R

Yüzbaşı
07 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
7 yıl
Kayıt Sorunu
Arkadaşlar çok acil yardımlarınızı bekliyorum . Metin2 nin sitesine girmeye çalıştığımda ekrana kullanıcı kimlik dogrulama tarzı bişi çıkıyor ve bu yuzden bende kayıt olamıyorum yardım ederseniz sevinirim
R
8 yıl
"Ben Seni Arkadaş Olarak Görüyorum" Saçmalığı.
Bu lafı yiyeli henüz 2 ay oldu ve hala unutamadım. Biraz düşündüm ve düşüncelerimi başkalarıyla paylaşayım dedim. Sizde bu konu hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz
Bak niye saçma bir şey biliyor musun, eğer çocuğa zaten değer vermiyorsan, "tipim değilsin de, çirkinsin de, ahahhaha seninle çıkacağımı mı sandın mal" de
ve o olay bitsin.Ama çocuğa gerçekten değer veriyorsan ve onu arkadaş olarak da olsa çok seviyorsan neden ona bir şans vermiyorsun ?
Sonuçta sevgili de bi en iyi arkadaş değil midir ?
Sürekli berabersindir, gece gündüz mesajlaşırsın konuşursun, beraber yemek yersin.. yediğin her b*ku bilir ikiside.
Bi dene gerçekten değer veriyorsan çocuğa bi dene,çünkü eğer olmazsa yani yürümezse, zaten ayrılacaksınız ve bi daha belki hiç konuşmayacaksınız.
E "ben seni arkadaş olarak görüyorum" desen de yine belki bi daha hiç konuşmayacaksınız.
Yani eğer deneyipte yürümezse de, sen "arkadaş olarak görüyorum" desen de, iki şekilde de arkadaşlığınız bitecek.
Eğer o çocuğa gerçekten değer veriyorsan, aranızın bozulmama ihtimali olan seçeneği seçersin.
Ki buda denemek olur.
Hem belki deneyince hislerin değişir,
onu tanıdıkça..
Hayattaki en iğrenç sözdür "seni arkadaş olarak görüyorum". Karşıdakinin duygularını nazikçe reddetmek için kullanılması gereken söz olarak düşünülmesine rağmen karşıdakini en derinden etkileyendir..
R
8 yıl
Yeşil Kıyafetli Olan Citizen mi ?
R
8 yıl
Kedi kılı yiyen kadın
Abd nin Detroit kentinde yaşayan Lisa kedi kılı bağımlısı kedi kılı yemeden yaşayamadığını söylüyor. 15 yıldır kedi kılı yiyormuş ve sırf kendi kedisi değil apartmandaki kedilerinde kıllarını topluyormuş.
http://www.youtube.com/watch?v=p9xmiOxsTWg&feature=share
Direk kediyi yese daha doyurucu olurmuş.
-Edit: Linki koyamamışım beyler :(-
R
8 yıl
Ne diyecegimi bilmiyorum sonra konusalım mı
Evet beyler soru bu.Kıza onu sevdiğini söyledikten sonra "Ne diyecegimi bilmiyorum sonra konusalım mı" demesinin anlamı nedir ? Direk yol mu vermiş yoksa düşünmesi falan mı gerekiyor ?
R
8 yıl
Beyler kıza açılamıyorum :(
4 aydır seviyorum ama açılamıyorum allahını seven biri bana yardım etsin :( Cidden sorun açılmakta değil aslında, önce reddedilme korkusu ile başladı, bir süre sonra baktım arkadaşım olmuş.Artık korku reddedilme korkusundan öte bu reddedilme sonucunda olabilecek arkadaş kaybetmenin korkusuna büründü. Sizce ne yapmalıyım açılayım mı yoksa öyle arkadaş olarak kalalım mı :(
R
8 yıl
silinsin :(
pardon beyler yanlış yer :(
R
9 yıl
Ahri viable mı ?
Evet soru başlıkta.Uzun süredir patch notlarını falan okumuyorum ağır bir nerf falan mı yedi neredeyse hiç görmüyorum artık oyunlarda ?
R
10 yıl
Nerf Sonrası Riven
Arkadaşlar bildiğimiz gibi riven skini indirime giriyor ve ben o skini çok sevdim ve almayı düşünüyorum riven ile beraber . sizce nerften sonra hala riven almaya değer mi??
edit: imla
R
10 yıl
Leveltr' den Rp alma
Arkadaşlar Leveltr den rp alırsak gene 300 rp hediye gelir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.