E

Çavuş
16 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
10 yıl
Defy Güncelemek gerklimi?
Merhaba arkadaşlar dün Motorola Defy aldım 8 saatlik ilk şarj süresi sabah bitti ve üzerinde 2,2 sürüm var 2,3 yükseltsem çok birşey değişirmi yok böyle iyimi, gayet hızlı geldi bana ama yinede sizlere sormak lazım .
E
10 yıl
Motorola Defy size alınırmı?
arkadaşlar android kulanan ve fiyatı taksitli olarak 900 aşmıyacak bir cihaz arıyorum ve Motorola Defy gördüm aranızda kulanan veya bilgisi olan varmı nasıl alına bilir bir cihazmı?

sitede bu konuyu gördüm ama yorumlar pek güncel kalmamış gibi :

http://forum.donanimhaber.com/m_47543008/tm.htm

fiyatı 849,67 TL

bir bilir kişi böyle demiş ama :S
Motorola Defy herşeyden önce sağlam gövdesi ile dikkat çekiyor. Toza ve düşmelere karşı dayanıklı olan Defy, bu sınıftaki telefonların aksine çok ağır değil. Telefon su da geçirmiyor. Defy Android 2.1 sürümü ile geliyor. Ancak Android 2.3’e yükseltmek mümkün. İşlemcisi sınıfındaki işlemcilere göre düşük. Ancak 800 mhz işlemci de yeterli. 5 mp kamerası oldukça iyi olsa da aynı etkiyi video çekmede gösteremiyor. Ancak Led flaş ve otofokus özellikleri oldukça başarılı. Motorola Defy bir detay gibi görünse de 32 gb’ye kadar hafıza kartı destekliyor. Bu da teknolojinin çok hızlı arttığı düşünüldüğünde telefonu rakiplerinden daha uzun süre kullanabileceğiniz anlamına gelmekte.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.