T

Yarbay
15 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
67 üye
Görüntülenme (?)
3410 (Bu ay: 17)
Gönderiler Hakkında
T
3 ay
Vodafone Hotspot Açınca İnternet Kesilmesi
Merhabalar, Limitsiz Redli tarifesi kullanıyorum. Hotspot açtıktan birkaç saniye sonra internet kesiliyor. Vodafone'u aradım sordum herhangi bir hotspot sınırı yok. iPhonedan Macbooka internetimi paylaşmak istiyorum. Telefonu değiştirdim, sim kartını değiştirdim ve sorun halen devam ediyor. Ne yapmam gerek anlamadım.
T
9 ay
PTT Gümrük Vergilerinde Astronomik Artış
Aralık ayından bu yana PTT ile gelen paketlerin gümrük vergilerinde astronomik bir artış var. Bir çok pakette faturaya veya ürün değerine bakılmaksızın 500-800-1200 TL gibi uçuk vergiler yazılıyor. Sanırım devletin hem kar edip hemde yurtdışı alışverişi azaltma amaçlı yeni politikası bu.


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
T
11 ay
Turknet Sürekli Internet Kesiliyor
VLAN ID gibi DSL ayarlarını kontrol edin. Eğer hattınız sağlamsa, doğrulamak için internet servis sağlayıcınız ile iletişim kurun.
Lütfen DNS'nizi manuel olarak yapılandırın.

Yukarıdaki hatalari goruyorum modem arayüzünde. Ariza kaydından umudumu kestim. Kendim çözmeye calisiyorum. Google DNS denedim daha beter oldu.
T
geçen yıl
WeChat referans lazım
WeChat'e kayit olacağım fakat kayıtlı bir kullanıcıdan referans istiyor. Yardimci olabilecek biri var mi acaba?
T
geçen yıl
Kaliteli Lazer yazici tavsiyesi
Merhabalar, masanın kenarında durabilecek, asiri büyük olmayan kaliteli a4 baski yapan lazer yazıcı arayisindayim. Mümkünse yakin zamanda piyasaya cikmis modellerle ilgileniyorum. Mürekkepli yazici istemiyorum. Tavsiye veren olursa sevinirim teşekkürler.
T
geçen yıl
Macbook Pro 16" Ekran arkasındaki kapağın değişimi mümkün mü ?
Ekran tarafında sorun yok. Dış taraf değiştirilebilir mi acaba? Musteri temsilcileri pupa bilisime yonlendirdi. Onlarda bilmiyor merkeze gonderecekler kontrol için, boş yere bilgisayarsız kalmak istemiyorum.
< Resime gitmek için tıklayın >
T
geçen yıl
silinsin
silinsin
T
2 yıl
Garanti Bankası EFT Ücreti 7.75TL
İnternet şubesinde en büyük kazığı garanti bankası atıyor sanırım
T
2 yıl
5000tlye kadar TV tavsiyesine ihtiyacım var
Merhabalar, yeni bir televizyon alacağım
-49 veya 42 inç boyutunda (49 inç öncelikli tercihim)
-İnternete girmesi bağlantı hızı benim için önemli
-bütçem 5000 TL
Bilgili üyeler yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

edit : aklımda Samsung QE-49Q60R var ama henüz emin değilim.
T
2 yıl
babam öldü
kalp krizi sonrası bir hafta yoğun bakımda kaldı. bu gece yine kalbi durmuş kurtaramamışlar. canım yanıyor. babamın sesini özledim. daha 52 yaşındaydı.bugün cenaze islemleri bitti. babamı topragin altına bırakıp geldim eve. tarifi olmayan bir acı. artık anneme her konuda destek olup kardeşlerime hem abilik hem babalık yapacağım. güçlü olmam lazım. lütfen babanınızın kıymetini bilin. benim için babaniza sarılın. onlarla iyi geçinin.


onun bedenini yıkadım, ellerimle temizledim, okşadım, kefene sardım ama halen beni bıraktığına inanamıyorum. kırgınım, bitkinim ama maratona hazırım. üniversiteyi bitirmeme daha iki yıl var. artik beraberinde iş yerini de idare etmem gerek. evinde sorumluluğu bende. ama sorun değil babama onu yıkarken gözün arkada kalmasın dedim. zaten o da beni çok iyi tanırdı, bilirdi. kardeşlerime ve anneme elimden geldiğince babamı aratmayacağım. taziye olayı bitsin içimde ki çalışma ateşi maratona hazır. güçsüz olmak, bitik olmak benim karakterime uymaz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.