Z

Teğmen
29 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
92 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
Z
3 yıl
Türknet-Adslden Vdsle Geçiş Sorunsalı
Türknetin sitesinde yaptığım farklı testler sonrasında hattıma 35 Mbps Vdsl verilebileceği görünüyordu.Gittim Vdsl modem aldım.Daha sonra Vdsle geçiş için başvuru yapmayı denedim ama bi çeşit hata mesajı verdi site her seferinde.Bugün siteye tekrar girdiğimde yükseltilebilecek paketlerde Vdsl dahi çıkmıyor.Aynı apartmanda farklı dairelere yaptığım testlerde "Adresinizde bakır altyapı olmadığından başvurunuza devam edemiyoruz." şeklinde uyarı veriyor.Teknik sıkıntı olmuştur diye düşünmek istiyorum ama Türknetin son zamanlarda yaptığı şark kurnazlıkları da meydanda.
Son olarak Ankarada Netspeed kullanan var mı ya da güzel fiyat/ping+hız veren başka bir firma ?
Z
4 yıl
Sebep Türk Telekommuş Rahat Olun
Ya arkadaş hiçbirşey bulamayınca direk TT darboğaz yapıyor,şöyle böyle diyorsunuz da,bunun çözümünü bulun o zaman.Sebep buysa tamam diyip susmamız mı gerekiyo yani ? TTye para ödüyorsunuz madem gidin hakkınızı arayın o zaman,biz müşteri olarak size ödeme yapmakla yükümlüyüz gerisi sizi ilgilendirir.Böyle birşeyi kullanıcılara bahane göstermeniz "daha iyisini başkası yapsın" demekle aynı şey...
Z
4 yıl
Teşekkürler Türknet
Çok şükür bugün de sabah 8den akşam 11.30a kadar internet vermediniz.Yarını boş geçerseniz üzülürüm.Numaramı bırakıyım mı ?Arıza kaydını özelden atarsanız süper olur.
Arkadaşlar sizlere de kırgınım.TT bu adamlara sıkıntı yaratıyor madem,ne diye oturuyorsunuz evinizde,kalkın gidelim TT ile konuşalım Türknetin hakkını arayalım,sonuçta biz Türknete para veriyoruz o yüzden Türknetin hakkını araması gereken de biziz.!!
Z
5 yıl
Türknet'e Alternatif Tarifeler Arıyorum
Arkadaşlar 2 aydır gerekse hız,gerçi hız olayını 1 ayda çözdüler!! çok sağolsunlar ve son 1 aydır da çözülemeyen ping probleminden dolayı aboneliğimi bu ayın sonuna doğru sonlandıracağım.Türknette tek çekici gelen nokta benim için tahhüt olmamasıydı ama canıma tak etti artık,böyle hizmetten sonra tahhüt olmasa kaç yazar,500 mbit olsa kaç yazar,AKN olmasa kaç yazar.
Lafın kısası Özgür iletişim tarifesinin fiyatında-60 TL-diğer ISPlerden tahhütsüz alabileceğim bir hizmet varmıdır ? AKN konusunu sıkıntı yapmıyorum yeterki ping problemi olmasın.
Z
5 yıl
Turknet Abonelik İptali Bile Yapmıyor
Arkadaşlar 7 yıllık kullanımımda sabit Türktelekomdan 16 mbit gelen hattımı geçen hafta itibariyle Turknete taşıdım.1 haftalık kullanımımda kademeli olarak 12>8>4 mbit olarak düşürdüler,neredeyse her gün canlı destekten bildirmeme rağmen 8 mbitte bırakmaya karar vermişler.Söyledikleri tek şey ise sık sık kopma yaşandığı için böyle birşey yaptıkları,TTde 7 yıl boyunca 3 kere kopma yaşadım en fazla ve Turknet 12 mbite düşürdükten sonra bile herhangi bir kopma yaşamadım.
Canlı destekten problemimi anlatıp abonelik iptali başlatmak istediğimde öncelikle vazgeçirme vs derken fatura miktarımı öğrenmek istedim,bana 1 hafta için 45 TL fatura çıkarıldı ???!!?!? Canlı destekteki arkadaş daha sonra konuşmayı beklemeden sonlandırdı.
Kan emici Türk Telekomda bile böyle birşey yaşamamıştım,Turknet'e başvuracak tüm arkadaşlara uyarımdır.TTden daha yüzsüz ve ticaret ahlakı olmayan bir yer arıyorsanız Turknet tam da aradığınız yer.
Z
6 yıl
Recruit-A-Friend Partner Arıyorum
Selamlar arkadaşlar.Öncelikle söylemek isterim ki "Hesabı vs sen al ben oynarım" gibi şeylerle ilgilenmiyorum.Oyuna geri dönmek isteyen,oyuna yeni başlayan ve yardıma ihtiyacı olan veyahut karakterini kasarken muhabbet arayan insanlar arıyorum.
Realm olarak Twisting Nether *Horde ya da Outland*Alliance düşünmekteyim.Twisting Netherde düşünenler için flying ve mountlar için destek olabilirim.
Günün çoğu zamanında online olabilirim.Horde karakterler için eski hesabımla 90'a kadar powerlevel yapabilirim ve 92den 100'e hızlı kasmak için gerekli experience potu da sağlamaktayım.

R.A.F Nedir ?
Yeni açılmış(30 günü geçmemiş) bir WoW hesabına davet atılarak hesapların birbirine linklenmesidir.Linklenen hesaplar 3 ay boyunca aynı partideyken % 300 Exp kazanır.RAF daveti atan kişi ilave ödüller kazanabilir.
İlgilenen arkadaşlar özelden mesaj atarsa detayları konuşuruz.
Z
6 yıl
Oyuna Yeni Başlıyorum
Selamlar arkadaşlar.Yaklaşık 2 yıl önce WoW hesabımla ile takaslayıp aldıgım GW2 hesabım öylece duruyor ama sadece 1 kere girdim.Kaplan benzeri bir yaratık açıp sıfırdan başlamak istedim ama o zaman biraz karışık geldi bana.Şu an sanırım Heart of Thorns adlı expansion paketi gelmiş.Benim merak ettiğim:
-HoT paketi almadan da oynayabilir miyim ? Ve normal GW2 den ne farkı var ?
-Population az olanda mı cok olan realmde mi oynamalıyım ? Genel anlamda şurda oyna diyebileceğiniz bir realm var mı ?
-Genel olarak hızlı hareket eden ve saldıran melee karakter ya da hareket halinde cast yapabilecen Range karakterleri severim ona göre bir tavsiyeniz olursa sevinirim.
Son olarak oyuna başlayınca kesinlikle şunları yap,şunu atla şunu atlama diyebleceğiniz şeyler var da söylerseniz sevinirim.
Z
9 yıl
Transfer için Realm Önerisi
Arkadaşlar Auchindoun-EU Ally tarafında 497 ilvl Holy Paladin oynamaktayım.10N Raid yapan bir guilddeyim ancak guild başkanı da Holy Paladin ve guildde şu an 2 Holy Pala,1 Disc Priest,2 Restro Druid mevcut.Bu yüzden guildden çıkma düşüncesindeyim.Populasyonun yoğun olduğu ve yeterince Pug bulabileceğim bir realm önerirseniz sevinirim.
Z
9 yıl
Auchindoun RaF Atılır
Başlıktaki gibi Auchindoun-EU tercihen Alliance tarafında Recruit a Friend atılır.WoW'a başlamayı düşünen arkadaşlar varsa,daha hızlı bi şekilde level atlayabilir ki ben de zaten yeni karakterle eşlik edeceğim.85 den sonra daha hızlı kasmak için gerekli Rare itemler de ve 90da 5k gold+Darkmoon trinket de benden karşılanacaktır.Düşünen arkadaşlar varsa pm lütfen.
Z
10 yıl
2. El Araç Alıyorum Yardım Lazım
Arkadaşlar merhaba,forumda pek fazla takılamıyorum aile ve işim gereği ve araba almaya karar verdim yardımınıza ihtiyacım var.Alıcağım araba 2007 Model 206 1.4 Sedan Comfort ve 14000 Tl den 13.700 TL ye düşürerek anlaştık bu arada araç 114bin KM ve güneş yanığı yok.Gel gelelim araçta tramerden bakınca
1.Sağ ön çamurluk
2.Sol ön kapı
3.Ön tampon
4.Sağ ön çamurluk
bu parçaların kasko tarafından değiştiğini gördüm ve ne derece kötü bir kaza yaşandığını bilemiyorum açıkçası ve tutanaklardan anlarım ben diyen arkadaşa özel mesajdan resimleri yollayacağım.Ancak tek endişem aracın ön takımı ve şase hakkında.Bildiğiniz üzere araç önden çekişli ve araçtan yaşadığı kazalar sebebiyle tam randıman alamamaktan korkuyorum açıkçası.Sizden istediğim Ankarada computest dışında aracı baktırabileceğim şehir merkezinde ya da merkeze yakın tamirci ustalar ya da servisler var mı ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.