D

Yüzbaşı
09 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
160 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
D
8 yıl
Yol Yardımı
Merhaba , ben bu gece Ankara'dan İstanbul Atatürk havalimanına ineceğim 00.30 gibi havalimanından da Tekirdağ 'ın Çorlu ilçesine gitmem gerekiyor hangi yolu kullanmalıyım en ekonomik olacak şekilde ? bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim o saatlerde bildiğim kadarıyla metro çalışmıyor ve otobüs firmalarından da emin değilim sizce nasıl bir yol izlemeli ?....Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler !!!
D
9 yıl
İstanbul Esenler otogarından-İstanbul kadıköye nasıl gidilir ?
Arkadaşlar, benim esenler otogardan istanbul kadıköy e bir iş görüşmesi için gitmem gerekiyor aslen tekirdağlıyım ve istanbulu pek iyi bilmiyorum. İstanbulu iyi bilen arkadaşlar bana en kısa ve en ucuz olacak şekilde yol tarifi verebilirlerse sevinirim. (yani şurda metroya bin, otobüse bin gibi.) Gitmem gereken adres Okan ve Doğuş üniversiteleri meslek yüksek okulunun yanında. Yardımlarınızı bekliyorum.
D
9 yıl
349. Dönem AKSEKİ Jandarma.KOMD. TB.K.LIĞI Akseki Antalya Kısa dönem (Aralık 2012)
< Resime gitmek için tıklayın >
Askerliğini Akseki Antalya'da yapacak olan arkadaşlar toplansa ve İstanbul'dan nasıl ulaşım sağlayacaklarını konuşsak... Uçakla gelmeyi düşünüyorum Antalya havaalanına indikten sonra nasıl yol izlemeli, akseki ye ulaşmalı bir söyleseniz... Buluşabiliriz de aynı saatte gelen arkadaşlarla...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.