H

Teğmen
22 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
16 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
7 ay
Göz problemi (bilgisi olan gelsin)
Bir süredir gözlerimde kızarıklık, hafif ağrı, kuruluk vs sıkıntı yaşıyordum. Doktora vs gittim bir şey olmadığını söyledi. Son iki gündür sağ gözümün daha karanlık, solgun ve hafif bulanık gördüğünü fark ettim. Doğuştan mı yeni mi oldu fikrim yok ama muhtemelen yeni oldu gibi. Şimdi asıl soru göz yorgunluğu böyle günlerce süren hafif bulanıklık yapar mı ya da bu ne olabilir?
H
3 yıl
Mutluluğun Fotoğrafını Görmek İsteyenler İçeri Girsin
Bana göre mutluluğun fotoğrafı budur:

< Resime gitmek için tıklayın >

Not: 2-3 gündür bu fotoyu profilime koymaya çalışıyorum beceremedim. Her seferinde hata veriyor. Neden hata verdiğini bilenler çözümünü mesaj atarlarsa sevinirim.
H
3 yıl
Arasam Bulamayacağım Adam Rastgele Karşıma Çıktı
Herkes tanıyordur zaten fazla kurcalamaya gerek yok bu adam Masumiyet filminin oyuncularına bakarken gördüm adı Doğan Turan'mış
< Resime gitmek için tıklayın >
H
3 yıl
Uygulamanın veri alımını tamamen kesmek
Merhaba arkadaşlar,
Telefonla oyun oynarken spotifydan da müzik dinliyorum. Oyun çevrimdışı da oynanan bi oyun ama aralara reklam girince şarkı kesiliyor. Oyun uygulamasının internet kullanmamasını sağlayıp spotifydan çevrimiçi müzik dinleyebilir miyim? Yapılıyorsa nasıl yapılıyor?
H
3 yıl
Huzurlu hissettiğim nadir anlardan birindeyim sanırım
Merhaba arkadaşlar tahmin edebileceğiniz üzere forumdaki binlerce asosyalden biriyim. En son haziranın başında bir arkadaşımla buluşmuştum. O günden beri evde yatıyorum diyebilirim. Bıktım artık harekete geçmem, birileriyle tanışmam, taze kan akışı sağlamam gerektiğini biliyorum ama nasıl harekete geçeceğimi bilmiyorum. Tavsiye varsa alabilirim.

Bunun dışında şuan yeni evime taşındım yenikapı sahil manzaralı, balkona oturup ayağımı kovadaki soğuk suya daldırıp denizi, martıları seyrediyorum. Elimde de bir kitap, bir yandan da fonda kaan boşnak çalıyor. Tek eksiğim çay o da evde henüz ocak olmadığı için yapamıyorum :/ Bunları niye yazdım bilmiyorum. Sanırım bu huzurumu birileriyle paylaşasım geldi, mazur görün :)
H
3 yıl
Pozitif İçerikli Kitap Önerileri
Okuyunca insanın ufkunu açan, mutlu eden, hayata daha anlamlı bir şekilde bakmasını sağlayacak kitap önerilerinde bulunabilir misiniz?
H
3 yıl
Devlet memuru olup İstanbulda yaşamak salaklık mı
Ev kiraları, yaşam, gıda, market her şey anadoluya göre daha pahalı. Esnaf parayı kırıyor ama memur bu yükler altında eziliyor maalesef
H
3 yıl
Dh nin ekşiden daha saygılı insanlar içerdiği gerçeği
Ekşide yazarım (çok aktif olmasam da) dh ye de arada girip okurum/yazarım vs. Ekşide bir konuda fikrini beyan ettiğin zaman direk bir şey yaftası yerken, hakarete uğrarken dh de ise söylediğine katılmayanlar kendi görüşlerini güzel güzel açıklıyor. Bu bakımdan iyiki varsın dh.

Edit: küfür olayına değinmiyorum bile ekşide her 3 entryden 2 si küfürlüyken dh de çok daha az.
H
4 yıl
İkinci el anatomi atlası arıyorum
İkinci el temiz anatomi atlası arıyorum arkadaşlar. Netter, prometheus, sobotta fark etmez. Dm atabilirsiniz.
H
4 yıl
Güneş gözlüğü seçimi
Merhaba arkadaşlar, ray-ban gözlük almayı düşünüyorum ama gözlüklerden zerrece haberim yok. Şu raybanın çoğu kişinin kullandığı kemik çerçeve gözlüğünün modeli ne yardımcı olursanız sevinirim. Bi de normalde miyopim var güneş gözlükleri dereceli alınabiliyor mu? Teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.