C

Yüzbaşı
31 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
176 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
7 ay
Logitech G230 Mikrofon yedek parça
Logitech g230 model kulaklığım var ancak mikrofonu kırıldı ve lehimleri koptu. Çıkma veya yeni bulabileceğim herhangi bir mikrofon parçası varmı?
C
12 ay
İ7 10750H Undervolt edilir mi?
https://www.gamegaraj.com/urun/tracer-7t-144//

bu cihazı almayı düşünüyorum işlemcisi biraz yüksek derecelerde çalışıyor ancak undervolt ile çözebileceğimi umuyorum, 10.nesilde undervolt'a izin vermiyorlardı ancak bazı marka laptoplarda bu işlemi yapan kullanıcılar var. GameGaraj ürünlerindede bu kilit açık mıdır ?
C
2 yıl
Dell 7577 Batarya sorunu
Merhaba herkese kolay gelsin. İki senedir kullandığım Dell 7577 bilgisayarım son iki gündür kısa sürede %100 oluyor, fakat yeniden başlatınca bios ve windows'da %5 görünüyor ve şuan %0 göstermesine rağmen şarja takmadan kullanıyorum sizce sorun yazılımsal mı ?
C
2 yıl
Altyapı Sorunu
İnternet bağlatmak için Türk Telekoma başvuru yaptık ancak adresinizde altyapı olmadığından dolayı internet bağlayamayız dediler, Yerleşim yerimizin yakınında bulunan evlerde İnternet var. Evin bulunduğu yer köy ve altyapının geçtiği noktaya yakınız. Evde telefon hattı vardı ama kullanılmadığı için telefon kapatıldı. Müşteri hizmetlerini arayarak hat çekilmesi için başvuru yapabiliyormuyuz yada müdürlüğe gitmek şart mı ?
C
2 yıl
Türk Telekomdan geçiş süresi
Herkese kolay gelsin. Mevcut Türk Telekom aboneliğin den Millenicom'a geçiş süresi kaç iş günüdür ? Geçiş süresi esnasında internet hizmeti kısa süreliğinede olsa kesiliyor mu ?
C
3 yıl
E-devlet üzerinden Askerlik tecili
Bu sene önlisans programından mezun oldum. askerlik durum sorgulamasında yoklamaya tabi yazıyordu. e-devletten ASAL Askerlik erteleme başvurusu yaptım sizce kabul olur mu ?
C
3 yıl
Proton IDE 16F628A LDR Sorunu
Öncelikle herkese kolay gelsin. 16F628A ile LDR kontrollü perde yapmaya çalışıyorum. Karanlık olduğunda kapat, Gündüz olduğunda aç mantığı. Proton IDE ile bir program yazdım ama düzgün çalışmadı. yazdığım program ;


Device 16F628A

Xtal 4

CMCON=7
OPTION_REG=0
TRISB.0=1
TRISB.1=0
TRISB.2=0
PORTB=0

Symbol LDR = PORTB.0
Dim M1 As PORTB.1
Dim M2 As PORTB.2


DelayMS 300

BASLA:

If PORTB.0=1 Then
High PORTB.1
DelayMS 5000
Low PORTB.1
EndIf

If PORTB.0=0 Then
High PORTB.2
DelayMS 5000
Low PORTB.2
EndIf
End

< Resime gitmek için tıklayın >

isis devre şeması.

yardımlarınızı bekliyorum.
C
4 yıl
HP CB serisi hakkında bilgi ?
HP PAVILION 15-CB009NT (2NP52EA) Model Gamebook ürününü almayı düşünüyorum. bu üründe ısınma problemleri varmı ?
C
4 yıl
Göz Lazer Ameliyatı
Merhaba arkadaşlar gözümdeki kırma kusuru için lazer ameliyatı olmayı düşünüyorum. Araştırdığım kadarıyla genelde yaptıranlar dünyagözde ameliyat oluyor. bi ablamızdan samsun 19 mayıs üniversite hastanesinde lazer ameliyatı yapıldığını söyledi. omü'de hiç lazer olan varmı ? ve numara ilerleme durumu olsa bile mesleki sebepten dolayı bu ameliyatı olmak istediğim için ameliyat ederlermi ?
C
6 yıl
İşlemcime göre ekran kartı tavsiyesi.
4GB Ram 1333Mhz

İntel Pentium G3220 3.0Ghz@

şuanki kullandığım parçalar bunlar. R7 250'yi almayı düşünüyorum. sizce başka hangi ekran kartları uygun olur.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.