R

Binbaşı
04 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
308 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
R
7 ay
Corsair Void Elite 7.1 Kulaklık / 599TL / gaming.gen.tr
R
3 yıl
Vodafone güncel olarak hangi altyapıyı kullanıyor?
Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.
R
4 yıl
Steam Inventory Helper Kullananlar Dikkat !!!
Chrome eklentisindeki izinleri değiştirmişler. Girdiğiniz tüm site ve sitedeki verilere erişim izni istiyor şu an kullanmak için. Chrome web store da yapılan son yorumlara (link ) bakarsanız bir çok kişi de aynı uyarıyı yapmış.
R
4 yıl
22 adet key : SATILDI TL
Ödeme enpara
R
4 yıl
Evren simülasyonu (Yardım)
Geçenlerde böyle bir simülasyon görmüştüm. Gezegenleri galaksileri vs. gördüğümüz. Universe sandbox değil daha kapsamlı boyutu büyük bir şeydi fakat adını bulamadım. Şimdiden teşekkürler.
R
5 yıl
C7 / Z5 / Zenfone 3 - Tavsiye
Yakın zamanda bu 3 telefondan birini alacağım. Önceliğim kamera kalitesi, z5 bu konuda en iyisi sanırım fakat biraz eskidi gibi. mi5 düşündüm ama siyah rengi yok hiçbir yerde. Bütçe 1500-1600 . Diğer önerilerinize de açığım.
R
5 yıl
[SATILIK] 49 Kasa Anahtarı - 365TL
Sadece toplu satış , ödeme enpara.
R
5 yıl
[SATILDI]★ Kelebek Bıçak | Kızıl Ağ FT // 0.151 FLOAT
R
5 yıl
MAX 1300TL TELEFON TAVSİYE
Merhaba arkadaşlar, telefonun sağlam ve kamerasının güzel olması gerekli. LG G4 ve Galaxy C7 aklımdakiler sizce hangisi daha iyidir ?
R
5 yıl
Gtx 1060 Sıcaklık Degerleri
Tam yükte 76 derece oluyor sizce normal mi? Model asus dual. Bir de kasada sadece 1 tane egzoz fan var o da cok etkiler mi ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.