M

Er
09 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
5 yıl
DGS Hakkında Bilgisi Olanlar Yardımcı Olabilir mi?
Merhaba ben dgs ye başvuru yapıp ücretini yatırdım fakat henüz sınava hazır değilim. Sınava başvurduğum halde

1- tercih vermezsem
2- tercih verip yerleşemezsem,
3- sınava girmezsem

sonraki sene okul puanım düşüyor mu acaba?

Bilen birisi cevaplarsa sevinirim.
M
5 yıl
2017 LYS Puan Hesaplama
< Resime gitmek için tıklayın >

Merhaba arkadaşlar yeni projem olan LYSPuanHesaplama.net beta versiyonu ile yayında. Ygs puan hesaplama, lys puan hesaplama, ösym türkiye sıralaması hesaplama gibi konularda üniversiteye hazırlanan öğrencilere kolaylık sunma amacıyla yayın hayatına başlamıştır.

Henüz beta ve geliştirme aşamasında olan sitemizin genel hesaplama modülü tamamlanmıştır. Yarın sabaha kadar mobil görünümdeki sorunlarda tamamen giderilmiş olacaktır.

LYS öğrencilerinin bir birleri ile bilgi ve fikir alışverişinde bulunabilmesi için geliştirdiğimiz soru cevap modülüde 2 gün içerisinde tamamlanmış olacaktır.

Olumlu olumsuz fikir, öneri ve yorumlara açığım.

https://www.lyspuanhesaplama.net/
M
7 yıl
Palio Speedgear Vites Arızası
Merhaba arkadaşlar Palio 1.2 Speedgear Otomatik vitesli araç sahibiyim. Bugün aracımı park ederken geri vitese taktığımda Vites Arızası diye alarm verdi. Fren pedalına her basıp çektiğimde vitesten tık tık diye sesler geliyor. Sorun ne olabilir bir fikriniz var mı?
M
8 yıl
Kargo Hakkında Bir Soru?
Arkadaşlar bir paket göndericem aras kargo ile paketi adresten almalarını istediğimizde herhangi ek bir ücret ödüyor muyuz bilgisi olan var mı?
M
9 yıl
Philips ve Rowenta Arasında kaldım!
Herkse iyi akşamlar arkadaşlar...

Yeni bir elektrikli süpürge alacağım iki ürün arasında kaldım. Birisi "Philips FC9205/01 Marathon" biriside "Rowenta RO8154".
Hangisini alacağıma bir türlü karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim...

Philips Linki:http://www.istanbulbilisim.com.tr/fc9205-philips-supurgeler-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,31458.html
Rowenta Linki:http://www.istanbulbilisim.com.tr/ro8154-supurge-rowenta-supurgeler-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,45434.html
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.