A

Binbaşı
28 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
211 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
A
9 ay
Blog sayfamın mail adresini bulabilir misiniz?
beyler yıllar önce üniversitede açtığım bir blog vardı, editlemek istiyorumda kullandığım mail adresini unuttum. Blog içerisinden anonim olarak blog sahibinin mail adresine ulaşmak mümkün mü?

sthfresh.blogspot.com
A
9 ay
Kurumsal markaların çekilişleri hakkında
Magnumdan lamborghini kazanan, cipsten playstation kazanan yada bilmem ne firmasında yapacağımız bilmem kaç tl üzeri alışverişten kazandığımız çekiliş hakkından araba kazanan 1 kişi #bir# var mı acaba? Forumda bir kişi olarak demiyorum, etrafında sağda solda duyan gören var mı? Çünkü ben hiç duymadım ve bana öyle geliyor ki ben duymadıysam kimse duymamıştır. Kimse duymadıysa bu yüzyılın csb sidir ve neden hala böyle umut tacirliği yapılmasına müsade ediliyor falan.
A
10 ay
Instagramda bir hesabin hareketlerini gorebilir miyiz
Begenilen postlar, takip edilen en yeni hesaplar vs? Bunun icin 3.parti program vs bir sey varsa bile olur.

Var midir bi stalk yolumuz :)
A
geçen yıl
Beyler seri yardım
Beyler her şeyi açık açık konuşmak istedim ama yengeniz üstü kapalı konuşmayı tercih ediyor. 2 gündür göndermeli storylerle konuşuyoruz saçma bir şekilde. Bana bir müzik bulun ingilizce olsun, sözlerinin teması yeter lan artık kavuşacaksak kavuşalım boş yapma olsun. Hadi aslanlar bi el atın konuya :)
A
geçen yıl
Bugün kendimi oyunlar ve filmler ile oyalamayacağım.
Bugün ve daha sonraları odamda sıkıntıdan patlayana kadar hiçbir şey yapmayacağım. Böylece GERÇEK bir şeyler yapmaya tetiklenebilirim diye düşünüyorum. Kendimizi hep böyle oyalıyoruz, yapacak bir şeyimiz yok diyerek vakit geçirmemizi sağlayacak en basit şeyler ile günlerimizi harcıyoruz. Bugün ve işten izinli olduğum önümüzdeki bir kaç gün asla ve asla ne film izlicem ne de bir oyun oynayacağım. Kafamı kendim için ne yapabilirim sorusuyla darlamayı planlıyorum.
A
geçen yıl
Bu melodiyi nerden hatirliyoruz beyler bi bakin hele
Videoyu izlemek için tıklayınız
Bunun bi turkce hali biseyi vardi, reklamda mi kullanildi orjinali baska bi sarki miydi. Bana bir seyi hatirlatiyor ama cozemedim.
A
geçen yıl
Seyehat yasağı hakkında
Şimdi hafta içi sokağa çıkma yasağının uygulanmadığı saatlerde şehir dışına çıkabiliyor muyuz? yani şuan an itibariyle gitsem gidebiliyor muyum mesela
A
geçen yıl
Beyler üzülünce ağlayabilme olayını nasıl kaptırdık
Şöyle hüngür hüngür ağlasam her şey düzelecek gibi sanki
A
geçen yıl
2003 Sertab Erener illuminati şeysi
Videoyu izlemek için tıklayınız
Beyler rastgele izlerken farkettim. 2.49 da şarkının bitişine bakın. Baya illuminati gibi değil mi. Öncesinde konuşuldu mu bu konular hiç bilmiyorum internette bir şey bulamadım.
A
geçen yıl
bu ilişkiler paradoksunun ortasında kalakaldım la
ismail yk dan alıntı yapacağım aklıma gelmezdi ama durum şu;

beni beğeneni ben beğenmem, benim beğendiğimse beni beğenmez. Orta yerde kaldık arkadaşlar. Güncelleme ne zaman geliyor bug var düzeltin şunu.

ciddi ciddi beyler uzun zamandır ciddi ilişki peşindeyim, şimdiye kadar 3 kız çıktı karşıma beni gerçekten heyecanlandıran, oturduğum yerde çocuk gibi zıplattıran falan. Bu sonuncuda da tutuldum kaldım. Aga açılamıyorum kıza korkuyorum gerçekten aklım gidiyor istemezse diye. Kuruntu yapıyorum şuan napıyor acaba diye içim içimi yiyor yani sürekli merak ediyorum. Sorunu kendimde arıyorum bugüne kadar çok kızla takıldım, ne konuşacağını bilmeyen özgüvensiz biride değilim. Kızda uçuk kaçık ulaşılmaz bir şey de değil ama etrafta olması beni mutlu ediyor. Ve kıza ulaşamıyorum, neden ulaşamadığımıda bilmiyorum. Rüyada basit bir şeyi yapamazsınız ya onun gibi tutuldum kaldım. Off yav
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.