T

Yarbay
22 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
30 üye
Görüntülenme (?)
999 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
3 yıl
Superonline garip hız artışı
Superonline Fibernet kullanıyorum, 50 Megabit Platin paket. Bugün bilgisayara oyun indirirken indirme hızının saniyede 70 mb gibi değerlere ulaştığını görünce test yaptım ve 800 megabit civarı download 100 megabit civarı upload hızı gözüküyor. Benzer bir durum yaşayan oldu mu hiç?
T
4 yıl
Yks 2020 mağdurlarına şimdiden geçmiş olsun
Bu kadar yüzeysel bir puanlama sistemine sahip, eleyiciliği olmayan, belli bir kısmı tamamen diploma notları ile değerlendirilen bu sistemin değişmemesi durumunda 2020'de girecek olan arkadaşlarımıza şimdiden geçmiş olsun. Ben 2015 sınavını hatırlıyorum son derece eleyici sorulara ve çok daha mantıklı olan puanlama sistemine sahipti. Şimdi ise sayısallar dil sınavına ilk 100 bursu almak için giriyor, gerisini siz düşünün.
T
4 yıl
Steelseries Arctis 3 KULAKLIK ALMAYIN!!
Hayatımda bu kadar sıkıntı yaşatan başka bir firma ve aksesuar kullanmamıştım daha önce, kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kulaklık kablosu satışı yok Türkiye'de, eğer kablonuz bir şey olur da kullanılamaz hale gelirse yedek parça bulamazsınız ve kulaklığınız çöp olur. Kulaklıkta belirtildiği gibi 7.1 SES DESTEĞİ YOK, sanal 7.1 bile yok. 7.1 desteğini yazılımla sağlıyorlardı ve yazılımsal sıkıntılardan dolayı kalıcı olarak kaldırdılar 7.1 desteğini, yani kulaklıktan sadece stereo ses alabilirsiniz, SteelSeries engine yazılımını hiçbir şekilde kullanamazsınız. Ben vaktinde alarak bir hata ettim, başkaları da aynı sıkıntıları yaşamasın diye tecrübelerimi paylaşmak istedim.
T
4 yıl
PS4 Pro Club Oynayacak var mıdır?
Herhangi bir ligde oynamak için değil de vakit buldukça akşamları pro club oynamak isteyen arkadaşları arıyorum.
T
4 yıl
Türk Telekom 100 Mbit Fibernet Devir İsteyen?
Merhaba, 2018 Eylül ayında 12 aylık taahhüt ile Türk telekom 300 gb akn 100 mbit hız 112 tl paket kullanıyordum fakat adres değiştirdiğim için nakil ettirmem gerekti ve yeni adreste fiber olmadığı için internette sürekli sıkıntı yaşıyorum. Aboneliğimi sonlandırmayı düşünüyorum fakat sonlandırmadan önce eğer adresinde Türk Telekom fiber altyapısı olan varsa yeni yüksek fiyatlı paketler yerine en azından Eylül ayına kadar 112 tl 100 mbit internet kullanabilir.
T
4 yıl
3 aylık köpeğim geceleri yerinde durmuyor
3 aylık bir cavalier king charles köpeğim var, geceleri yerinde durmuyor. Son birkaç gündür, gündüzleri uyuyup geceleri koşturuyor. Apartmanda yaşadığım için ileride bu sıkıntı yaratabilir, köpeğin uyku düzeninden mi kaynaklanıyor bu sıkıntı yoksa verdiğim bir yiyecek ile alakası olabilir mi? Bir de köpeği teslim alırken eski maması advance somonlu idi şu an n&d az tahıllı kuzu etli mama veriyorum ama pek iştahlı yemiyor. Advance dışında somonlu mama önerebilecek var mıdır?
T
4 yıl
Türk Telekom Hat Değerlerim Nasıl?
1 hafta önce 100 mbit fiber internetimi nakil ettirdim, nakil ettirdiğim adreste fiber olmadığı için hipernet sağladılar. 47 megabit civarı bir hız alıyorum fakat hat değerlerim sıkıntı çıkarır mı ileride diye bir yorum almak isterim:

< Resime gitmek için tıklayın >
T
4 yıl
Paypal'dan Skrill Hesabıma Para Transferi
Paypal ve Skrill hesabı olan ve %15 komisyon ile Paypal'dan atacağım miktarı Skrill üzerinden bana gönderecek birisi varsa iletişime geçebilir mi lütfen.
T
5 yıl
Silinebilir
Silinebilir
T
5 yıl
DH Pro Club Takımı için Oyuncular Aranıyor
Merhaba arkadaşlar,

DonanımHaber Forum için Pro Club takımı kurdum. Şu an için 3 kişiyiz. Katılmak isteyenler özel mesaj ya da yorum atabilirler.

Boş pozisyonlar:

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.