T

Teğmen
20 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
100 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
T
4 yıl
Kredi kartı ödemesi
Merhaba

Hesap kesimden önce kredi kartı borcumu ödedim , hatta limitte artmış ama hala kart borcum gözüküyor.Bu sorun hesap kesimde düzelir mi ?
T
4 yıl
silinsin
6 gb sandım silinsin
T
7 yıl
Lenovo rezilliği
Merhaba daha fazla kişi olduğu için konuyu buraya açtım.9 ay önce vatandan lenovo z 510 laptop almıştım.Ürün toplam 6 kere servise gitti ve gönderdikleri kağıda göre 1 kere anakart 4 kere hdd değişti.Şuan laptop 7. Kez serviste problemler hala devam ediyor.Bende arayıp değişim yada para iadesi talep ettim ama ürünün kasasinda 1-2 cmlik ezik olduğu için yardımcı olamıyorlamış.Eğer laptop kasasındaki eziği yaptırırsam değişim yapabileceklermiş.Danışmak istediğim şu çıkardıkları tamir masrafıni ödemeden iade yapılmasıni isteme hakkı yok mu ?
T
7 yıl
Yeni i20 ve ASR
Yeni i20'de ASR özelliğinden bahsedilmemiş. i30'un özelliklerine baktığınızda çekiş kontrol sisteminden bahsedilmiş. Acaba i20'de yok mu? Araba da her şey var ama biraz kafamı karıştırdı. Dün Hyundai bayisindeki temsilciye sordum var dedi ama beni pek inandıramadı. Sizin bilginiz var mı?
T
7 yıl
Bulamadığım şarkı
T
7 yıl
206 ilk araç
Merhaba ilk arabamı almayı planlıyorum bunun için aklımda 206 var.Ayrıca dükkanımız olduğu için ara sıra tül perde vb şeyleri de taşıyacağım.Bu araç ihtiyacımı karşılayabilir mi ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-orjinal-117.00-bin-km-de-ilk-sahibinden-yer-ucagi-188606797/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-tertemiz-aile-araci-degisensiz-180695880/detay
T
9 yıl
Tavsiye
T
10 yıl
silinebilir
silinebilir
T
10 yıl
Konu silinebilir.
Civcivi verdim konu silinebilir.Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim.
T
10 yıl
Ronark md 9
Ronarkta +9 md ye IN + 15 gb veriyorum.Teklifi yükseltmeliyim sizce ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.