O

Yüzbaşı
06 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
17 yıl
Arena 10 k ile birleştirilirse...
Beyler Arenada 1 adam kesince başına 10 k geliyor ama clan başkanlarını kesince 50 k geliyor para toplamak için iyi bir fırsat hadi herkes arenaya..
bende şuan 2 m oldu ordan
O
17 yıl
Absulute Power Scroll
Beyler Q da İstinenleri topladım ve arc mage drage ye gittim ama orda başka birşeyler yazıyor yardım ederseniz sevinirim.Bu üstteki çıkıyor bunun anlamı nedir ne istiyor yukardaki?

< Resime gitmek için tıklayın >
O
17 yıl
Blessend Enchant Scroll(STR,HP,İNT)Satılık aranıyor Xıgenon
Beyler topic i açmamın nedeni pazarda hiç bulamam Yardım cı olursanız sevinirim Xıgenonda arıoyorum NİCK:ok919 pm atarsanız uygun fiyata konuşabilir şimdiden Teşekkürler...
O
17 yıl
Pactlarla sorunları olanlara fırsat!!!
Evet beyler launcerde yüklerken bazı pactleri atlıyorr ve oyunda sorun çıkıyor işte size fırsatftp://69.26.175.250/knight/upgrade/ burdan indirebilirsiniz bütün pactlar var ve Virüste yoktur launcerde pactları burdan çekiyor Zaten Başarılar.
O
17 yıl
Bune şimdi...(Her Emeğin Karşılığı Vardır UnuTmayın!!!)
Evet gireyim dedim Hacksield açılmadan bu geliyor sizce ne yapmalıyım.

< Resime gitmek için tıklayın >
O
17 yıl
Clan Aktarımı#Mutlaka Bakın#!!
Beyler Ben clan kurmuştum FrieNDy_ diye ama beni 2 kişi deli ettiler ve clanı bozzdumve sonra Ben hariç herkes başka bi clana aktarılmış UndeadLords diye bi clan bu nasıl oluyoor mümkünmüdür kimse join etmemiş ve biz bu clanda olduk birden eski clanca ama ben hariç herkes bu nasıl oluyor acıklarmısınız şimdiden teşekkürler
O
17 yıl
X-Mas Festiveli,Lotter event ve Abyss Gem Den Neler Düşürdüklerimizi Yazalım
Evet Beyler Herkes ne düşürdüğünü ve neyden düşürdüğünü yazarsa sevirim bide sayısını


5- Abyss Gem:Warrior Full Plate ,Crimson (pouldren) ,Potion vs.
71-Lotto:Mirage ,Rouge Chitin(pouldren) ,Criomson(kolluk) , İron Crossbow , Rouge full plate (pouldren,kolluk)potion ,kardan adam,bezor vs.
21-X-mas:WArrior Full plate,potion,elmo kardan adamlar iste,
Ben yazdım şimdi sıra sizZe düşüyor
O
17 yıl
1310 ile Gelen Premium diyerek giremeyenler...
Beyler anladığım kadarıyla Herkes bu çıkan yazı yüzünden giremiyor oyuna
ama aslında bunun kendim bir çalışma yaparak buldum ve tek ben değil çok 3 kişiye denettim ve onlardada girdi Bence bu bir astlantı değil,herkes giremediği ve gereksizce topic açtıkları için bunu sizle paylaşacağım.Şöyle girebilirsiniz örnek;Siz xıgenon 1 e girmek istiyorsunuz fakat yukardaki resimdeki yazı çıkıyor siz tekrar tekrar xıgenon 1 yapmaktan vazgeçin şunu yapın xıgenon 2 ye girin ve oyunda en fazla 5 dakika durmanız yeterli ve selecht charecter yapacaksınız yaptığınız sürece oyundan atabilir de atmaya bilirde,atarsa tekrar xıgenon 2 ye girerek selecht yapın atmayacaktır.Normal yaptığınızda atmadı ise xıgenon 1 e tıklayın biraz bekleyeceksiniz fakat girecektir Şimdiden Başarılar...
O
17 yıl
Bye...
Beyler inn hostes den çıktım ve ilerde bi yazı çıktı önüme sonra oyundan çıktım o yazı çıktınkta 10 dk sonra selecht chareceter yaptım ve char falan bütün serverdekiler gelmedi sonra çıktım ve oyuna girerken birli bu çıkıyor sonra da disconnet yazıyor sizce siz ne diorsunuz ??
O
17 yıl
Karekter
Beyler bakıyorumda forumda hep ss hakkında topicler kaynıyor.Bende diyorumki bu sefer ss olmasında yeni bi topic olsun KARAKTER lerimizin hakkında bahsedelim 1 li olarak ben bahsedeyim

İD:ok919
CLAN:F4T4L1TY
JOB:Elementel Lord
Level:61
Np:11650
SERVER:Xıgenon

benim karekterim böyle iste şimdi sıra sizDe

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.