A

Yüzbaşı
10 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
4 yıl
Tüberküloz(verem)-Askerlik Muafiyet
Arkadaşlar 2013 yılında verem geçirdim.9 ay tedavi gördüm. Hala nefes almamda solunumumda sıkıntılar var. MUaf olma durumu nedir ? Eskiden alınmıyormuş. Kısa dönemim bu arada
A
6 yıl
S4 Power tuşunu devre dışı bırakma
Arkadaşlar power tuşu takılı kaldı basınca telefon sürekli reset atıyor. Cımbızla çekince düzeliyor. Cepte falan sıkıntı yaratıyor. Rootlu ya da rootsuz bu tuşu nasıl devre dışı bırakırım ?
A
9 yıl
Yapılan gizli zamdan haberiniz var mı ?
Önceden 155 liraya 200 basımlık olan aylık akbil 1 ay önce fiyata dokunulmadan 180 basıma indirilmiştir. Konu bilgilendirme amaçlı açılmıştır saygılar.
A
9 yıl
Klima Tavsiyesi
Ana Konuyu gördüm ama 300 sayfalık bir konuydu hepsine bakmaya gözüm yemedi öncelikle kusura bakmayın Evin salonu için 25 m2 lik bir salon için şöyle fiyatı 400-800 arası tavsiye edebileceğiniz bir klima var mı ?
A
9 yıl
Yerde duran para ?
Beyler geçen gün tramvaya bindim zeytinburnundan geçtim bir yere oturdum. Ulan milletin suratına bakıyorum herkes yere bakıyor bende bakayım dedim yerde 5 lira vardı. Sonra paranın önünden bi kadın geçti almaya yeltendi almadan gitti.Herkeste bi heyecan bi gerilim herkes almanın peşinde ama birbirimizin suratına bakıyoruz dedim parayı alsam 2 lahmacun çakarım şurda dedim sonradan utandım arkadaş eğilipte alamadım parayıSonra taa arka vagondan dayının biri geldi aldı sizce almalımıydım parayı içime oturdu
A
9 yıl
Astım İlacı
Beyler astım ilaçları reçetesiz alınıyor mu 2 tane var biri kırmızı biri mavi gece gece kriz tuttu ilacım yok vermiyolarsa boşuna çıkmayayım akşam akşam?
A
9 yıl
Beyler hep milleti izliyorum !
Yolda yürürken her yanımdan geçenin suratına bakıyorum kafamda hep bir profil oluşturuyorum ve buna engel olamıyorum.Hele toplu taşıma araçlarında yol uzun olunca sürekli çevremdeki insanları baştan aşağı süzüyorum el hareketlerini inceliyorum kafamda hep birşeyler kurguluyorum.Çoğu erkekle göz göze geliyoruz ve sanırsam yanlış anlaşılıyorum bir gün sırf bu yüzden dayak yiyebilirim.Psikolojik tedavisi falan var mı ?
A
10 yıl
İstanbul mu Marmara mı ? (İibf) TM'ler buraya !
Arkadaşlar bu 2 üniversiteden hangisi daha iyi ? Ya da iktisatın ekonometriden farkı ne ? Hangisinin iş alanı daha geniş ? Bu konular hakkında bilgisi olan varsa ayrıntılı bir biçimde bizi bilgilendirebilir mi ?
A
10 yıl
Beyler ttnetle olan anlaşmam bitmiş
Biraz önce smile adsl den aradılar 58 tlye dsmartla birlikte internet paketi önerdiler 24 ay anlaşmalı kabul etmedim.Superonline geçmeyi düşünüyodum fakat Çapaya gelmemiş daha.Ne önerirsiniz ?
A
10 yıl
Ygs 200 binden ?
İstanbulda ingilizce iktisat kazanma gibi bi olasılığım var mı acaba hala bölümüm tm geçen sene okuldan gelen puanda tam 60 puandı bu sene 0.12yle carparsak 48 puan gelecek. Eğer kazanma olasılıgım varsa calısmaya devam edeceğim yoksa bırakıcam arkadaşlar ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.