I

Yüzbaşı
09 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
100 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
I
2 yıl
Netflix'ten anime önerisi
Merhaba arkadaşlar, bana Netflix'te bulunan, kaliteli anime önerebilir misiniz? Teşekkürler <3
I
3 yıl
Futbol Direktörü Hakkında
Merhaba arkadaşlar, takımın altyapısına genç ve gelecek vaadeden oyuncu transfer etsin diye futbol direktörü işe aldım, gerekli yetkileri verdim ama 1.5 sezondur hiçbir aksiyon göremiyorum. Üstüne yeni gelen personellerden transfer tavsiyesi istiyorum o da olmuyor. Futbol Direktörünün transfer yapması için ne yapmam gerekiyor? Yaşı gelmiş oyuncuları satıp onların parasıyla genç oyuncu almak istiyorum.
I
3 yıl
Oyun paylaşımı hakkında
Merhabalar, iş arkadaşımda ve bende PS4 var. Yasal olarak birbirimizle nasıl oyun paylaşabiliriz? O benim hesabımı kendi cihazında kullansa, ben onun hesabını kendi cihazımda kullansam bir sorun teşkil eder mi, bu yasal mı? Playstation forumunda sorduğumda yetkililer yasal olmadığını söyledi ama bu kardeşliği yapanlar nasıl yapıyor yardımcı olabilir misiniz?
I
4 yıl
Darksiders 2 Deathinitive Edition Türkçe Yama İstek!
Merhaba arkadaşlar, daha önce bir ekip Darksiders 2'nin Türkçe yamasını yapmış ama maalesef Deathinitive Edition uyumlu değil. Acaba mevcut yamayı bu sürüme uygun hale getirecek iyiliksever yama ekibi ya da normal yamayı bu sürüme hatasız uygulamanın bir yolu bilen var mıdır? :D
I
10 yıl
Facebook Sohbet Sorunu Acil Yardım
-
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.