C

Teğmen
16 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
58 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
geçen yıl
Kurulum Aşamalı Animasyon Videolar Yapımı Hk Yardım.
Arkadaşlar selam,

Aşağıdaki linkteki videoları nasıl oluşturabilirim.
https://www.youtube.com/watch?v=qD45Q6mY7Qk&t=52s


İyi günler.
C
4 yıl
Dizüstü Bilgisayar ile birlikte alınan Windows lisansını kurtarmak
Merhaba arkadaşlar Acer Aspire V3-772G dizüstü bilgisayarına sahibim.Bilgisayarım bilmediğim bir nedenden dolayı çöktü ve güç bela bir Windows 10 64 bit pro kurabildim.

Ürün anahtarını etkinleştiremiyorum.Laptopun altında yer alan etikette Windows 8 ibaresi var ve tamamen sığmayan bir 22 haneli bir rakam harf kombinasyonu bulunmakta.

Bilgisayarımdaki windowsu nasıl etkinleştirebilirim.Yardımlarınız için teşekkürler.
C
4 yıl
Tshirt tasarım ve baskıdan anlayan
Arkadaşlar bir takım tshirt ü hazırlamam gerekli,Tshirt baskı olan yerler kalitesiz polyester tshirtler e baskı yapıyor sadece. Kendi beğendiğimiz pamuklu tshirtleri alıp buna istediğimiz logoları basabileceğimiz bir yol yöntem biliyor musunuz?
Yer İzmir
C
6 yıl
İphone 5s kulaklık ses seviyesindeki düşüklük
iphone 5s telefona sahibim.Earpod kullanıyorum.Müzik çalar uygulamasında sesi sona alınca nerdeyse zor duyuyorum.Hele toplu taşıma gibi sesli yerlerde sadece hangi müzik olduğunu anlayabiliyorum.Aynı sorunu yaşayan var mı?
C
6 yıl
Bayan saat önerisi
http://www.gold.com.tr/fossil-es3435-bayan-kol-saati_u?gclid=CjwKEAjwlPOsBRCWq5_e973PzTgSJACMiEp2Kh0_ENyq36ppzOU_w2QBanGO1z_LN5kgUMERi2xWVxoCVXPw_wcB

Bu tarzda (gümüş rengi olursa daha iyi olur) 300-350 tlye kadar saat önerisi yapabilir misiniz?
C
7 yıl
Iphone 5s alımının 8.gününde ölü piksel
Evet arkadaşlar media markt tan iphone 5s almıştım 22 nisanda. Dün farkettim ki ekranda 1 tane ölü piksel var. Gittim genpaya götürürseniz daha iyi dediler. Götürdüm değişim olur kız dedi alıyordu telefonu ama dedim şu anda başka bir telefonum yok daha sonra getireyim. Anlaştık çıktım oradan. Sonra aklıma geldi ben bu cihazı daha yeni aldım ve bana swap cihaz verecekler. Media markt tan 0 kutu alma şansım yok mudur tüketici haklarımı kullanarak?
C
8 yıl
I5 4200M vs i7 3630QM
Arkadaslar bu iki islemci arasindaki fark ne boyuttadir Mathlab,Solidworks,autocad gibi programlarda ne derece fark olur?En azindan 3-4 sene kullanacagim.Bahsi gecen bilgisayarlar
Acer aspire v3 772g ve samsung np550pc05tr
C
8 yıl
Mühendislik ve ultrabook
Evet arkadaşlar.Bu sene üniversiteye gitmem dolayısıyla evimden uzaklaşacağım ve yeni bir bilgisayara ihtiyacım var.
Bundan önceki 5 senelik emektar laptopum sadece internete girebilirdi.Ve eşek ölüsü gibiydi.Ben yeni;hafif,şarjı çok giden,ince bir bilgisayar arıyorum.Buda ultrabook oluyor.Ama en önemlisi Autocad,mathlab,solidworks gibi programları rahatça çalıştırabilir olması,çok da fazla ısınmaması.Sizce bu konuda ultrabooklar ne kadar işimi görür?
Sizden tavsiyeler bekliyorum.


http://www.pcdepo.com//page.php?act=urunDetay&urunID=10507&name=gigabyte-u2442f-ultrabook

http://www.sony.com.tr/product/vn-pro/svp13218pt

http://www.sony.com.tr/product/vn-pro/svp13213st

http://www.sony.com.tr/product/vn-pro/svp13211st

Asus Zenbook UX32VD

Bunlar kaldı aklımda.Sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum.Sonylerde 4. nesil i7 işlemci var ama grafik kartı hd4400.Gigabyte harici ekran kartı var.Asus ise hem windows 7 ile geliyor hemde pil ömrü ve ağırlık olarak biraz daha kötü durumda diye duydum.hd4400 hd 4000 gibi kartlar ne denli işimi görür yardımlarınız için teşekkürler.
C
8 yıl
KYK İzmir Atatürk İnciraltı yurdu yüksek ücretli mi?
Evet arkadaşlar ben bu yurtta kalmak istiyorum.Ama kyk başvurusu yaparken öncelikli yüksek ücretli yurtlar yaptım.Bu yurt yüksek ücretli yurt olarak mı geçiyor yoksa genel yurt olarak mı?
C
8 yıl
☼☼Dokuz Eylül Üniversitesi 2013' Girişliler☼
Evet arkadaşlar tercih sonuçları açıklanalı epey oldu ama ben forumumuzda 2013 girişliler ile ilgili doğru düzgün bir konu göremedim.
Liste şeklinde olursa kim nerede belki daha iyi olabilir.Hepimize hayırlı olsun


Forumumuzdaki Dokuz Eylül Üniversitesi Tanıtım Konusu
Üniversitemizin İnternet Sayfası


Öğrenci Numaralarımız İçin


Kayıtlarla İlgili
- Kayıt süreleri iki gün devam edecek kurumlara kayıt yaptıracak olan adaylardan öğrenci numarasının son rakamı tek olanlar (1,3,5,7,9) kendi kurumlarının kayıtların yapılacağı ilk gün; son rakamı çift olanlar (0,2,4,6,8) ikinci gün ilgili kayıt merkezinde bulunacaklardır.

KESİN KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER 

1- Lise Diploması ya da yeni tarihli “Mezuniyet belgesi” (Başarı belgesi mezuniyet belgesi yerine geçmez.) Aday ek puandan yararlanarak ya da sınavsız geçişle yerleştirilmiş ancak alanı diplomasında veya mezuniyet belgesinde belirtilmemişse, hangi okul ve alandan mezun olduğunu gösterir resmi belge.(METEM programlarından mezun olanların diplomalarında okul adı olarak, diplomayı düzenleyen merkezin adı yazılmaktadır.)

2- Yeni çekilmiş 4.5x6cm. boyutunda 12 (oniki) adet fotoğraf.

3 -Sağlık raporu alması gereken bölüm/programlar;

a) Torbalı Meslek Y.O. Sondaj Teknolojisi Programı, Sağlık Hizmetleri Meslek Y.O. İlk ve Acil Yardım ve Odyometri Programları ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Y.O.’nu kazanan adaylar, 2013 Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzundaki koşulları sağlamak şartıyla tam teşekküllü resmi bir hastaneden veya Dokuz Eylül Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesinden alabileceklerdir.

b) Denizcilik Fakültesi, Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği, Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (UOLP-Maine Maritime A), Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği ve Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (UOLP-Maine Maritime A) Bölümlerini kazanan adayların normal sağlık raporu yerine Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü’nden “GEMİADAMI SAĞLIK YOKLAMA BELGESİ” almış olmak. Adayın almış olduğu “GEMİADAMI OLUR” ibaresi taşıyan sağlık raporunu yapılacak olan mülakat ve beden eğitimi sınavından önce sınav komisyonuna ibraz etmesi gerekir.

4-Öğrenim ücretinin(İkinci Öğretim Programlarına yerleşen adaylar) yatırıldığına ilişkin banka dekontu.KYK Yurt,Burs/Öğrenim Kredisi başvuruları başladı.
Başvurularınızı buradan yapabilirsiniz.
www.kyk.gov.tr


Ayrıca Dokuz Eylül Üniversitesinin kendi yurtları için üniversitenin internet sayfasında DEBİS girişi yapılarak başvuru yapılacaktır.
Dokuz Eylül Üniversitesi Öğrenci Yurtları Hakkında Duyuru


İmza içinde bunu buldum isteyen koysun
< Resime gitmek için tıklayın >
 [center] [link=http://forum.donanimhaber.com/m_78992912/f_//tm.htm#78992912] [image]https://store.donanimhaber.com/e9/16/88/e916886bf67b21025dd6abe5a88cee25.png[/image][/link][/center]


Dokuz Eylül Üniversitesi 2013' Girişliler
1-grkmzdmr26 İnşaat Mühendisliği
2-yumuklu sucurta İşletme
3-alirisa90 Tıp Fakültesi
4-darkowner19 Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
5-eltuadem Hukuk Fakültesi
6-ismailovic İşletme
7-kubra_saygili Sınıf Öğretmenliği
8-sado40 İnşaat Mühendisliği
9-Nirvana.. Hukuk Fakültesi
10-Lucifer1905 Elektrik-Elektronik Mühendisliği
11-RustInPeace Makine Mühendisliği
12-Bvmaniss Hukuk Fakültesi
13-Persona Non Grata Türkçe Öğretmenliği
14-sabriokan Sınıf Öğretmenliği
15-RealityShow İstatistik
16-kuavo15 Denizcilik İşletmeleri ve Yönetimi (ingilizce)
17-ıslıadam Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
18-DesBurak Tıp Fakültesi
19--uzay- Deniz Ulaştırma
20-destroyer12 Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği
21-saklap Ekonometri
22-mete.y33 Hukuk Fakültesi
23-matrixx_hakan Jeoloji Mühendisliği
24-OknSzR Sınıf Öğretmenliği
25-unhill Bilgisayar Bilimleri
26-yemenja İşletme (İngilizce)
27-Senutarus Makine Mühendisliği
28-M.Dexter Maliye
29-EbruCanDiler Endüstri Mühendisliği
30-harun95 Makine Mühendisliği
31-meltay Bilgisayar Bilimleri
32-SexandDrugsandRocknRoll Türkçe Öğretmenliği
33-
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.