O

Yarbay
26 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
154 (Bu ay: 7)
Gönderiler Hakkında
O
3 ay
Windows 11'i Nereden Satın Almalıyım?
Windows 11'i nereden satın almalıyım? Vatan, Media Markt ...vb birçok sitede göremedim. Link verir misiniz? Saygılar
O
3 ay
EA Play PC İçin Alacakken Xbox İçin Olanı Almışım
İptali için başvurdum. Yaptığım antin kuntin işlerden sonra şöyle bir uyarı aldım. İngilizcem zayıf tam anlayamadım ne demek istiyor yardımcı olur musunuz

We're sorry to see you go.
We refunded ₺65,00 to the payment method we have on file. If you don’t receive this credit within a few days, check with your payment provider.
O
3 ay
FIFA 22 [ANA KONU]
PS5 ve FIFA 22 ve mümkünse ikinci kol'a ihtiyacım var ilgili arkadaşlara duyurulur.

Arkadaşlar FIFA22, FIFA Online 4 ile ilgili akılda şüphe uyandıran, bilmediğimiz, öğrenmek istediğimiz konularda yetkililerden birinin konuyu ele geçirmemek kaydıyla konuyu düzenleyerek en çok sorulan soruları, konuyu inceleyip cevaplamasını rica ediyorum. Saygılar.

https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DSYsi5QuOJNE&q=EgQuLZpEGJz03YoGIhCtMCqczZNfmvK-KdAxHwa3MgFy
O
geçen yıl
r10.net Yetkililerinin Dikkatine
Arkadaşlar geçici olarak banlanan ve dün banı açılmış r10.net hesabım var. Banlanma süresi bitmeden kendi web sitemi onurunwebsitesi.net den onurwp.net e taşıdım. Artık onurunwebsitesi.net den giriş yapamıyorum. Bu konuda geçmişte banlı ve şu an giriş yapamadığım hesap için ne yapılabilir? Teşekkür ederim şimdiden.
O
geçen yıl
ACİL! Bugün Açılıyor
Arkadaşlar eposta adresi destek@onurunwebsitesi.net olan ve bugün açılan-açılacak bir r10.net hesabım mevcut. Şu an onurunwebsitesi.net adında bir epostam olmadığından giriş yapamıyorum. r10 ban cezası sorunları epostasına mesajlar gönderdim ancak yanıt alamadım. Benim istediğim banım açıldıktan sonra eposta kısmının destek@onurwp.net olarak değişmesi. Bu yazımı r10 yetkililerine gönderirseniz çok sevinirim.
O
geçen yıl
1 kaç gün kala (r10)
Merhaba. r10dan uzun süre ban yedim. Banım ağustosun ilk günlerinde açılacak. Fakat eposta sisteminde değişikliğe gidilmiş ve şu an kullandığım destek@onurunwebsitesi.com adresi geçersiz oluşundan olsa gerek kabul etmiyor. r10dan da yanıt alamadım. Eposta adresimi destek@onurwp.net olarak alırsam r10 epostamı nasıl ona uyarlarım? Teşekkürler ve bayramınız kutlu olsun.
O
geçen yıl
Haber Teması Arayanlar, Konuya Bekleniyorsunuz
http://onurwp.net
Şu an kullandığım tema Tilki haber teması.

Haber Teması İndirme Linki:https://drive.google.com/file/d/1CZOrUkn-vmHaxhNbKodcQWTmGZKxL7N9/view?usp=drive_open
Haber Teması Keygen:http://onurwp.net/htemakeygen.php

Eğer kurulumda sorun yaşarsanız bana onur89@live.com adresimden bana ulaşabilirsiniz.
O
2 yıl
Turhost ve R10'a Erişemiyorum. Kontrol Sağlar Mısınız?
Merhaba. Arkadaşlar bugün itibariyle Turhost'a (haliyle websiteme) ve r10'a erişemiyorum. Sizde durum nedir?
O
2 yıl
WP Adsense'nizi Tavan Yaptıracak Galeri Eklentisi v2 + ÜCRETSİZ
Merhaba arkadaşlar. WordPress için yapmış olduğum resim galerinin 2. sürümü ile karşınızdayım. Fakat bu sefer bambaşka bir çalışma ile buradayım. Konu içerisinde karışık resimleriniz var ve bunları düzenlemek, tümünü veya bir bölümünü galeriye çevirmek istiyorsunuz. Öyleyse doğru yerdesiniz. Bu eklenti ile resimlerinizi düzenli bir galeri haline getirebilir; yukarıya, resimlerin arasına, aşağıya reklam koyabilirsiniz! Eklenti responsive'dir.

> > > İ N D İ R < < <

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

Yorumlarınız benim için çok önemli. Kafanıza takılan soru işareti olursa yazın. Elimden gelen yardımı yaparım.
O
2 yıl
WordPress ÜCRETSİZ Galeri Eklentisi!
Arkadaşlar merhaba. Yepyeni bir projeyle karşınızdayım. Galeri sorununuzu çözüme kavuşturuyorum. Hem Gutenberg, hem klasik editör kullananların içeriklerini birleştiren bir galeri bu. Rengini ayarlayabildiğiniz, içerisine reklam ekleyebildiğiniz bir paneli mevcut. İster direkt olarak galeriye gitme, ister buton vasıtasıyla gitme özelliği var. Ayarı sayesinde resme tıklayınca sonraki resme geçebilir veya resmi tam boyut açabilirsiniz. İçerisinde nasıl kurulacağı ile ilgili Beni Oku dosyası mevcut. Tek istediğim bir teşekkür, bir yorum. Eksikleri veya hataları da bana özel mesaj yoluyla bildirebilirsiniz.

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.