M

Yüzbaşı
24 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
360304 Gün Cezalı
357443 gün 20 s. 1 dk.
Gönderiler Hakkında
M
8 yıl
BU BİR FAKE HESAP İHBARIDIR
Forum adminlerine sesleniyorum.Pm ile ulaşmaya çalıştım ama kaile alınmadım.Forumdesteğe de yazdım alaycı bir cevap aldım.Bu hesabın sahibi ben, foruma 2008 girişli "Firenze" nickli üyeyim.2 seneyi geçti sınırsız uzaklaştırıldığım.2 sene önceki malum 3 temmuz sürecinde ağır tahriklere dayanamayıp çizgiyi aştığım için uzaklaştırıldığımı biliyorum.En azından son damla o oldu diyebilirim.O dönemki curcuna herkesin malumu.Velhasıl üstünden 2 sene geçti.Cezamı çektiğimi düşünüyorum.Bu fake hesapla da giresim dahi gelmiyor.Sanki kendim yazmıyor gibiyim.Zaten bütün mesajları incelerseniz bu hesapla ilk başlarda girerdm futbol bölümüne, aylardır girmiyorum yazmıyorum.2 senedir sınava giriyorum zaten.Sizden ricam eski hesabımı açmanız, yoksa da bunu banlayın gitsin bir anlamı yok benim için.
M
8 yıl
KENETLENME ZAMANI - BAŞKA FENERBAHÇE YOK !
Sevgili arkadaşlar,

2 gün sonra yeni bir yolculuğa çıkıyoruz.

6 aylık bir tünele giriyoruz.İçinde 3 kulvarı barındıran bir tünel.Evet ilk yarıdaki performansımız tünelin sonundaki ışığın parlaklığını azaltıyor.Ama tırnak altında can kalır.

Henüz kaybettiğimiz birşey var mı?

Daha önce yapmadık mı?

Malumunuz gsnin durumu ortada.İçerleri fokur fokur kaynıyor.

O zaman biz taraftara destek olmak düşer.

Eğer tribünde tekrardan kavga edersek, takımımızı sabote edersek sene sonunda vicdanımız sızlamayacak mı?

İsimleri kafanızdan 6 aylığına atın.Ne Aykut Kocaman ne de Aziz Yıldırım'ı düşünün.Bu isimler gelip geçici aslolan Fenerbahçe.Sezon sonunda hep beraber yargılarız, asarız, keseriz, gerekirse de kelle alırız.

Ama ne olur bu 6 ayı heba etmeyelim.Şansımız varken deneyelim.Fenerbahçeye, çubukluya pes etmek yakışmaz.

Bir tane Fenerbahçe var, başka yok.

Aklı selim, gerçek Fenerbahçeli arkadaşlar lütfen artık kenetlenme zamanı...
M
9 yıl
O Kötü Bu Kötü Şu Kötü
Değil, Milli takım kötü.Ülke futbolu kötü.Takımda kamplaşma var yarısı alman, çeyreği Fenerli, çeyreği Cimbomlu.Bu böyle giderse üzülen biz olacağız.


Bireysel muhaebenizi 2014te yaparsınız şayet gidemezsek.Ama eğer gidersek herkes memnun olur Fenerli de Alman da Cimbomluda.


Bir an önce bırakın o kötü bu kötü şu kötü hadisesini.Yakışmıyor...
M
9 yıl
EMRE'NİN GİDİŞİNİN TEK SORUMLUSU BARONİDİR
Emrenin gidişinin tek sorumlusu bu Cristian denen meczuptur.

Emre Cristian'la kavga eder.Nedeni de çok basit.Cristian ne koşar ne mücadele eder önündeki topa hamle yapmaz.Haliyle agresif olan Emre buna katlanamaz.Yumruk yumruğa gelirler.Aykut Kocaman olay yerine gelir Emre aynen söyler Cristiana söylediklerini, destek beklerken bir de ne görsün, Aykut Kocaman Cristian'ın yanındadır.Zaten sinirli olan Emre kendini tutamaz ve küfürü basar hem hocaya hem cristiana...

Emre o dakikadan itibaren silinir kafasında Aykutun.Ama yüreği yetmez işte yollamaya devre arasında.Bu arada olay bildiğiniz gibi 17. hafta trabzon maçı öncesi olur.Emre'nin sözleşmesi yenilenecekken bir anda bu olaydan sonra yenilenmez.Emre devre arası gidecekti ama büyükler araya girdi sezon sonunda da gitti.Gideceği daha o günden belliydi ama taraftarın kafası aklı zaten saha dışında olduğundan kimsenin haberi dahi olmadı.

Aykut Kocaman'ın Cristian ile olan bu özel bağı sonunu getirmiştir artık.Bunun nedenini kimse bilmiyor.İşin en komik yanı ise oynanan rezil ruhsuz futbola rağmen hocamız halen Cristian'ın iyi oynadığını düşünmekte ve ondan memnun.Gülermisin ağlarmısın...Bu bilgiler kulübe yakın bir kaynaktan alınmadır.Burada yalan yanlış yazacak bir adam değilim.Bilen bilir 3 temmuzdan beri hocanın arkasında hep durdum hep umut ettim ama artık patlama noktasına getirdi.Sabrın da bi sınırı var.
M
9 yıl
FENERBAHÇE ELE GEÇİRİLMEYE BAŞLANMIŞTIR
Evet maalesef haftalardır vuku bulan olaylardan sonra bu başlığı açmaya karar verdim.Lafı uzatmadan konuya girelim.


3 Temmuz'dan beri hepimiz Fenerbahçe'yi ele geçirilme ve Aziz Yıldırım operasyonu dedik.Bu planları yapanlar emellerine ulaşmaya başladılar.İlk olarak Nihat Özdemir ve Erdoğan'ın anlaşıp CAS davasını çekmesi, ardından da kongrede Aziz Yıldırım'ın listesinde zaten var olan kişilerin üstüne yeni devlete yakın kişiler gelmesi.Talat Yılmaz, İsfendiyar Zülfikari, Ahmet Ketenci vs.Fenerbahçe, her dönemde iktidara belli bir yakınlıkta olmuştur çünkü yarıştığın ülkenin iktidarı sonuçta bu bir nevi mecburiyet.Daha önce de bu tip adamlar vardı ama bu dönemki iktidar çok farklı hepimizin malumu.


Gelelim bu yeni dönemdeki Fenerbahçe'deki kurumlara.FB TV'den herkesin 2-2 mi diye bildiği Serkan Yetkin gibi FB TV'nin kurulduğundan beri çalışan kişiler işten çıkarıldı ve bu kesinlikle maddi zorluktan kaynaklanmamakta.Keza Fenerim.Fenerium'un başına Aydın Kırman denilen gsli bir adam getirildi ve Maraton Fenerium'un yıllar yılı çalışmış burayla özdeşleşmiş kişiler işten çıkarıldı.

Şimdi de son olarak bu Medical Park sponsorluğu.Tamamen skandal.Bizler bunca ay boşuna mı mücadele verdik dedirtecek cinsten.Hepimiz biliyoruz Medical Park'ın hisselerinin kimlerde olduğunu.Üstüne üstlük emektar doktorumuz Ertuğrul Karanlık'ın işine son verilmesi çok ama çok büyük yanlış.

Yavaş yavaş bu kadrolaşmalar artacaktır.Korktuğumuz başımıza gelmeye başladı.
M
9 yıl
Kurgu'nun Sifre Anahtari
Bugün açıklanan tahkim kurulu kararları ile artık oyunun son perdesine gelmiş bulunmaktayız.. Oyun diyorum, biz Fenerbahçeliler olarak oyun diyoruz.. Olanları kabul etmiyoruz.. Neden etmiyoruz ?

Etmiyoruz zira iletişim tutanakları olsun, fiziki takip tutanakları olsun ortada.. Sadece açıp okuyarak bunların içinden çok net görebilirsiniz..

Aziz Yıldırım ve arkadaşlarına yapılan suçlama şu ; Menfaat Sağlamak Üzere Kurulmuş Örgüt.. Amacı ne, takımını şampiyon yaparak maddi manevi fayda sağlamak.. Hatta detayında işini becerenlere ödül verilip beceremeyenlerin ise dışlandığı yazıyor.. Bunun da aracı şike ve teşvik.. Neye göre şike teşvik dersek hep “anlaşılmıştır” , “takdir edilmiştir” , “düşünülmüştür” diyor.. Hep yakıştırma..

Yakıştırmaların en bilinenleri ise tarla, çiftçi, inşaat.. Hepsini kabul edelim bunların bir anlığına.. Bunun da bir karşı tarafı var.. Oraya bakalım..

Birilerini düşünün ki hükümete karşı muhalefet partilerinin yerel teşkilatlarını, taraftar guruplarını yönlendirerek hükümet partisinin il başkanlığına saldırttırıyorlar.. Küfürler ediliyor ana avrat.. Maddi zarar da var vs.. Bunun yanında yine bunlar, hükümet içinde bulunan hemşerileri ile devletten para alıyorlar tesis vs.. için.. Bunun çok azı ile işi bitireceklerini, demirini çimentosunu benden kulanırız var zaten diyorlar.. Geçmiş günlere dönük noter yevmiye numaraları alıyorlar.. Neler ki neler..

Şimdi Örgüt suçlaması ile karşı karşıya olanların karşılaştıkları muameleyi görün, sonra diğerlerinin yaptıklarına rağmen örgüt ile hiçbir türlü suçlama olmamasını düşünün.. Ayrı dosyalar, ayrı savcılar falan olsa ulan anlamam da haydi, yorum farkı deriz.. Öyle takdir etmiştir deriz.. Yahu dosya aynı dosya.. Suçlamaları yapan aynı kişi.. Eeee ?

Örgütün ağababası çıkar.. Suçlama var mı, yok..

İnşaat, tarlalar, işçiler şike ve teşvik için kullanılan takma isimler diyelim.. Karabük’e demir, pantolonlu futbolcu, beyaz oyuncu, balıklar falan ne ? Şaka lan şaka.. Vallahi öyle dediler mahkemede.. Ciddi ciddi..

Bunlara ne suçlama var ? Eh, ulen ayıptır iki tane şüphe koyalım yani denmiş konmuş.. Ceza alınacak mı, 39 yıl isteniyor mu, hayır.. 1,5 yıl 2 yıl.. Hey yavrum hey..

Medya ayağı ?! Fenerbahçe linç edilirken birşey yok, yayın yasağı yok, borsa da tahta kapanması yok ama tam diğer takım dosyası yarın deniyor şakırt yayın yasağı.. Ohhh.. Amaç tamam.. Yasağı koyan mahkeme.. Ne ala.. Acı ama.. Orada yargılanacaksın zira..

“İbrahim itiraf etti” !!! Etmiş aga.. Çocuğa binmişler, et ulan demişler ananı babanı karını çocuğunu göremezsin demişler etmiş.. Ben demiyorum o diyor yahu.. Vallahi onun dediği.. İşte abi bak sahaya yansımış !!

Bana bir Allah ın oğlu İbrahim Akın ile Fenerbahçe’ye bağlı birinin bağlantısını gösterebilir mi, hayır.. Ama olsun, o onunla, bu bununla, şu şununla konuşmuş, kahve içmişler, iskender yemişler (yoğurtlu soslu tereyağlı, arkasına künefe yememişler ise ağızlarına sıçam) sonra o olmuş, bu olmuş, ruslara 3-1 galipmişiz, iyi sevişmişiz aaaaaa, ibo !! Vallahi ibo.. 88 görüşmede (mecazi rakam yiğidim atlama) İbo’ya ulaşmışız..

Eee, Mazlum Zeki ?! Kulüp ile alakası yok yahu buradan suçlama olmaz…. ! Ya...

Sen mevzubahis denilen, para denilen, kulüpten çıkmış denilen, yardımı şike parası yapmışlar denilen tüm paraların “kuruşu kuruşuna” hesabını ver adam dünya paraya dua okutmuş, şakkka yapmış kabul.. E beeen, otur yerine şike parası o.. Ooohh..

Sonra gel bana bunun kurgu olmadığını anlat..


TFF ayağı ne olacak ? Orası ayrı muamma.. CL den men ettirdiler ahlaksızca, Cas davasında UEFA nın kuyruğuna basınca sattı iki dakikada Lütfümü, İlhanımı, Mehmet Alimi.. Satar tabi elinde mi patlasın.. Şimdi bu tahkim kararı çıktı ya, böyle birşey olsa, Cas gibi dava olsa, içinde misal UEFA da çıksa.. Off ne satış olur ama.. Tapesi olsa ya da bunların.. Vay anam vay.. Neler olmuş diyeceğiz..

Kurgunun şifre anahtarı yine kurgunun içinde.. Bize göre..

İtirazın mı var, delikanlısına hodri meydan..

Yapın oturumu, çıkalım kanala.. Ben de değil, seç Fenerbahçe taraftarından birini.. Farketmez.. Ezer geçer sizi..

Hayırlı kurgular, iyi akşamlar “Yeni Türkiyem”..

saygı ve sevgilerimle..


ERDAL VAHİD

http://t.co/TIN30rf3
M
9 yıl
ASIL SIZIN GİBİ TARAFTARA LANET OLSUN
Herseyi ne cabuk unuttunuz siz.Bunca aydir yasanilan ve yasatilan zulmu bir anda bir rapor yuzunden nasil unutursunuz?Bu nasil bir vicdansizliktir?Goremiyormusunuz gercekleri hala?

Biz bu bir Aziz Yildirim davasi dedik, 25 milyon taraftari olan bir camiayi kume dusuremezler hemde ellerinde hicbir somut delil olmadan demedik mi?Aziz Yildirim pasalarla, generallerle yakin ahbapligi olan, nato muteahhidligi yapan, 13 yildir futbol camiasi icinde biri sadece baskan degil.Simdi diyeceksiniz Aziz Yildirima neden ceza tayini yok yok cunku onlar bile Aziz Yildirima atacak suc bulamadilar ne konusmalarda, ne de fiziki bir somut delil olarak.Konusmalari her yone cekilebilecek olan kisileri onumuze gunah kecisi olarak atip 'bakin sizi ben, YD kurtardim' demek icin.İbrahim akina ceza verip Yusuf Turanli denen adama neden ceza yok?Bunu kimse neden konusmuyor?Acaba Yusuf Turanlinin bu kurgunun parali askeri oldugu icin mi?

Planlari Aziz Yildirimdi ve baskan hala icerde.Henuz biten bisey yok.Baskanimiz defalarca acikladi zaten bu operasyon bana karsi yapilmistir diye.Simdi son kozlari da ergenekon olacak.Bekleyin gorun.Aziz Yildirim disari cikmadan bitmeyecek mucadelemiz herkes bilsin.Allahtan biradaki gibi tatli su Fenerlileri fazla degil.Lanet olaun sizin gibi Fenerliye.
M
9 yıl
Adnan Aybaba
Fenerbahçe rakipleriyle aralarını açtı

herkes bundan rahatsız oldu ben bir bjk li olarak söylüyorum bu Fenerbahçe yi yere indirme operasyonudur çünkü yükselmesinden rahatsız oldular

adnan aybaba-beyaz tv


Ayrica Aziz baskanin mektubu da okundu isteyen 12numara nin twitter hesabindan okuyabilir bakin neler demis baskanimiz.Hepsini okuyun yapilacak tek yorum 14 subatta yer yerinden oynayacak
M
9 yıl
SADRİ ŞENER VE ZEKİ MAZLUMUN İFADE TUTANAKLARI !!!
http://twitter.com/#!/tarantula1907

Bu linkten indirip okuyun hepsini.

Kanınız donacak.

Hani 0 toleranstı ulan?Hani nerede?

Hadi şimdi isteyin kupanızı.

Daha yeni başlıyor...
M
9 yıl
HALA DEKODER ALAN VE İPTAL ETTİRMEYEN VAR MI?
Bize karşı yapılan bu dümenler bugün açıksa ifşa edilmiştir.Biz bunları aylar öncesinden bilmemize rağmen bazı arkadaşlar dekoder almak falan istiyorlardı.Bugün resmi ağızdan duyuldu.Bundan sonra bizi daha büyük bir kaos bekliyor.Tabii kaosun sonundaki ışık ancak gerçeklerle berraklaşacak.Bu ışık berraklaşana kadar varsa dekoderlerimizi iptal edelim.Herşey Fenerbahçemiz için.Seyirci kalmayalım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.