7. Nesil ipad aldım, bugün geldi. Heyecanla açtım, basıyorum güç tuşuna tık yok. Batarya boş işareti bile gelmiyor. Şaşırdım, bir terslik olduğunu anlafım ama bir şarja takayım dedim. Şarjda 15-20 dk geçti tık yok. İyice meraklanmışken açıldı şimdi de gıdım gıdım şarj oluyor. Sorum şu arkadaşlar bataryası boş gelen apple ürünü alan oldu mu hiç? Uzun süre boş kalmış batarya sıkıntı çıkarır mı? Bu arada cihazı kontrol ettim daha önce altivasyon yapılmamış. Şimdiden fikir veren, yardımcı olan herkese teşekkürler. |