P

Yarbay
28 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
253 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
4 yıl
Ford Fusion 2005 DPF\u0027li Yağ
2005 model Ford Fusion 1.4 TDCİ aracıma normal yağ mı yoksa dizel partikül filtreli (DPF'li) yağ mı koymalıyım ? Tam sentetik, yarı sentetik ya da normal yağ konulabilir mi ? Aracım 128 bin KM'de.
P
4 yıl
Crucial SSD Alınır mı ?
Arkadaşlar yakın zamanda HDD'nin yerine 960 GB SSD almayı planlıyorum. SSD konusunda Crucial güvenilir bir marka mıdır ? Almayı düşündüğüm model ise BX500, 3D NAND desteği de mevcut.
P
5 yıl
Kingston SSD Yazma Hızı Düşük
Arkadaşlar elimde Kingston 120 GB Hyperx Fury SSD var. Yaptığım testlerde okuma hızında sorun yok ama yazma hızı düşük çıkıyor. SSD'ye secure erase yaparak format attım ama ona rağmen değişen bir şey olmadı. Sizce sorun nereden kaynaklanıyor ?

< Resime gitmek için tıklayın >
P
5 yıl
Low Level Format
Arkadaşlar eski dizüstü bilgisayarımda Hitachi marka 320 GB boyutunda bir HDD var. Bilgisayar, yani dolayısıyla HDD 9 yıllık. İlk aldığım zamana göre şu an oldukça yavaş. Defalarca format atıp Windows'u sıfırdan kurmama rağmen fayda etmedi. Hatta zaman zaman 4-5 saniyelik donmalar oluyor, fare hareket etmiyor. HDD'de herhangi bir bozuk sektör vs. yok. Sizce Max Blast 4 isimli programla low level format atsam fayda eder mi ? SSD almayı düşünüyorum ancak 1 sene sonra falan.
P
5 yıl
Monster Abra A5 V13.3 Nasıldır ?
Arkadaşlar birkaç ay içinde Monster'ın bu modelini almayı düşünüyorum. Gördüğüm kadarıyla tek eksisi HDD olmaması ama onu ben kendim ekleyebilirim sorun olmaz. Onun haricinde teknik servis, ısınma ve performans gibi konularda bir sıkıntı yaşar mıyım ?
P
5 yıl
Massey Ferguson 165 vs 265S
İkisi arasında ne gibi farklar vardır ? Hangisinin kullanımı daha rahat ?
P
6 yıl
Anakart Tavsiyesi
Arkadaşlar sistemim şu şekilde:
i5-4460
Asus R7 265
FSP Hyper 700W
Kingston 8 GB 1600 Mhz(4+4)
MSI H81M-P33

Anakarttaki 2.ram slotu çalışmıyor. 1.slota tek RAM taktığım zaman sistem sorunsuz açılıyor. Ama 2.slota RAM taktığımda ekrana görüntü gelmiyor. Sorunun RAM'lerde olmadığına adım gibi eminim çünkü 2 RAM'de ilk slotta sorunsuz çalışıyor. Normalde 8 GB'lık tek modül RAM alacaktım ama onun yerine H81 çipsetli anakartlara baktım RAM'den yaklaşık 100 TL daha ucuz. Bu yüzden yeni anakart almaya karar verdim. 500 TL bütçe var. Ne önerirsiniz sistemime uygun ?
P
7 yıl
i5-4460 ile GTX 1060 Darboğaz Yapar Mı ?
Arkadaşlar i5-4460 işlemcim var yanına gtx 1060 almayı düşünüyorum. 1080P çözünürlükte darboğaz sorunu olur mu ?
P
7 yıl
Dursun Özbek: Göksel başkan bir yere gidemez
Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Göksel Gümüşdağ'ın aday olmama kararına karşı çıktıklarını belirterek, "Göksel başkan bir yere gidemez." dedi.

Vakıf üyesi 17 kulüp adına konuşan Özbek, "Kulüpler Birliği Vakfı toplantılarına Galatasaray'ı temsilen 2 senedir katılıyorum. Bu zaman zarfında, son derece üretken, başarılı, geleceği planlayan bir vakıf olduğunu teşhis ettim. Her toplantıda istişare edilen, birbirimizi ikna ettiğimiz ve sonunda mutabakata varılan konular konuşuldu. Her sorunda yüzde 10 konsensüs sağladık. İlk defa bugünkü konuda konsensüs olmadı. İlk defa görüş ayrılığımız var. 17 kulübün temsilcisi bir şey söylüyor, vakfın başkanı başka şey söylüyor. Mutabakatsızlığı hayra yormuyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Gümüşdağ'ın, hizmetlerinin sürekliliği açısından göreve devam etmesi gerektiğini kaydeden Özbek, şöyle konuştu:

"Göksel başkanın Türk futboluna ne tür hizmetler verdiğini, imkansız hizmetleri realize ettiğine hepimiz şahidiz. Ekibiyle dört dörtlük, mükemmel bir hizmet sundular ve başarılı işler yaptılar. 17 kulüp başkanı olarak 'Göksel Başkan'ın hizmetlerinin devamı açısından vakıf başkanlığını bırakmaması lazım' diyoruz. Bir dönem daha hizmet etme mecburiyeti vardır. Bugüne kadar Türk futbolu için yaptığı şeylerin devamını sağlaması gerektiğini düşünüyoruz. Göksel başkanın yaptığı şeyler, bir buz dağı gibi. Sadece suyun üstündeki kısmını görebiliyoruz."

Göksel Gümüşdağ'ın başkanlık görevinden kaçamayacağını dile getiren Dursun Özbek, "Göksel Gümüşdağ, önümüzdeki dönemde de Kulüpler Birliği Vakfının başkanıdır. Bu görevden kaçamaz, bu görevi ihmal edemez. Aksi takdirde bugüne kadar yaptıkları kadük kalır, menziline erişmez. Galatasaray Kulübü Başkanı, diğer başkanların verdiği yetki ve Göksel kardeşimin bir ağabeyi olarak söylüyorum; Göksel Başkan bir yere gidemez. Bugüne kadar yaptığı hizmetlerin sonucunu almak, menzile eriştirmek için başkanlığa devam etmesinin gereği var. Kulüpler Birliği Vakfının 17 üyesinin altına imza attığı bir karardır. Kimse başka türlü yorumlamasın. Göksel Gümüşdağ'ın aday olmama konusunda söylediklerini de çok dikkate almayın." ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine yeniden söz alan Göksel Gümüşdağ, "Aynı yerdeyim. Teşekkür ederim. Kararım bu yönde. 10 Ağustos'taki kongrede görüşürüz." diyerek sözlerini tamamladı.
P
7 yıl
Ünal Aysal\u0027dan Dursun Özbek yönetimine mesaj!
Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal, ajansspor.com'a konuştu ve Dursun Özbek yönetimine mesaj gönderdi. Kongreyi bekleyen muhalif bazı isimlerle birlikte hareket eden Aysal, Dursun Özbek yönetimi için 'gözümüz üstünüzde' mesajı yolladı.

Başkan adayı Mustafa Cengiz'e destek veren isimlerin de başında gelmesi sebebiyle de Ünal Aysal'ın işte bu açıklaması çok daha fazla dikkat çekici hale geliyor:

"Lig henüz başlamadı. Galatasaray gibi Türkiye'nin en büyük kulübünün her sene olduğu gibi bu yıl da şampiyonluk beklentisi ile mevsime başlaması çok doğal. Bunu beklemek de zaten taraftarın en doğal hakkı. Yönetim de zaten geçtiğimiz son iki yılda olduğu gibi bu yıl da şampiyonluğu bizlere açıkca vaad ediyor. Bekleyip göreceğiz."

ADNAN ÖZTÜRK, AYSAL VE CENGİZ İLE BİRLİKTE HAREKET ETMEK İSTİYOR

Diğer taraftan Ajansspor'un edindiği bilgilere göre eski yöneticilerden Adnan Öztürk de Ünal Aysal'ın desteklediği başkan adayı Mustafa Cengiz ile birlikte hareket etmek istiyor. Cengiz, 2018'deki kongre için şimdiden çalışmalarını yaparken, yönetim heyeti içine Adnan Öztürk'ü de alması bekleniyor.

Ajansspor
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.