C

Çavuş
19 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
61 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
9 yıl
.
.
C
9 yıl
Yeni Guild-Why So Serious
Herkese Merhaba
Guildimiz ortalama oyunun başladığı tarihten itibaren "oyuncu" olarak nitelendirdiğimiz ,
güzel bir sosyal etkileşim halinde ve birbirine karsi saygı çerçevesinde derlertini - mutluluklarını hiç sakınmadan paylaşabildiği , arkadaş ortamı olarak nitelendirebileceğiniz bir yapıya sahip.
Tabi ki bu yapının temeli ortak amaç ve zevk olan oyun SWTOR olusturmaktadır.
Beraberce Raid Progress uyguladıgımız , PvP yaptığımız , güldüğümüz , kızdığımız kısacası muhabbetlerimizden zevk aldığımız bir oluşum oluşturduk ve daha yolun başında olsakta çok iyi gitmekte bulunuyoruz.Oyunun daha önce bulunduğumuz serverında bütün contentleri bitirmiş olup yeni bir heyecan ve tad almak amacıyla herşeye sıfırdan başladık ve dediğimiz tek şey " iyi ki yapmışız "
Eğer sizde aramıza katılmak isterseniz kapımız herkese açık . oyundan zevk almak , progresste ilerlemek , tecrübeli bir ekiple bulunmak sizinde bir tercihinizse sizleri aramızda görmek isteriz.
May the force be with us of all..

Guildimize oyuncu alımları başlamıstır , yeni kurulan guildimize oyunu ciddi şekilde oynayan yani zaman açısından değil oyunu öz anlamlı bir şekilde argoda kasmak sekilde tabir ettigimiz oyunculuktan çok oyun oynarken zevk almak isteyen oyunculara kapımız herzaman açık

Oyun icinden iletişim : Kit'Winda

Server : Tomb Of Freedon Nodd

Guild ismi : Why So Serious

Guild sitesi :http://whyss.enjin.com
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.