I

Teğmen
26 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
22 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
I
2 yıl
vpnler niçin çalışmıyor?
dün express vpn'den 1 aylık abonelik satın aldım. ama bir türlü aktif edince internete bağlanamadım. bunun sebebi nedir? çalışan bir vpn programı var mı acaba?
I
2 yıl
Yurtdışından getirdiğim takviye ilaç için reçete lazımmış
merhaba arkadaşlar kız arkadaşımın omurga problemi içi yurt dışından bir besi takviyesi aldım (fiyati 2000 tlyi buldu dolar sağolsun.). şimdi bu ilaç gümrükte takıldı ve gümrük benden kendi adıma reçete istiyor. sağlık ocağına gittim ordaki doktor bilmediğim ilaç kesinlikle yazmam dedi. kız arkadaşımda gitti ama onada yazmam demişler. ayrıca reçeteninde benim adıma olması gerekiyormuş.

şimdi sizce ben nasıl bir yol izleyim? benzer duruma düşüp çözüm bulanlar var mı?
I
2 yıl
USPS ile gelen kargoda sorun yaşıyorum
arkadaşlar merhaba geçen ayın 29unda amerikadan medikal bir ürün aldım ve halen türkiyeye girmiş görünmemekte. usps sitesinden sorgulama yaptığımda ise en güncel durumda bu yazmakta.

"August 13, 2019, 1:11 am
Departed
ISTANBUL, TURKEY
Your item departed a transfer airport in ATATURK, ISTANBUL, TURKEY on August 13, 2019 at 1:11 am. The item is currently in transit to the destination. "

acaba ürünüm gümrüğe mi takıldı? ya da bu süre normal mi? 13 Ağustosun üzerinden 10 gün geçti neredeyse. konu hakkında bilgi sahibi olanlar beni aydınlatırsa sevinirim.
I
3 yıl
çok mu para var ey yönetim!!
çok yanlış bir transfer politikası izliyoruz beyler. epl dünyanın en pahalı ligi hepimizin bildiği gibi.. yani aynı yetenekte iki futbolcu varsayalım teki ingiltere liginde diğeri hırvatistan liginde oynasın. ingiltere ligindeki futbbolcunun fiyatı hırvatıstan ligine göre en az 5 kat daha pahalıdır. affedersiniz ama bu politika salaklıktan başka birşey değildir.

öte yandan değinmek istediğim başka konu ise ingiltere liginden gözden çıkarılan kariyerinde en fazla 2 yıl patlama yapmış vasıfsız futbolcuları alıyoruz. bunlardan ne gibi fayda bekleniyor anlamak o kadar güç ki. adamlar zaten oynayacağı maksimum futbolu oynamış ve bunu eplde yapmış. türkiye'de ne yapmaları bekleniyor bu da ayri bir salaklık kusura bakmayın.

bu işlerin altında comollinin yattığı kesin. ve ali koç'un yanlış yönlendirildiğide bir gerçek. halan spor haberlerinde eplden futbolcu haberleri dönüyor. belki küme düşmeyeceğiz ama bu zihniyet ile çok yazık olacak.

umarım ali başkan gerçekleri kısa zamanda görür.
I
3 yıl
eski hardiskteki verilere laptoptan bakma
arkadaşlar merhaba, öncelikle donanımdan anlamadığımı belirtmek istiyorum. elimde böyle bir eski harddisk var. eski pc kasamdan çıkartmıştım.

< Resime gitmek için tıklayın >

şimdi bu harddiskin içindekilere bakmak istiyorum. bunu nasıl yapabilirim. kullandığım laptop macbook pro.

teşekkürler.
I
3 yıl
frey mi? slimani mi?
öncelikle frey'e çok büyük haksızlık yapıldığını düşünüyorum. slimani eleştirilmezken bu frey bu takımı haketmiyor gibisinden yorumlar ben rahatsız ediyor. frey gerek mücadelesi, gerekse ceza sahasında yaptığı verkaçlar ve yaşı itibariyle slimaniden 2-3 adım önde olmalı ve destek vermemiz gerektiğini düşünüyorum. öte yandan soldadoyla ikili oynamasınıda çok isterim. uyum süresinden sonra birbirlerini çok iyi tamamlarlar diye düşünüyorum.
I
3 yıl
vpn problemi
merhaba arkadaşlar evde kullandığım turk.net ile herhangi bir vpne bağlanamıyorum. ilk başta sorun vpn servisinde diye düşündüm ama mobil türk telekom hattım ilet vpnin sorunsuz kullanabiliyorum. bunun sebebi nedir?
I
3 yıl
dünkü maçla ilgili resmi açıklama
I
3 yıl
bu ersunun hiç mi lobisi yok arkadaş
cidden anlamiyorum tüm medya aykut kocamancı olmuş vaziyette. bu adam bu kadar lobiyi nasıl yaptı inanilmaz hayret ediyorum. öte yandan ersun yanal'a bakıyorum sadece taraftarın dilinde.

burdan bir serzenişte ali başkan'a. vizyon, vizyon diyorsunda başkan 9 maçta 9 puan alan solda ismaili oynatan adamda mi ariyorsun vizyonu? veya ersun yanal gibi fernebahçeyi tarihin en erken şampiyonu yapmış adamı nasıl vizyonsuz görebiliyorsun anlamış değilim.
I
3 yıl
boris rapaic
beyler çok ümitliydim, tabii videolardan falan takip ettim anca. şimdi transfermarkta bakınca kulüpsüz olduğunu gördüm ve çok şaşırdım. genç takımdaki istatistikleride fena değildi. üzüldüm şahsen.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.