M

Onbaşı
30 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
12 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
9 yıl
Teamviewer iPhone eski aygıtları silme
Merhaba arkadaşlar, teamviewer iphone uygulaması kullanan varsa eski kayıtlı olan cihazları nasıl sileceğim konusunda yardımcı olabilir mi acaba? Çok uğraşmama rağmen eski kayıtlı olan bilgisayarları kişi listesinden silemiyorum.
M
9 yıl
Packard Bell Ts44hr-615tk kampanyası Gold Bilgisayar
Arkadaşlar bu laptopu kullanan var mı acaba içimden bi his alırsam sorun çıkaracağını söylüyor. Packard Bell hiç kullanmadım. Bu serinin ısınma sorunu olduğunu okudum forumda. Kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini paylaşmalarını rica ediyorum. f/p açısından oldukça iyi görünüyor.
M
9 yıl
Microlab fc861 duvara montaj yardım ..
Merhaba arkadaşlar microlab fc861 hoparlör kullanan varsa duvara veya hoparlör ayağına montajının nasıl yapılacağını bilen var mı acaba? İçini bile açtım fakat çözemedim bir türlü.
M
10 yıl
Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro USB Ses Kartı & Microlab FC861 bağlantı sorunu
Merhaba arkadaşlar yeni aldığım Microlab FC861 ses sistemini Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro USB ses kartıyla laptopuma bağladım fakat bir türlü 5.1 ses alamıyorum. Eski 5.1imde sorunsuz çalışıyordu fakat bunda sadece aux girişinden bağladığımda 2.1 ses alabiliyorum o kadar. Bağlantıların yanlış olduğunu da düşünmüyorum çok defa denedim. Sorunun kaynağı ne olabilir sizce? HD realtek audio'dan yapmam gereken bir ayar var mı yoksa beni ilgilendirmiyor mu? Denedim ama hoparlör yapılandırmasındaki stereo seçeneğini değiştiremiyorum. Çözüm önerisi olan var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.