S

Yarbay
10 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
5 yıl
Yeni Moda: FETÖ
Futboldaki başarısızlıklarınızı bahane edecek harika bir koz geçti elinize. Yok GS'nin şampiyonlukları incelensin, yok kupaları alınsın vb...

Bu ülkede şikeden küme düşmeyen takımlar varken siz anca avcunuzu yalarsınız. 15 Temmuz tarihine kadar neredeydi aklınız?
S
6 yıl
Hala Çözümü T. Direktörde Aramak.....
bizim yönetimden kimse maç izlemiyor her halde... dünya üzerindeki en iyi teknik direktör de gelse takımın bu yapısını düzeltemez. forveti ile defansı arasında futbolcu olmayan hiç bir takım adam olmaz. Biz daha td arayıp duralım...
S
6 yıl
Asus gtx970 gpu tweak hakkında soru
Arkadaşlar bende asus strix gtx 970 var. i5 işlemci 8gb ram mevcut.

witcher 3 oynuyorum. oyun oynarken de tweak ayarlarını gaming moduna alıyorum. programın verdiği gaming değerleri sorun yaratmaz sanırım. peki bu değerleri manuel olarak biraz daha arttırsak sorun çıkar mı kartta? mesela 1273 mhz yerine 1300 mhz yapmak nasıl etki eder? Mesela fps target 60 yaptım ama bir fark göremedim.

elimizde bu kart varken biraz daha performans almaya çalışmak sakıncalı mıdır?
S
6 yıl
Rakibimizden tarihte bir ilk daha :D
Fenerbahçe, son günlerde gazetelerde çıkan transfer haberlerini resmi internet sitesinden yalanlıyor, hatta SPK’ya şikayette bulunacağını açıklıyordu. Kulübün internet sitesi düne de yalanlamayla başladı. Bu kez konu Volkan Şen’di. Yapılan açıklamada Volkan Şen’in transferiyle ilgili haberlerin doğru olmadığı belirtildi. Ancak yarım saat sonra açıklamadan Volkan’ın adı çıktarıldı.
SON KARAR TAMAM
Aradan bir süre daha geçmişti ki Fenerbahçe’nin internet sitesine girenler gözlerine inanamadı. Çünkü bu kez yapılan açıklamada Volkan Şen’le görüşmelere başlandığı belirtiliyor, bunun da Kamuyu Aydınlatma Platformu’na bildirildiği vurgulanıyordu. Böylece bir ilke imza atan sarı-lacivertli kulüp bir futbolcuyla ilgili aynı günde 3 ayrı açıklama yapmış oldu. Volkan da artık Fenerbahçe’deydi.

link
S
6 yıl
xbox one controller hakkında soru
arkadaşlar bende x360 gamepad var. Pc alıcısı ile wireless olarak kullanıyorum. xbox one wireless gamepad alsam aynı şekilde alıcı cihazı görür mü?
S
7 yıl
Çalışmayı durdurdu için alternatif çözüm yolu
Arkadaşlar ben de anlamsız bir şekilde online oynarken birden bire çalışmayı durdurdu hatası alıyordum. Hatta oyundan soğuyup bırakma noktasına geldim. Araştırmalar yaparken yabancı forumlardan birinde bir çözüm yolu buldum. Benim sorunum çözüldü. Hiçbir şekilde atma sorunu yaşamıyorum. Umarım sizlerin de bazılarının sorununu çözer.

Bende çalışmayı durdurdu hatası veriyordu ama hata kodu falan yoktu. O yüzden bulmak biraz daha sıkıntı oldu.

Bulduğum çözümün linki burda : link
Öncelikle bu linkte çözümü yazan kişi 3 adet temizleme programı vermiş. Ben hepsini kullandım. Baya da bir şey temizledi gibi. Tavsiyem siz de deneyin.

Çözemeyenler için de kendim yardımcı olmaya çalışacağım.

Öncelikle Bilgisayarım sağ klik > Yönet > Olay Görüntüleyicisi

< Resime gitmek için tıklayın >

Buradan Windows günlüklerinin yanındaki oka tıklıyoruz

< Resime gitmek için tıklayın >

Uygulama sekmesine geldiğimizde sağ pencerede bir çok olay listelenmiş durumda.
Hatalardan gta5 olanı bulun.

< Resime gitmek için tıklayın >

Gördüğünüz gibi bende hatanın sebebi Gebwim64.dll adında bir dosya. Muhtemelen 3.parti bir yazılım yüzünden çakışma yaşanıyor.

Ben system32 dosyasından bu Gebwim64.dll dosyasını sildim ve sorunum ortadan kalktı.

Not: system32'den dll silmek her zaman risk taşır. Ben bu riski alarak sildim. Siz de sildiğiniz dosyanın ne olduğunu araştırıp ona göre silin.

Umarım bu sorunu alanlar için yardımcı olur.
S
7 yıl
Oyuncunun Düşmanı...
Yatacak yerin yok ARAL!

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

ve bethesda'nın dağıtımını aldıktan sonra duyurulan ilk oyun fallout4...

< Resime gitmek için tıklayın >
S
7 yıl
Türk Oyun Severlerin Azılı Düşmanıdır ARAL!!!!
Yeter artık yazık günah ya. Hakikaten olamaz böyle bir şey. Bu insanlarla dalga mı geçiyor bunlar yahu. 180 TL'den oyun sattırmak nasıl bir hainliktir. Sonra neden korsan neden bilmem ne.... Diyecek hiç bir şey yok. Yazıklar olsun.
S
7 yıl
Mevcut formalarımıza store'dan 4. yıldızı yaptırabiliyor muyuz?
Birisinden duydum böyle bir şey yapıldığını. yaptıran var mı bilmiyorum ama parçalı drogba formama bir yıldız yaptırabilirim yeni forma gelene kadar.
S
7 yıl
4 Günlük çiçeği burnunda başkan 2 GS kupası gördü...
Aziz Yıldırım
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.