S

Teğmen
16 Mayıs 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
10 ay
Sahte Apple Şarj Aleti
Bugün Ümraniye Buyaka AVM içerisinde Vodafone bayisinden orijinal olduğunu zannettiğim Apple 20w USB-C şarj adaptörünü (MHJE3TU/A) 200 TL vererek aldım. Eve gelip şarj aletini kutusundan çıkardığımda kutunun dışında yazan model numarası ve seri numarasının ürünün üzerindeki model ve seri numaralarıyla uyuşmadığını farkettim. Yarın gidip iade edeceğim. Vodafone bayisi bile sahte ürün satabiliyor yazıklar olsun. Bundan sonra orijinal apple aksesuarı alacaksam Apple Store dışında bir yerden almayı düşünmüyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
S
9 yıl
Bosch KGN57AW22N çıkmazı?
Merhaba Dostlar,

Bir aya kadar hayırlısıyla evleneceğim. 1 Haftadır buzdolabı araştırıyorum Bosch KGN57AW22N modelini beğendim. Gerek fiyatı gerekse özellikleri hoşuma gitti. Kısmetse almayı planlıyorum ancak forumda araştırmama rağmen tam olarak bir fikir edinemedim. Özellikle kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını yazabilirlerse sevinirim. Bu buzdolabıyla ilgili olumlu,olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.
S
10 yıl
Türksat Kapsamlı Altyapı Çalışmaları
İstanbul, Fatihte oturuyorum. Yaklaşık 2 haftadır altyapı çalışmaları yapılıyor ve önceki bina üzerinden ve havadan geçen tüm kablolama yenilendi. Bugun çalışma yapan ekibin yanına giderek turksat çalışmasımı? diye sordum. 2 hafta daha özellikle bu hafta sonu yeraltındaki kablolarında yenileneceğini söylediler. Mevcut fiber kabloların bakımının yapıldığını yeraltındaki bakır kablolamanın komple değiştirileceğini belirttiler.Yeni kutuların gelip ayarlanacak ve bunların sonucunda internet tarifelerinin daha da hızlanacakmış. Sanırım TT'un 100 mbit olayına cevaben yapılıyor çalışmalar.Teledünya için çok sayıda yeni kanalın geleceğini 5-6 aya kadar yeni kanalların devreye alınabileceği söylendi.

Tüm uydunet ve teledünya kullanan tüm arkadaşların bilgisi olsun.
S
11 yıl
yükselip alçalan harddisk uğuldama sesi.
WD2500KS harddiskimden gelen uğuldama sesi yükselip alçalıyor. Uğuldama sesi normalden çok fazla çıkıyor. Sabit olarak uğuldasa sessizleştirmek için birşeyler yapacam ama bir inleyip bir susması çıldırttı. Tek başına çalışırken tık yok ancak 2. diski takınca başlıyor uğuldamaya. Herşeyi denedim farklı sata kablosunu,güç kaynağından aynı kablo üzerinden alıyordu farklı kabloya taktım gene aynı. sanki harddiskin içindeki motor yavaşlayıp hızlanıyormuş gibi bir hissiyat oluştu. Bu sorunu daha önce yaşayan varmı? nasıl çözebilirim. yoksa evdekilerle papaz olucam.

Sistemim: Asus P5WDH
Intel Q8300
Hyperx DDR2 800 mhz
MSI 8800 GT OC
Seasonic X-750 Power Supply
WD2500KS
Samsung HD501LJ
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.