R

Binbaşı
18 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
11 yıl
EDS İle ilgili
merhaba. kırmızı ışıkta beklerken yayalara kırmızı yandı ve ben rölantide öne doğru ilerlemeye başladım ama araçlara 1-2 sn daha vardı o sırada flaş patladı şidmi kırmızı ışıkta geçmiş mi oldum ?
R
11 yıl
Iphone 4 Canada dan
Merhaba. Benim bildiğim kadarıyla apple store larda ki iphone lar türkiye de micro sim ile çalışabilir fakat canada da ki apple store da ki çalışan bayan unlock lu olduğunu söylüyor ve başka ülkede çalışmayacağını belirtiyor. 30 temmuzda satışa çıkacakmış orada.
R
13 yıl
Akg K416 Görüşleriniz
Merhaba. AKG K416 almayı düşünüyorum. Alternative rock, trip-hop, elektronik, metal ve klasik müzik dinlerim. Sizce doğru tercih olur mu ?
R
13 yıl
Kulaklık Seçimi ( Rock, metal, kalsik ve trip-hop için)
Merhaba arkadaşlar iki kulaklık arasında kararsız kaldım. Ipod touch kullanıyorum ve alternative rock, trip-hop, klasik ve metal müzik dinlerim arada sırada rap dinlerim. Kulaklıktaki önceliğim konfor ve sesin netliği. Teşekkürler....

Sennheiser HD 212
Sennheiser eH 250

Not : Acaba bu kulaklıklar dışarıda kullanım için uygun mudur ?
R
13 yıl
Sennheiser Px200 Temassızlık Sorunu
Merhaba... Benim sennheiser px 200'ün jakınde temassızlık sorunu var. İlk başlarda arada sırada cızırtı geliyordu jaka giren kabloları biraz oynatınca ses düzeliyordu fakat şimdi sol kulaklıktan hiç ses gelmiyor. Sizce ne yapabilirim. Bu durumda garantiye dahil midir ?
R
13 yıl
Doğubank Iphone 2g Fiyatları
Merhaba. Acaba bu aralar doğubankdaki iphone 16gb 2g fiyatları ne civardadır. Teşekkürler.
R
13 yıl
Lakers - Boston Maç Bu Gece Mi ?
arkadaşlar 5. maç bu gece mi ?
R
13 yıl
Vista Ses Sorunu
merhaba
Vista yüklemiştim fakat eskiden yüksek gelen ses şimdi çok düşük geliyor. Filmlerde adamların söylediklerini zar zor duyuyorum. Bütün herşeyi en yüksek seviyeye almama rağmen alçak geliyor. Bir çözümü var mıdır ?
R
13 yıl
Tek Taraflı Fan
Merhaba...
Önden yada arkadan hava gelsede tek yöne dönen fan arıyorum. National geographic de görmüştüm. Acaba temin edebileceğim bir yer biliyor musunuz ?
Teşekkürler
R
13 yıl
Biletix...
Merhaba.
Biletix'den konser günü bilet satışı oluyor mu ? Yarın konser yarın sabah gidip alsam sorun olur mu ? Öyle saçma bir prosedür yok değil mi ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.