R

Onbaşı
14 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
361384 Gün Cezalı
357646 gün 13 s. 31 dk.
Gönderiler Hakkında
R
10 yıl
Citizen'le Dalga Geçmeyin !!!
Arkadaşlar konu ciddidir.

Şimdi empati yapıcaz.

Düşünün siz koskoca forumun yazılımcısısınız. Bütün herşeyden siz sorumlusunuz. Bir yeri düzeltiyim derken istemeden bir yeri bozuyorsunuz ve herkes bunla dalga geçiyor. Güzel çıkmamış (çirkin demek istemiyorum ama dedim) fotoğraflarınız herkesin imzasında , avatarında vb...Yaptığınız herşeyle , fotoğraflarınızla , yazdıklarınızla dalga geçiliyor. Siz olsanız üzülmez misiniz ? Bu adam bu olanlara rağmen hala işine devam ediyor ve bence çok da iyi yapıyor. Tabi ki hataları var , hepimiz insanız olur ama bu kadar dalga geçmeye , abartmaya gerek yok. HELAL OLSUN CITIZENDememi mi bekliyordunuz ? Yok la dalga geçin , fotoğraflarını paylaşın , onunla ilgili dalga geçilecek konu açın. Her hatasını yüzüne vurun. Devam edin. Citizen bir yaşam tarzıdır...
R
10 yıl
Neoplan Starliner dayım !
Hatırlayan vardır belki izmir - istanbul maceram vardı. 20 gün sonra geri dönüyorum. Yalnız bayılıyorum bu otobüse özellikle bileti bu otobüsten aldım. Pamukkale turizmdeyim. Benle aynı otobüste olan var mı ?
R
10 yıl
ÇOK UTANIYORUM !!!
Merhaba arkadaşlar. Dün misafir bulunduğum bi evde konu dışında takıldım bilgisayarda. Her zamanki gibi birkaç +18 konu açıldı. Bunlardan birisi "Masum yüzlü hatunlardan çok hoşlanıyorum" diye bir konuydu. Girdim tabi bir sürü resim vb. Böyle birkaç konuya daha girdim. Sonra akşam eve dönerken geçmişi silmeyi unuttum. Şuan yine aynı evdeyiz ve gizli tarama ile dolaşıyorum artık aklım başıma geldi. Biraz önce bir baktım geçmişe dün benim girdiğim "Masum yüzlü hatunlardan çok hoşlanıyorum" sayfasına girmişler sabah 11'de...Geçmişten görmüşler sanırım. Çok utandım. Konuya baktım kapanmış belki taa sabahtan kapanmıştır. İnşallah onlar baktığında da kapalı haldeydi. Ama yine de konunun başlığını görmüşlerdir. Ev sahibi kadının suratına bakamam bundan sonra. Şuan pc başında bile oturmak istemiyorum. Zorno izliyorum falan sanmasın. Pfff nasıl bir tavır takınıyım sizce ?
R
10 yıl
Astral Seyahati Deniyim mi ?
Beyler başlarda ben de inanmıyordum ama artık inanıyorum. Denemek istiyorum ama öteki varlıklardan ve geri dönememekten korkuyorum. Deneyimli , tecrübeli olan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsunlar. Gugıl amcada çok araştırdım kimisi zarar verir korkutur peşini bırakmaz diyor , kimisi de asıl onlar bizden korkup kaçar hiçbirşey olmaz diyor , kimisi de onlar başka boyutta bize gözükmezler diyor... Tam bir karmaşa...

Saygılar...
R
10 yıl
BURN Reklamının Müziği
bilen var mı arkadaslar ?
R
10 yıl
Haberturk u Açın ! Porno tartışması var.
tartışma var. Lan annem falan var yanımda guluyorum baya.
R
10 yıl
Neden sevgılım olmuyor ?
tıpte fena dgl. Arkadas cevresı de var. Bakıyorum kro kro tıplern yanında tas gbı kızlar. Seylerı buyuk dıye mı cıkıyorlar anlamıyorum kı. Bıraz konuskan dglm laf yapamıyorum ondan da olablr. Ama kndı arkadas cevremde bya knuskan ve espsılı bırym. Nedn DH ?
R
10 yıl
Burun ve kulak kılları hakkında
beyler burnumda bıraz , kulagımda da tuy seklınde sarı kıllar var. Aldırıyor msnz sız ? Aldırıyorsanz nasl aldırıyorsnz berberde mı evde mı vb ?
R
10 yıl
Muge Bozzz
suan show da karakol dızısnde seyredıyorum. Ay yırım bn onu yırım.
R
10 yıl
Ucagi kacirdik !!
Suan adnan menderes havaalanindayiz ailemle. Istanbula gidicektik. 14 mayista kisi basi 30 tl ye almistik. Giden 90 tl oldu ama hata benim. Cok uzgunum. Kalkis saati yerine varis saatine bakmisim. Ekonomik durum da sikisik ztn su aralar. Burdan otogara gecip otobus bileti alip oyle gidicez. Derdimi paylasmak istedim. Saygilar...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.