D

Yüzbaşı
27 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
83 (Bu ay: 7)
Gönderiler Hakkında
D
geçen ay
Lightning Kablo
Arkadaşlar merhaba iPhone 7 kullanıyorum ve USB kablo’ya ihtiyaç var.100 ₺’ye kadar çıkabilirim.Tavsiyelerinizi bekliyorum
D
6 ay
Eşim Halime Testi Pozitif Çıktı Bu Durum Bebeği Etkiler Mi ?
Arkadaşlar Herkese merhaba.Başlık’tan da anlaşılacağı üzere eşim’in testi ne yazık ki pozitif çıktı.Benim testim negatif çıktı eşi hamile olup bu durumu atlatan var mı ?
D
9 ay
Seat Leon MIB 2 Cihaz
Arkadaşlar merhaba

2019 Model Seat Leon FR aracım var.MIB 2 cihazı bakıyorum,nereden temin edebiliriz ? Bulabileceğimiz bir yer var mıdır ?
D
geçen yıl
Şeffaf Kaput Filmi
Arkadaşlar aracıma şeffaf kaput filmi yaptırmak istiyorum bu konu hakkında pek fazla bir bilgim yok.Aydın’da yaşıyorum.Tabsiye edebileceğiniz yerler varsa çok iyi olur.Nelere dikkat etmem lazım ? Hangi şeffaf filmi seçmeliyiz
D
3 yıl
2016 Model Astra K Tavanda Boya Atması
2016 Model Astra K aracım var.Aracımın tavanında boya atmaları meydana gelmektedir.Bu durumu dün Opel Türkiye ile konuştum ve benden resimler istendi.Resimleri gönderdim daha önce bayi ile görüştünüz mü denildi evet görüşüldü dedim.Aydın Surtaş yetkili servise cuma günü için randevu alındı.Tekrar servis resim çekecekmiş.Nasıl bir yol izlemeliyim

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
D
5 yıl
1000 Tl Laptop Tavsiyesi
Merhaba Arkadaşlar
Hediye verilmek üzere bir laptop alacağım bütçesi 1000 TL (+-100) dir . Tavsiyelerinizi bekliyorum.(Kullanım amacı facebook'taki oyunları oynamak)

Şimdi'den teşekkürler.
D
6 yıl
Max 1850 Tl Sistem Tavsiyesi
Arkadaşlar merhaba iş yeri için sistem toplamayı düşünüyoruz.Ben şöyle bir sistem kurdum sizinde önerileriniz varsa parça değişimi yapalım.( Monitör Olmucak )

< Resime gitmek için tıklayın >
D
6 yıl
Max 300 Tl Tablet
Arkadaşlar Merhaba.Yılbaşı yaklaşıyor ve yeğenime tablet almak istiyorum.Önerileriniz nelerdir ? Şimdi'den teşekkürler.
Edit 300 tl
D
6 yıl
Ses Kartı Max 120 Tl
Maximum 120 tl'ye kadar ses kartı arıyorum.Tavsiyelerinizi Bekliyorum arkadaşlar
D
7 yıl
AutoCAD İçin Laptop Tavsiyesi
Arkadaşlar merbaha.Kuzenime AutoCAD için Laptop bakıyoruz.(Masaüstü istemiyor)Max vereceği para 2500 tl.Tavsiyelerinizi Bekliyorum.Şimdi'den teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.