S

Teğmen
16 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
15 yıl
Toshiba Notebook tavsiyesi
ben 1500 ytl civarında tosiba notebook almak istiyorum. sizce hangisi daha çok oyuna yönelik ? ayrıca vista yerine xp kurma imkanımda olmıyacak. bu oyunlaı desteklemek konusunda nasıl sorunlara neler olur sizce? örnek verirseniz çok memnun olucam.
S
15 yıl
eldiven!!!
Ankarada kızılay civarlarında polar , ince spor için bi eldeven almam lazım . nerde bulabilirim ???
S
15 yıl
Üniversitede hazırlık atlamak
Ben Anodolu lisesi mezunuyum. şunun şurasında 1.5 ay kaldı hazırlığı atlamak için nasıl bir çalışma öneriirsiniz. daha da önemlisi önerebileceğiniz kitap var mı ?
S
15 yıl
Tıp ama hangi dilde ?
bu sene bir aksilik olmazsa hacettepe tıp' a gireceğim. puanım ikisine de giriyor ama ingilizce ve türkçe arasında kaldım. daha önce bu konuda yazılan konuları da okudum. bir iki doktar ve öğrenci ye pm attım ama hala artı ve eksileri sıralıyorum. Bu konuda bilgisi veya nitelikli düşüncesi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim. şimdiden teşekküreler.
S
15 yıl
Mezuniyet konuşması
Lise en sonunda bitti yarın mezuniyet gecemiz var. Öss ye ramak kalmışken beni strese sokan bir şey çıktı. Birinci olduğum için benden konuşm ayapmam istendi. Kalabalığa seslenmek sorun değildi söyleyeceklerimin anlamlı olmasını istiyorum sonuçta birkaç kişiye teşekkür erdip bitiricim ama araya birkaç güzel sözle arkadaşlarımı son kez olsun etkilemek istiyorum sizce nasıl bir şeyler yapabilirim?
S
15 yıl
Nfs cüzdanı yenilemek
Ne yapmak lazım? Nereye ne ile başvurucam? ne kadar beklerim ? Yani bu işin bürokrasi si ne öğrenmek istiyorum . şimdiden teşekkürler.
S
15 yıl
photoshopta kesip büyütmek
bir resimden br parçayı kesip atabiliyorum ama bu parçanın boyutunu ayarlamayı bir türlü beceremedim bu kadar basit bişeyi neden yapamadım, bende anlaıyorum ama lütfen yardım edin.
S
15 yıl
su kaplumbağsı
5 cm boyunda bir su kağlumbağsı edindik. şimdi nbuna nasıl bakılır deneyimli arkadaşlara soruyorum.ayrıca sürekli kabından çıkmaya çalışıyor insanın yüreği parçalanıyor. ilerde yerine alışır mı acaba?
S
15 yıl
uydular ve kepler
aklıma bişet takıldı ;
şimdi kepler 'in yasasına göre R küp / T kare bir gezegene göre sabit. o halde iletişim uydularu sürekli dünyanın periyotuna göre döndüklerine göre hepsinin dünyaya olan uzaklıkları aynı mı ?

edit keplermiş
S
16 yıl
Mentos Çılgınlığı
diet kola + mentos bileşimi artık çok ünlü oldu bu acaba burda o kadar kola şişesi varmı yoksa hortumları bağlıyıp bizimi kandırıyolar bide siz bakın

http://www.youtube.com/watch?v=hKoB0MHVBvM
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.