E

Yüzbaşı
21 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
8 yıl
iPhone 5S 16 GB 2499 TL
Biraz once TİM'den aldigim fiyattir, gorevli elindeki tablodan okudu. Fiyatlar ulaşmış, tahmin degil. Fiyati duydugum gibi çıktım. 32 gb 2899 dedi arkamdan muhtemelen.
E
8 yıl
iPhone 5S Kontratsız olup sim kilitli olabilir mi?
Herkese iyi aksamlar, Amerika'da satılan telefonlar kontratsız olup simkilitli olabilir mi? Arkadaşım Amerika'da ve oyle demişler. Acaba yanlış mı anladı diye düşündüm. Kesin bilen varsa cevaplarsa sevinirim.
E
9 yıl
Kaza yapıp suçluyken kaçmak
Herkese iyi gunler. Aklima takilan bir soru var. Diyelim ki kaza yaptik ve karsi taraf %100 suçlu. Bunun farkinda olup basip gitse ne yapabiliriz?
E
9 yıl
2012 KYK BURS VE KREDİ SONUÇLARI 26 KASIM'DA AÇIKLANIYOR
Burs ve kredi sonuçları açıklanıyor. Başvuru yapan adaylar sonuçları 26 Kasım'dan itibaren öğrenebilecek.
Burs ve öğrenim kredisi almak üzere müracaatta bulunan öğrenciler, değerlendirme sonuçlarını 26 Kasım'dan itibaren kurumun ''www.kyk.gov.tr'' internet adresinden öğrenilebilecek.

Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Hasan Albayrak, yaptığı yazılı açıklamada, 2012-2013 öğretim döneminde burs ve öğrenim kredisi almak üzere müracaatta bulunan öğrencilerin değerlendirme sonuçlarının 26 Kasım 2012 tarihinden itibaren kurumun ''www.kyk.gov.tr'' internet adresinden T.C kimlik numaralarıyla öğrenilebileceğini bildirdi.

Albayrak, öğrencilerin taahhüt senetlerini, 28 Kasım-30 Aralık tarihleri arasında herhangi bir noterde, vergi, resim ve harç ödemeksizin tanzim ve tasdik ettirdikten sonra, 30 Aralık 2012 tarihi mesai saati bitimine kadar kurumun bölge veya yurt müdürlüklerine teslim edilmesi gerektiğini kaydetti.

Bölge veya yurt müdürlüğü bulunmayan yerlerde ise ''Söğütözü Mahallesi 2176. Sokak No:25 Çankaya/Ankara'' adresindeki Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü'ne postayla göndermeleri veya elden teslim etmeleri gerektiğine dikkati çeken Albayrak, senetlerini belirtilen tarihte kuruma teslim eden öğrencilerin burs veya öğrenim kredisi ödemelerinin 7 Ocak 2013'te Ziraat Bankası'nın ilgili şubelerinden yapılacağını duyurdu.

ALINTIDIR.
E
9 yıl
iPhone 4 Power tuşu hakkında
Arkadaslar benim cihazin garantisi 22 Kasım'da bitecek ve power tuşu içine göçmüştü. Normal bastiginda basmiyor, sag tarafindan cok bastirirsan anca basiyor. Acaba bunu garanti karşılar mi? Ona gore garanti bitmeden vereyim halletsinler ama garanti dışıysa bosuna 1 ay cihazsiz kalmak istemem. Bilenler, başina bu tarz sey gelmis olanlar yardimci olursa sevinirim.
E
9 yıl
PhotoAlbums+ for iPad ortak satın almak isteyen buyursun
İsteyenlerle ortak alalim 5 kisi, fiyati 7$. Adam bası 2,5 liraya gelir.
E
9 yıl
iKeyGuard Key Logger ortak satın alma
Arkadaslar cydiadaki bu programi biliyosunuzdur pro fiyatı 15$. Bunu da 5 kisi alabiliyor muyuz, eger almayi düşünen varsa birlesip alalim bende paypal var.

1.grup:

1-Erniuif (2 cihaz)
3-Tsp7
4-Megaege
5-I3attleaxe

YAPIMCIDAN HABER BEKLENİYOR TEK LİSANSTAN KAC CİHAZ YARARLANABİLİR DİYE
E
9 yıl
Sim kilitli iPhone'la ilgili yardiminiz lazım
Arkadaslar forumu arastiramadim kusura bakmayin ben sim kilit olayiyla ilgili bisey bilmiyorum, arkadasim sordu da bileniniz varsa yazabilir mi: Telefon 4.02 versiyon.. 01.59.00.
Basebandi koruyup ios 5.01 yuklenirmi telefon yurtdisi su anda unlock..
E
9 yıl
Wi-Fi Ağına Bağlıyken hücresel veriyi tamamen kapatıyor musunuz?
Evet arkadaslar hucresel veriyi kapatıyor musunuz evde internete baglıyken. Daha dogrusu şunu sormak istiyorum hucresel veri kapalıyken ve wifi agına baglıyken UYKU MODUNDA whatsapp ya da imessage'dan bildirimler geliyor mu gecikmeden anında. Uyku modundayken wifi agında olmuyor diye biliyorum çünkü?
E
10 yıl
BiteSMS kullananlara bir soru (iOS5)
Arkadaslar biteSMS yeni kullanmaya baslıyorum da kilit ekranında hem bitesms mesajı hem de normal mesaj olarak çakışıyor onu nasıl hallediyoruz? Ben normal mesaj gibi olsun basınca kısayol cevaplama ekranı gelsin istiyorum bu arada lockinfo da yüklü. Yardımcı olursanız sevinirim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.