M

Binbaşı
07 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
M
7 yıl
2007 model 1.4 tdi manuel polo kaç tl ?
Arkadaşlar bir arkadaşa araba alacağız ve 1.4 tdi manuel 2007 model trendline polo araç bulduk ve araç 140.000 km de ve sadece sol 2 kapı arası sürtülmüş. Araç da boya bile yok yani anlayacağınız temiz bir araç. Bu araç için ne teklif edeyim ?
M
7 yıl
İhracatçılara ‘euro’ uyarısı
İhracatçılara ‘euro’ uyarısı
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, “İhracatçıların bütçe yaparken mutlaka trend analizi yapmaları ve döviz riskine karşı enstrümanları kullanmaları gerekiyor” uyarısında bulundu.


Bu yıl gerek emtia fiyatlarında gerek Euro-Dolar paritesinde öngörüleri aşan düşüşler gerçekleştiğini anlatan Büyükekşi, şunları kaydetti:


‘Yüzde 10 değer kaybı olacak’
“Euro/dolar son 11 yılın en düşük seviyelerine geriledi. Bu gelişmeler ihraç birim fiyatlarına baskı oluşturabilecek önemli hususlar arasında yer alıyor. İhracatçılarımızın ani kur ve parite değişimlerinden etkilenmemek için gerekli önlemleri alması gerekiyor. O yüzden ihracatçılarımızın türev enstrümanlardan ve hedge işlemlerinden daha etkin şekilde faydalanmaları gerektiğini düşünüyoruz.”
Büyükekşi, “Euro’da son dönemdeki gelişmelere paralel olarak senelik bazda ortalamadan yüzde 10’dan daha fazla bir değer kaybı olacağını öngörüyoruz” dedi. Büyükekşi, geçen yılın son çeyreğinde paritedeki gelişmelerin ihracat birim fiyatına yüzde 4 baskı yaptığını anımsattı.
M
7 yıl
1.6 TDI Audi A3 Sportback - 116i BMW
Arkadaşlar bu arabalardan biri alıncak Aralık ayı içerisinde. A3, ambition olacak. Ekstrası iç aydınlatma paketi. Bmw yi zaten biliyorsunuz. Joy edition diye satılan paket. Tchno comfort paket diye satılan 3 sene bakımı hediye olacak şekilde satılıyor. Arada 12.000 Tl fiyat farkı var ve bu para da kredi olarak çekilecek. Sebebelerini sebepleriyle açıklarsanız sevinirim. Lütfen iki araba hakkında bilgisi olmayanlar yorum yapmasınlar
M
9 yıl
40es7000 için klavye mouse seti
Arkadaşlar es7000 aldım.Klavye mouse seti için ne önerirsiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.