D

Yüzbaşı
05 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
5 yıl
Hilux vs Navara vs Amarok vs D-max
Fiyat farkları yok denecek kadar az. Tercihiniz hangisi olurdu?
D
6 yıl
2500-3000 aralığı sessiz laptop
Öncelikle MSI GE60-2QD 1019XTR kullanıcısıyım. Bazı nedenlerden dolayı ikinci bir Laptop almam lazım. Msi dan çok memnunum o kısımda bir sıkıntı yok yalnızca fan sesi çok fazla. Hiçbir işlem yapmıyorken bile fan sesi duyuluyor rahatça. Biraz araştırma sonucu bunun normal olduğunu anladım. Şimdi ben sessiz bir Laptop arıyorum günlük işleri yaparken.Oyun oynarken istediği kadar artsın fan sesi :)
D
6 yıl
Toyota Hilux Yakıt Tüketimi
İyi geceler.Bu resimde görünen yakıt verileri gerçeğe ne kadar yakındır acaba.Var mı kullanan? Teşekkürler
Araç:Toyota hilux
Motor:2.4L dizel
< Resime gitmek için tıklayın >
D
6 yıl
Son günlerdeki artan Ankara trafiği hakkında
Umarım bir tek ben böyle düşünmüyorumdur. Her zaman kullandığım yolları artık trafik yüzünden kullanamıyorum. Bir önceki sene aynı mevsim diliminde Max 25 dk içinde aldığım yolu daha bugün 50 dakikada aldım. Bu trafik içinden çıkılmaz hal almaya başladı. Bilenler bilir Anadolu Bulvarını bu sene trafiksiz geçemedim henüz ki önceki sene çok rahattı en basitinden.8 de çıkıp vaktinde yetiştiğim yere 8 e çeyrek kala çıkıp vaktinden 15 dk geç kalıyorum misal
D
6 yıl
600-700 liraya ikinci el Laptop tavsiyesi
Yakın zamanda 2800 liraya oyun laptobu almıştım. Bazı sebeplerden ötürü ikinci bir laptoba ihtiyacım var. 600-700 lira civarlarında alabileceğim f/p Laptop öneriniz var mı?
Edit : ikinci el arıyorum
D
7 yıl
Araç içi vantilatör hakkında
Kullanan var mıdır? Klimasız araçlarda bir nebze olsun faydası olur mu
D
7 yıl
93 model corolla klima taktırma hakkında
İyi akşamlar cümleten bu eski kasalara klima taktırıp tecrübe eden arkadaşların yorumları nelerdir? Marka olarak tavsiyeler olabilir. Mekan olarak Şurayı tavsiye ediyorum gibisinden yorumlar olabilir teşekkürler
Edit: 1.6 XL
Edit 2: Yer Ankara
D
7 yıl
Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu/Windows Explorer Has Stopped Working
Şöyle bir durum ki pc de herhangi şeyi açmaya çalıştığımda bu hatayı veriyor.hiç bir şeye erişemiyorum kısacası. Buraya yazmadan önce araştırma da yaptım. Youtube da filan bu sorunun kaynağı sıkıştırma programları olduğu söylenmiş. Hepsini sildim ama nafile. Var mı çözümü bilen ya da aynı problemle karşılaşan? Şimdiden sağolun arkadaşlar.
D
7 yıl
Nissan juke neden önerilmiyor
Araç tercihlerinde tavsiye isteyenlere hiç juke öneren duymadım qasquai filan öneriliyor ama juke yok. Tipi çok güzel bana göre
D
7 yıl
Motorun ısınmasını beklemeli miyiz?
93 corollamda arabayı çalıştırınca bir süre motorun ısınmasını bekliyordum yola koyulmadan önce ama bir arkadaşım motorun yolda ısınmasının daha faydalı olacağını söyledi var mıdır bunun aslı astarı. Veyahut doğru olanı nedir?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.