M

Yüzbaşı
06 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
81 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
4 ay
🧿🔥🧿🌴🧿🥇🧿🏆🧿💪🧿 SURVİVOR 2022 ALLSTAR 🧿🔥🧿🌴🧿🥇🧿🏆🧿💪🧿🇹🇷
SURVİVOR 2022 ALLSTAR 
SURVİVOR ALLSTAR ÜNLÜLER -ALLSTAR GÖNÜLLÜLER
< Resime gitmek için tıklayın >
Türkiye'de TV8 ekranlarında 2022 yılında düzenlenecek olan yarışmadır. Yarışma her zaman olduğu üzere Dominik Cumhuriyetinde yayınlanacak olup son dönemde yapılan Survivor yarışmalarında akılda kalan isimlerin katılımı ile yapılacaktır. Format Survivor Ünlüler - Gönüllüler formatı olacaktır. TV8'in sahibi ve aynı zamanda yarışmanın yapımcısı/sunucusu olan Acun Ilıcalı yapmış olduğu açıklamada son üç yılda bir Allstar yapmayı düşündüklerini, ağırlıklı olarak son dönem yarışmacılarının katılacağını söylemiştir.

Survivor Allstar 2022'ye katılması muhtemel isimler:

ANIL BERK BAKİ (SURVİVOR 2018 ÜÇÜNCÜSÜ)

SERCAN YILDIRIM (SURVİVOR 2019)

BERKAN KARABULUT (SURVİVOR 2019)

OGEDAY GİRİŞKEN (SURVİVOR 2017 ŞAMPIYONU)

EVRİM KEKLİK (SURVİVOR 2019 )

ELİF YILDIRIM (SURVİVOR 2019 )

SEDA OCAK (SURVİVOR 2019)

SUDE BURCU (SURVİVOR 2019)

SEMİH ÖZTÜRK (SURVİVOR 2016 ŞAMPİYONU)
M
7 ay
KAPATTIRILAMAYAN TTNET ABONELİĞİ
Bir süre önce taahhütü biten ve başka bir İle taşınma nedeniyle kapattırılamayan TTNET aboneliğini kapatmak istiyorum. Müşteri hizmetlerini aradım E devletten yapmaya çalıştım faks çektim nafile. Fatura hala gelmeye devam ediyor. Ne yapabilirim?
M
8 ay
2.Kata Su Çıkmıyor...
Merhabalar,
Şöyle bir sorunumuz var. Müstakil iki katlı bir evin ikinci katında oturuyoruz, Şebeke suyu ikinci kat olmasına rağmen çok az geliyor, bazen il çapında az su verilmesi oluyor ki böyle zamanlarda ikinci kata hiç su çıkmıyor. Ayrıca alt katta Suriyeli bir aile var ve devamlı su kullanıyorlar, suyu açtıkları zaman bizim kata su ya çok az geliyor ya da hiç gelmiyor. Bizden önceki kiracı pompa yani hidrofor taktırdığını görmüştüm. Taktırmak işe yarar mı? Su tazyikli geliyormuş bina eski su tesisatı yeterli gelir mi? Ayrıca elektrik sarfiyatı ve motor sesi hakkında da bilgi almak istiyorum. Çok teşekkür ederim.
M
2 yıl
HOMETECH HT 8C ARIZASI
Bimden yaklaşık bir yıl önce aldığım Hometech ht 8c tabletin ses tuşlarından birisi çalışmıyor gibi. Tablet birden recovery moda girdi ve menüler arasında aşağı yukarı kayıyor. Bunu nasıl çalıştırabilirim? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
M
2 yıl
HOMETECH HT 8C ARIZASI
Bimden yaklaşık bir yıl önce aldığım Hometech ht 8c tabletin ses tuşlarından birisi çalışmıyor gibi. Tablet birden recovery moda girdi ve menüler arasında aşağı yukarı kayıyor. Bunu nasıl çalıştırabilirim? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
M
3 yıl
BASKETBOLDAKİ ALT ÜST BAHİSİNDEKİ ŞİKE
Basketbolda şike olduğuna öteden beri inanırım. Zaman zaman da olsa yine de çeyreklere ya da maç sonuna alt üst oynarım. Gece Utah Jazz - Los Angeles Lakers maçına üst oynadım (Yurtdışı bahis sitesinde oynuyorum ve barem 215.5 idi).

Sonuç şaka gibi.< Resime gitmek için tıklayın >


İyi ki yüklü girmemişiz, adama cinayet işletir skor.


NOT: Bu tür olaylar ilk kez başıma gelmiyor onu da yazayım.
M
3 yıl
KONU SİLİNEBİLİR
Konu silinebilir
M
3 yıl
ESKİ BİLGİSAYARA EKRAN KARTI TAVSİYESİ
Evimdeki eski bilgisayara ekran kartı alacağım. Nvidia'nın uygun fiyatlı (mecburen eski) modellerini düşünüyorum. Amacım ara sıra canım çektiğinde oyun oynamak, ekseriyatla internetten film seyretmek. İkinci el almak istemiyorum. Ancak hangi modeli alacağımı bilemiyorum. Anakartım Asus P5Q Pro. Bilgisayarı 2009 da toplamıştım. Tavsiyeleriniz nelerdir?


Ekran kartı linki : https://www.asus.com/Motherboards/P5Q_PRO/


< Resime gitmek için tıklayın >
M
3 yıl
APARTMAN DAİRESİNE İNTERNET BAĞLATMAK VE HANGİ TARİFE ???
Görev nedeniyle ailemin bulunduğu il dışında yaşıyorum. İnternet bağlatmak istiyorum. Evimin bulunduğu apartman çevresinde öğrendiğim kadarıyla fibernet altyapısı yokmuş. Bu nedenle ADSL internet bağlatmak istiyorum. Evde telefon yok ancak apartmanda hiç kimsenin telefonu yok ve internet bağlatmış durumdalar. Apartmanın giriş katında internet bağlantılarının olduğu bir panel var. Apartman görevlisine internet bağlatmak istediğimi söyledim, görevlilerin gelip panel içerisinde benim daire ile ilgili internet bağlantısını bulup akabinde daire içerisinde telefon girişinin olduğu yerden çekileceğini söyledi. Ayrıca hangi internet tarifesini alma konusunda da kararsızım. Türk Telekom haricinde diğer şirketlerle çalışmak istemiyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.
M
3 yıl
ŞU BAHİS TAHMİNİNDEN ANLAYAN VARSA YORUMLARI ALAYIM....
Bir Asya forumunda tahminler bu şekilde yapılıyor. Bazılarını anladığım halde bazılarını anlamadım. Yorumlarınızı alayım arkadaşlar...

Not: Her satır bir maç hakkındaki tahmindir.< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.