P

Yarbay
14 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
68 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
P
2 yıl
Dsmart net sorunu ve Telekom altyapısı beceriksizliği?
Arkadaşlar Dsmart net yalın adsl abonesiyim. 1 ay oldu yalın adsl ye geçeli. gayet iyi çalışıyordu fakat geçen gün internet birden bire kesildi ve bir daha gelmedi. dsmarta arıza kaydı bıraktım 48 saat içinde çözülecek denmesine rağmen geri dönüş olmadı. aradığımda telekomdan kendilerine bilgi verilmesi gerektiğini fakat telekomun da kendilerine bilgi vermediğini söylüyorlar. ev içindeki tesisatım sağlam kontrol ettirdim hatta başka modemle de denedim. sonuç değişmedi? ne yapmalıyım ? telekoma ekibine kendim ulaşabilirmiyim?
P
2 yıl
n11 alışveriş tamamlanmadı dedi ama paramı çekti
Arkadaşlar n11 sitesinden, 22 aralık gece 23.59 da 32 tl lik alışveriş yaptım. sepeti oluşturdum kart bilgilerimi girdim, ödeme düğmesine bastım, biraz bekledi sonra sayfa hata verdi, siparişiniz tamamlanamadı daha sonra tekrar deneyin diye. kartı kontrol ettim 32 tl çekilmiş n11 tarafından. sonra ekstreye de yansımış harcama.

Bankayı aradım para çekilmiş dedi, referans ve onay numarasını verdi. Bu arada n11'e incelenmesi talebinde bulunmuştum. n11 ödeme alınmamış diyor. tekrar alışveriş referans numarası ve hesap ekstremi yolladım. tekrar inceleyecekler. Bankaya da harcama itirazında bulunacağım.

Arkadaşlar başına bu şekilde sorun gelen var mı? ne yapmalıyım başka? parasında değilim ama tv veya bilgisayar gibi yüksek meblağda bişeyde almış olabilirdim ve ödenmedi görünseydi ne olacaktı?
P
3 yıl
Trafik sigortası poliçesi hakkında
Arkadaşlar, sigortam netten trafik sigortası yaptırdım. Tam ödeme ekranında hata verdi işlem yarım kaldı dedi. Fakat karttan para çekilmişti. Aradım sigortam neti falan E-devlette trafik sigortası yapılmış görülüyor dediler. Gerçektende yapılmış görülmekte e-devlette fakat benim tarafıma sigortam. netten poliçe gönderilmedi. sanırım ödeme ekranındaki hatadan dolayı. Poliçe numaram sigorta yapan şirket ve aracı kurum e-devlette belli. Bu durumda aracım sigortalanmışmıdır? ve de kaza durumunda karşı tarafa ödeme yapılır mı? illa ki kağıt poliçe şart mı? ne yapmalıyım? bugün resmi tatil olduğu için aramadım kurumları.
P
3 yıl
Kasko veya Trafik Sigortası son günü geçerse indirim durumu ne olur?
Arkadaşlar, Kasko ve trafik sigortasını internetten yaptırıyorum 3 yıldır. Fakat Her sene aynı gün veya daha erken yaptırmam gerekiyor ki günü geçmesin indirim devam etsin. Benim sormak istediğim, Kasko veya trafik sigortasında son gün geçerse yeniden sigorta yaptırdığımızda indirim devam eder mi? ya da ne kadar süre içinde sigorta yaptırmalıyız?
P
3 yıl
ps3 oyun diskini okumuyor?
arkadaşlar ps3 oyun disklerini okumamaya başladı. sanırım lazer arızalı. ps3 ün bluray lazer gözünü kaç tl ye, en güvenilir nerede yaptırabilirim? bu gözdeğişimi ne kadar idare eder tavsiye edermisiniz?
P
3 yıl
Pil şarj cihazı önerisi?
Arkadaşlar pil şarj cihazı tavsiyesine ihtiyacım var. Genelde kumanda pili AAA pilleri dolduruyorum. AA ve AAA pil dolduran dolunca şarjı kesen aşırı dolum tehlikesi olmayan bir cihaz arıyorum. Tabi fiyatı da abartı olmamalı. Tavsiyeniz nedir? yurt dışı sitelerden de olur yurt içi sitelrden de olur.
P
3 yıl
Merdiven asansörü hakkında bilgi?
Arkadaşlar apartmanımızda asansör için yer yok. Dolayısıyla bunu aşmak için, merdiven asansörü denilen merdivene paralel raylarda yukarı aşağı hareket eden platform yaptırtmak istiyoruz. Bu tür bir merdiven asansörü kullanan gören var mı? 2 Kat için 30 merdiven gibi bize maliyeti ne olur?
P
4 yıl
D-smart Net internet nakil ücreti Uyanıklığı!!!
Arkadaşlar dsmart net internet kullaniyorum. Adres degisikligim nedeniyle ayni il sınırları içinde nakil yaptirmak istedigimde, bu yılın ocak ayından itibaren 29 tl nakil ucreti alındığını söyledi musteri temsilcisi. Böyle yüksek bir fiyat uygulamak ne derece doğru? Kaldı ki kendileri fiziksel hicbirsey yapmayacaklar. Telekoma haber verecekler onlarda bilgisayardan ayarlayacaklar. Bu durumu şikayet etmek istiyorum, hatta paramıda geri almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim? Doğrudan BTK ya mı yazayım?
P
4 yıl
Dsmart Hd cihaz hergün resetleniyor neden?
Arkadaşlar, pace Marka Dsmart hd cihaz var. son 1 aydır falan tv yi açınca bi kaç kanal değiştirdikten sonra resetlenip tekrar açılıyor. bi daha o gün için resetlenmiyor. ertesi gün yine tv yi açıp bikaç kanal değişitirince tekrar reset atıyor ve kanal değiştirme normal devam ediyor. bunun sebebi nedir? bir sorunun göstergesi mi?
P
4 yıl
Facebook da ki sahte Banka reklamları nasıl engellenir?
Arkadaşlar, facebook da gezerken halkbank ın reklamı gibi görünen bağlantıya tıklayınca halkbankın giriş ekranının kopyalanmış haliyle karşılaşılıyor. Facebookdaki reklamda hediye vaad ederek giriş bilgileri ekranı çıkıyor. Bu sahte reklamı nerelere şikayet edebilirim ve sahte sitenin yayınını nasıl durdurtabilirim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.