanbul'un orta yerine, 8Mbit parası alıp 4Mbit internet verebilen çapulcu firma... Bari onu sorunsuz kullanalım. Yarın arayıp hattınızda ayarlama yaptık, bıdı bıdı vs. bir sürü şey söyleyecekler yine. Hız 4Mbit olacak, 10 gün sonra yine aynı. Senin suçun yok aslında, bize müstehak.

< Resime gitmek için tıklayın >
T
8 yıl
Seagate 2TB HDD Bip Sesi
Bugün aldığım, az önce de sisteme taktığım SEAGATE 3.5" 2TB Barracuda Sata 3.0 disk, PC'nin güç düğmesine basmamla birlikte bip sesi çıkarıyor ve disk çalışmıyor. Ayrıca PC'nin açılmasını da oldukça yavaşlatıyor, yaklaşık 2-2,5 dakika kadar sürüyor. Bu esnada bip sesi kesiliyor. Aşağıdaki videoda benzer ses var, yalnız benim ses daha düzenli ve daha geniş aralıklı. 2 saniye kadar aralıkla 45 sn-1 dakika arası ses çıkarıyor.

Ayrıca PC açıldığında disk yönetiminde 128 GB'lık bir alan görüyorum, ona da disk çalışmadığından erişemiyorum.

Videoyu izlemek için tıklayınız
T
9 yıl
İETT Şoförleri
Dün gece geç saatte eve dönerken aklıma takıldı. Otobüsü garaja bırakan İETT şoförü evine nasıl dönüyor? Gece geç saatlerde servis mi var? Yakını, akrabası soför olan yada bu konuda herhangi bir bilgisi olan var mı acaba? Böyle saçma şeyler arada aklıma takılır
T
9 yıl
HD 5770 için Soğutucu
Bugün bir arkadaşım arayıp soğutucunun fanının kırıldığını söyledi. Kartın üzerinde Arctic Cooling Accelero L2 var. Biraz araştırdım ama hiçbir yerde bulamadım. Aynı model soğutucuyu yada HD 5770'e uyacak herhangi bir soğutucuyu bulabilir miyiz? Şu sıralar biraz yoğunum, araştıramıyorum, arkadaşım ısrar ediyor. Bilgisi olan varsa sevinirim. Teşekkürler.
T
9 yıl
LG Mobile, Yine Şaşırtmadı!
Daha önce, 2011 yılında duyurduğu tüm high-end cihazlara ICS güncellemesi vereceğini bildiren LG Mobile, bugün güncelleme takvimi açıkladı. Yine tam bir tarih veremeyen LG Mobile, kendine yakışanı yaptı ve güncellemeleri yine en son verecek firma olmayı başardı.

LG Optimus LTE, Prada LG 3.0, LG Optimus 2X, LG Optimus Sol, LG my Touch Q ve LG Eclipse için güncellemeyi 2. çeyrekte sunacağı açıklayan LG, üvey evlatlar LG Optimus 3D, LG Optimus Black, LG Optimus Big, LG Optimus Q2 ve LG Optimus EX için güncellemelerin 3.çeyrekte hazır olacağını duyurdu.

Verdiği tarihleri bir türlü tutturamayan LG, halihazırda Optimus Black için henüz 2.3 güncellemesini dahi verememiş durumda. En son 28 Kasım haftasında güncellemenin tamamlanacağını ve dağıtılacağını duyuran LG, üstün başarısı ile bu güncellemeyi de 2012'ye taşımayı başardı. Böylece 6 aydan fazla bir süredir müşterisini türlü bahanelerle en uzun oyalayan firma rekorunu da tazelemiş oldu.

Değerli ve sadık (!) müşterilerine desteklerinden dolayı teşekkür eden LG, bizi izlemeye devam edin diyerek duyurusunu tamamladı.

quote:

Ice Cream Sandwich (ICS) OS Upgrade Schedule

LG will be offering the Ice Cream Sandwich (ICS) OS upgrade for a range of LG smart-phones which were introduced this year. The global upgrade schedule will begin in the second and third quarters of 2012, which will be followed by a global roll out.
During the second quarter of 2012 upgrades will begin for the following smartphone models: the LG Optimus LTE, Prada phone by LG 3.0, the LG Optimus 2X, the LG Optimus Sol, the LG my Touch Q and the LG Eclipse. These upgrades will be followed by upgrades for the following smartphone models during the third quarter of 2012: the LG Optimus 3D, the LG Optimus Black, the LG Optimus Big, the LG Optimus Q2 and the LG Optimus EX.
LG will be taking all possible measure to offer a smooth OS upgrade in a timely manner. The exact start dates can vary by market, as each country can have different requirements, depending on the carrier and the smartphone model.
LG would like to thank its customers for their most valued loyalty and support. Further details on the ICS OS upgrade, including their exact start dates, will be released prior to their commencement. Please stay tuned for more updates from LG.

Thank you.Edit: LG Mobile Facebook
T
10 yıl
Bu inek Türk ineği olamaz!
< Resime gitmek için tıklayın >
Yalova Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Halit Güleç, gazetecilere yaptığı açıklamada, trafik tabelaları arasında yer alan ’Ehli hayvan çıkabilir’ işaretindeki inek resminin Türk ineğine benzemediğini savundu.

Güleç, "Ehli hayvan çıkabilir’ tabelalarında mevcut inek resmi var. Bu inek resmi 50-60 yıl önce resmedilmiş ve tabelalara koyulmuş. O inekler artık Türk ineğine benzemiyor" dedi.

Tabelalardaki inek resminin güncellenmesi gerektiğini ifade eden Güleç, şöyle konuştu: "Türk ineği tescilinde o tip inek yok. Türkiye’de öyle geyiğe benzeyen inek hatırlamıyorum. Türk ineğinin tescili yapıldı. Karayolu ya da köy yollarına koyulan ’Ehli hayvan çıkabilir’ tabelalarına tescilli Türk ineğinin resmi koyulmalı. Eski resimler kötü. Güncellenmesi lazım."

KaynakSayın Halit Güleç'e dikkatinden ötürü teşekkür ediyorum.
T
10 yıl
LG Mobile, ICS'yi Alacak Cihazları Açıkladı
Optimus 2X dahil olmak üzere bu yıl çıkan tüm "high-end" cihazlar ICS'ye upgrade edilecekmiş.


https://www.facebook.com/notes/lg-mobile/announcing-the-initial-plan-for-android-40-ice-cream-sandwich-upgrade/316431148368212


quote:

Announcing the initial plan for Android 4.0 Ice Cream Sandwich upgrade

LG confirms today that the Ice Cream Sandwich (ICS) OS will be initially available for the following high-end LG smartphones which were introduced this year: the Optimus 2X, the Optimus Black, the Optimus 3D and the Optimus LTE. We are also continuing to evaluate the ICS OS to determine whether it is compatible with the functionality, features and performance of other LG smartphones to make the ICS OS available on as many LG smartphones as possible.

In December this year, the forthcoming upgrade schedule and additional specific models for the ICS OS upgrade will be posted on our LG Mobile Global Facebook page (www.facebook.com/LGMobile) and on our local LG websites. Please stay tuned for more updates from LG.
T
10 yıl
Profilo'nun yeni videosu
Videoyu izlemek için tıklayınız

Geçen anneler gününde yaptıkları reklamı hatırlayanınız vardır. Kurban bayramı için yeni reklam çekmişler.


O ne la ben onu bilmiyorum diyenler için eski reklam

Videoyu izlemek için tıklayınız
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.