T

Teğmen
20 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
9 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
geçen yıl
Ekranda Çizik Görüntü Sorunu (rtx 2070 super, x570 plus)
Merhaba,
Oyun oynadığım sırada görüntüde birden çizgiler oluşmaya başladı, oyundan çıktım girdim tekrar aynı durum devam ediyordu.
Geforce Experience'ta driver güncellemesi gördüm ve gerçekleştirdim ancak bu çözüm olmadı.
BIOS update varmış onları güncelledim.
Driver'ı komple kaldırıp tekrar yükledim.
Başka monitöre taktım, sorun orada da devam etti.
FreeSync nvidia contral panel üzerinden vsync kapattım açtım, monitörden vsync kapattım açtım.
Bunların hiç birisi sorunu çözmedi. Doğal olarak ekran görüntüsünden şüpheleniyorum sorun hakkında ama tüm bu işlemlere rağmen sorun düzelmedi.
Sebebin ne olduğunu çözemedim, anakartta dahili ekran kartı olmadığı için garantiye de hemen göndermek istemiyorum, yarın asus müşteri hizmetleriyle görüşeceğim, onu da updatelerim.
Benzer sorunu yaşayıp bilen var mıdır, tavsiye verebilecek var mıdır?

Bu en masum görüntü bozukluğu. Fotoğraf üzerindeki bozukluklar bariz gözüküyor. Chrome açtığımda arkaplan bu. Ayrıca fotoğraf açtığımda bu sorun olmuyor mesela, veya chrome bar kısmında bozukluk yok.

< Resime gitmek için tıklayın >
Burada mesela başlıktaki yazılardaki bozuklukları görebilirsiniz;

< Resime gitmek için tıklayın >

Oyun ana menüsünde, masaüstünde vs. genellikle bu çizgi ve sorunlar gözükmüyor ancak fotoğraf videolarda (çok dikkat çekmese de var) ve oyun içinde fazlaca var.

< Resime gitmek için tıklayın >

CS GO üzerinde bu çizgiler sabit değil, sürekli olarak bu şekilde gidip geliyorlar ve farklı yerlerde oluyor;

< Resime gitmek için tıklayın >
T
5 yıl
Takip Ettiğiniz LoL Kanalları
Merhaba 800K lar

Hep yayıncıları konuştuk, tavsiye ettik de bir de youtube'da lol ile ilgili takip ettiğiniz, tavsiye edeceğiniz kanallar var mı? Ve ne özelliği size izletiyor acep?

Ben mesela tek kanal biliyorum,, Oyunbros'u hepimiz biliyoruz artık, adamın içtenliği ve A'dan Z'ye serisi sayesinde sevdirdi kendini, her videosuna göz atıyorum.

Lol oynamaktan ziyade artık videolarına taktım kafayı, açıyorum yandan sürekli izliyorum birşeyler denk geldikçe, sorum bundan ötürüdür
T
5 yıl
Harici Kamera Kullanma
Merhabalar,

Elimde Samsung Nx Mini var. (http://www.samsung.com/tr/consumer/cameras-and-camcorders/cameras/nx-mini-cameras/EV-NXF1ZZBZKTR/ )

Bunu, bilgisayarda görüntü almak için yani bir nevi web-cam olarak kaynak gösterebilir miyim? Video görüntü alabilir miyim? Nasıl bir bağlantı yapmam gerekir, başka kameralarda böyle bir işlem var mı, varsa onu anlatırsanız belki elimdekine de uyarlayabiliriz.
T
6 yıl
AppStore ve Google Play ve Şirket İhtiyacı
Merhabalar herkese,

Yeni geliştirdiğimiz uygulamayı yakın zamanda yayına koymayı planlıyoruz. Uygulama içi satış söz konusu. Ancak ilgilenemediğim ve araştıramadığım, buradan daha hızlı cevap alabileceğimi düşündüğüm bir konuyu size sormak istedim.

AppStore ve Google Play'de böyle uygulama içi satış olan bir uygulamayı koymak için bir şirket sahibi olmak gerekiyor mu, şirket üzerinden mi sunulacak? Tecrübe edeniniz, bileniniz var mı?
T
7 yıl
Fare Tıklama / Etki Alanı Büyütme
Arkadaşlar merhaba. Fare imlecinin tıklama alanını büyütebilme gibi bir şansımız var mı? Direk kare alana çift tıkladığınızı farzedin, bunu nasıl yapabilirim.

Teşekkürler
T
7 yıl
Fare Tıklama / Etki Alanı Büyütme
Arkadaşlar merhaba. Fare imlecinin tıklama alanını büyütebilme gibi bir şansımız var mı? Direk kare alana çift tıkladığınızı farzedin, bunu nasıl yapabilirim.

Teşekkürler

Edit: Konu yanlış yere oldu sanırım.
T
8 yıl
Hesap Çalma Girişimleri / Uyarı
Arkadaşlar merhaba.

Oyun listemde birisi bugün link vermek istemiyorum battle arenas diye bir site gönderdi, "turnuvalar var gel kanka" diye. Linke tıkladığımda lol resmi web sitesi login kısmı geliyordu fakat league of legend ile alakası yok normalde.

Eğer linki vermem yasak değilse uyarı niteliğinde linki editleyeceğim, linkte zaten battlearenas geçiyor. Aman diyim dikkat edin, username-password var lol sitesi diyip de giriş yapmayı denemeyin.
T
8 yıl
Singedla Ranked Günlüğü. [ TR G3]
Arkadaşlar merhaba.

Oyuna ilk başladığım ve aldığım karakterle yoluma devam etme kararı aldım. Şuan gold 4ten 3e geçiş promotion serisinin son maçındayım.

Proxy yapabildiğime inanıyorum fakat takım bazen ayak uyduramıyor bu yüzden sıkıntı olabiliyor. Maç başlamadan proxy mi normal mi kararını veriyorum.

Normal başlarsam da level 6dan sonra kesin proxye dönüyorum.

Buradan takip edebilirsiniz;http://www.lolking.net/summoner/tr/2010959#matches

Şuan %66.7 yüzdem var.

Her maç sonu ss ini ve yorumunu ekleyeceğim. Kendimi daha da geliştirir ve başarılı olabilirsem rehber ve stream yapmayı da düşünüyorum.

İlk hedef; Plat.

Bu da bu sezon başlangıç statlarım.

< Resime gitmek için tıklayın >
T
9 yıl
LOL Açılmıyor - Sistem Geri Yükleme Kaynaklı Hata
Merhaba arkadaşlar.

Bugün bilgisayarımda bir yavaşlık vardı ve kaybedecek birşey olmayacağından sistem geri yükleme yaptım. Eski performansa ulaştım fakat Lol'de patchlerden ötürü hata var.

Lol iconuna tıklıyorum, simge geliyor, gidiyor ve sonra herhangi birşey açılmıyor, launcher açılması gerekirken kalıyor öyle. Arkaplandaki programlara da baktım herhangi bi lol işlemi yok.

Başınıza geldiyse nasıl çözdünüz, önereceğiniz birşey var mı? Teşekkürler
T
9 yıl
Hanyaasa - Silver 3ten Başlayan Yolculuk (Şimdi GOLD ZAMANI)
Merhaba arkadaşlar,

Ne zamandır aklımda vardı, amacım maçlarımı kayıt altına alıp sizlere sunmak, günlük tutmak istiyorum. Hem bu şekilde daha ciddi oyun sergilerim kendi adıma da

Challangerlıık oyuncu değilimdir heralde ama en azından Gold 3 ün yukarısına atmak istiyorum kendimi. Main lane im mid ve favori şampiyonum Brand. Adc de geçiyorum gerektiğinde, zorunda kalmadıkça diğer laneleri oynamıyorum fakat oynarsam da sıkıntı olmuyor.
Şuan Gümüş 3 ligindeyim. Hedef ilk olarak golda çıkmak.

Son maçımı kayıtlardan koyuyorum, skordan gaza gelip açmadığım belli olsun.

< Resime gitmek için tıklayın >

[Günlük açmak yasak olmadığından rahatsız olanlar konuya girip yazmazsa sevinirim]

-------

11.06.2012

Ve ilk hedefimiz başarılı, GOLD 5 Blitzcrank'ın İntikamcıları ligindeyim şuan :)

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.