P

Er
24 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
361301 Gün Cezalı
357711 gün 5 s. 18 dk.
Gönderiler Hakkında
P
10 yıl
Ben popigozlugu ve bu senelik size veda ediyorum.
Ben Popigozlugu.Taniyan vardir tanimayan vardir bilmiyorum fakat bugün su anda bir karar aldim.Sporumu aksatmistim her sabah sporumu yapacagim son senem oldugu için ders çalışmam gerekiyor.Dh konudışı cok vaktimi alıyor.bu yüzden şu zamandan itibaren Itü Inşaat Mühendisliğini kazanana kadar giremeyebilrim.belki de universite kazandiktan sonra ıngilterede yıllık dil kursu düşünüyorum.eğer benim gibi birakmayi düşünen varsa tam zamani hem birbirimizi destekleriz.Bu arada bi hatamiz vs. olduysa affola hepinize iyi geceler iyi forumlar diliyorum.
P
10 yıl
kafam çok karışık
bu sene son senem ve üniversite sınavlarına hazırlanıyorum.fakat dershanede tanistigim bir kız yüzünden hiçbirşeye adapte olamıyorum.kız la muhabbetimiz geçen haftaya kadar süperdi.fakat o son hafta öğrendiğim gerçekten dolayı beynimden kurulmuş döndüm.kızın belalısı varmış ve çıktığı birini ogrenirse kötü şeyler yapabiliyormuş.örneğin yakın bi arkadaşımi bicakla tehdit etmiş bi arkadaşın anlattığına gorede çocuğun birini dove dove hastanelik etmiş.ama kızda aklımdan çıkaramıyorum bir iki gundur konusmamayi çalışıyorum.fakat üstüme gelirse ne yapicami bilemiyorum.sizce ne yapmalıyım dh halkı.
P
10 yıl
Bu Yaz Bitti.Diğer Yaza Planlarınız?
Bu yaz hemen hemen bitti.Seneye yazın neler yapmayı düşünüyorsunuz?Örneğin seneye ben Bir şort bir tişört çekip 2 arkadaşımla birlikte otostopla Antalyaya gitmek istiyorum.Bakalım Ya çok eğlenceli yada Büyük Bir işkence olacak.Sizin hayalleriniz nedir?
P
10 yıl
Beyler Yarın doğum Günüm
Ve Yeni ayakkabı almayı düşünüyorum.önerileriniz nelerdir
P
10 yıl
SONY KDL-40CX520 LCD TV Sorunu Yardımm
Dün teknosadan SONY KDL-40CX520 LCD TV aldık.fakat wireless e bağlayamadım.bilen biri yardımcı olursa sevinirim.
P
10 yıl
chivas mı Grant's mı?
Evde bi chivas birde Grant's viski var.ilk defa viski içecem hangisini önerirsiniz?

< Resime gitmek için tıklayın >
P
10 yıl
Tipim Nasıl [SS'li]
Dün bir arkadaşım çekti.bakalım yorumlar neler.Dalga geçmek falan serbesttir

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.