F

Teğmen
12 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
43 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
9 yıl
beyler büyük iskender,
etek giyermiş.
F
9 yıl
uydu alıcısı beslenme devresi sigorta kısa devre yaptırmak?
Merhaba arkadaşlar, next 5000 uydu alıcısı var, beslenme devresinde arıza var.. sigortayı kısadevre nasıl yaptırabilirim desarj sarj muhabbeti nedir.. bilgim yok denecek kadar az??
F
9 yıl
tipini erkeklere sorma ılıklığını ilk başlatan kim? (ciddi konu)
tipini erkeklere sorma ılıklığını ilk başlatan kim? (ciddi konu)

onu buraya istiyorum. iki çift lafım var
F
9 yıl
Akşama Fener'in maçı var !
onları parçalayacağız!

umutsuz olanlar yazmasın. saçmasalak bir forum haline geldik, umutsuzluk ekiyorsunuz her tarafa.. kötü oynadık kabul ama kötü oynayacağımız anlamına gelmez.. çünkü yaşanılan çok şey var, çok istiyoruz yenmeyi. imkansız felan da değil. futbol budur. umuttur. ve her daim yeneceğine inanmaktır. zevksizler yazmasın az.

dediğim gibi, 9-10 saat az çenenizi tutun! yok maçı izlemeyecekmiş, yok yenilecez, yok şöyle yok böyle.

parazitler şimdi. gs maçı ne alaka diyecek. 1.50deki aykut'un muhteşem golünü sindiremeyecek. ama ilk yarı 3-0 mağlupken gs karşısında alisamiyende bide 3-4 yaptıysak.. hiçbir şey imkansız değildir! Akşama umutlu olan inanan arkadaşlarla zaferin keyfini tadacağız..

Videoyu izlemek için tıklayınız
F
9 yıl
izmir-akdeniz turu yapan (plan dosyalarını atabilir mi)
merhaba arkadaşlar, ya sizleri yormayacağım çok yazı var çok da fikir var.. zamanımız kısa gibi, izmirden sahil kenarı akdenize kadar gezen arkadaşlar plan programlarını saklıyorsa word veya resim.. atabilir mi?
F
9 yıl
.
.
F
9 yıl
Lityum kullanan arkadaşlar var mı?
Merhaba arkadaşlar, hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum.. Lityum kullanan (manik-depresif /bipolar hastalığı) olan arkadaşlar cevap veya pm atabilir mi?
F
9 yıl
Ertuğrul Sağlam diyenler..
Aziz yıldırımı ilk defa takdir ettim, Aykut kocamanın karakterine tek sözüm yok. eğer gerçekten 'yoruldum başkanım, bırakmak istiyorum' sözüne 'sen istifa edemezsin ben seni kovuyorum' dediyse.. gerçekten tebrik. çünkü gerçek fenerbahçeli pes etmez, bir de hani inandığınız sevdiğiniz bir davanız vardırda yüzbinler karşınızdadır ya, siz de yıkılmazsınız dik duruşunuz devam eder. aziz yıldırımda ilk defa onu gördüm. belki bazıları başarılı oldu gerçekten gücünü kırmayı başardı. ama hala başımızda olması onun yılmadığını gösteriyor. ben de dahil istifasını istiyorum, bazı fenerliler gibi ' son sözümüz aziz yıldırım demediğim halde' şike süreci bir takımın başına yıkıldı. zaten hiç bir galatasaraylının biz şike yapmadık dediğini sanmıyorum. hani sınıfta kopya çekilirde, birisi yakalanır ya.. o yeter.. bazen o aklıma geliyor..

neyse bunları yazdım, daha aykut kocaman istifasını vermedi. böyle konular açan fenerlilerden nefret ettim ama baktım bizim koyun taraftar hemen ben de ben de bende demeye başlar diye bu konuyu açma ihtiyacı hissettim. Aykut kocaman istifasını verirse eğer, ve kabul edilirse..

herkesin sevdiği, bu onurlu saygılı adam. teknik direktörümüz olsun isterim. hep küçük takımı çalıştırdı diyen, bilmem kaç takımı küme düşüren, maç sonu bize tecavüz ettiler diyerek taraftarlarını kulübünü içten yıkan yılmaz vural değil ! siz, son sözümüz aziz yıldırım, aykut bizimle kal, aziz git artık, aykut git artık, ve son olarak yılmaz gel artık diyenler aynı karakterde insanlarsınız gözümde. bu kadar ağır konuşuyorum !


< Resime gitmek için tıklayın >
F
9 yıl
next 585 kullananlar eksik yönlerini yazabilir mi?
http://www.bimeks.com.tr/kategori.aspx?s=1&kid=1156&kategoriadi=gps--navigasyon-cihazi&mid=857

herkes farklı şeyler söylüyor, karıştı ortalık iyice. alacağım bir tane, 545le 585 arası kalsım kasa için 585 alıyorum.. fiyata değer mi ?
F
9 yıl
Benfica -Pacos ferreira maçı saat 22.00'de Bugün TV'de ! [Rakibimizi Tanıyalım]
Portekiz Kupası yarı final rövanş maçı. ilk maçı benfica 2-0 aldı şimdi rövanş zamanı.. Portekiz ligine aşina isimler bilir Pacos Ferreira Ligin 3.sü.. Çürük herhangi bir takım değil, benim gibi çok tanımayanlar özellikle izlesin bakalım futbolları nasılmış.. buradan konuşuruz duruma göre,

< Resime gitmek için tıklayın >


İzleme linki; Bugün tvhttp://www.bugun.com.tr/bugunTv/

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.